Podanie - Healios

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Healios
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 czerwca 2012, 14:54
Status:
Offline

Podanie - Healios

Post autor: Healios » poniedziałek, 4 czerwca 2012, 15:35

1. HEalion, Baraka, lvl 9, Essenia
2. Wiek?

31 lat

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Nie gralem w zadnej guildi w Terze (WoW - The Undertakers - The Sha'tar)

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Przez ponad 4 lata bylem GM-em

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

od kolegi ktory szukal dobrej guildii pvp

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Z tego co zdazylem zaobserwowac jestescie ogromna spolecznoscia ktora stworzyla wiele szanujacych sie i sukcesywnych guildii w praktycznie kazdym znaczacym sie tytule MMORPG. Dlatego chcialbym sie stac czescia tej spolecznosci i dumnie reprezentowac Wasza guildie.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Jestem zonaty i mam dwojke dzieci(corka 9 lat i synek roczek). W mmorpg gram od ponad 6 lat. Wiekszosc czasu w swiecie mmo spedzilem w Warcrafcie. Oprocz gier interesuje sie dobra muzyka, filmem i motoryzacja(motocykle szczegolnie). Jestem osoba raczej ogolnie lubiana i bezkonfliktowa charakteryzujaca sie wyjatkowym poczuciem humoru.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

chyba nie.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Jezeli znajde kiedykolwiek czas na rajdowanie to w zwiazku z klasa jaka gram bedzie to oczywiscie support/heal.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

nie interesuje mnie w zasadzie Rajdowanie. Od kiedy urodzil sie synek nie mam czasu zeby usiasc przed kompem na 4h i nie odchodzic o dniego na dluzej niz 10 min. Dlatego skupiam sie na czystym pvp (duele/ areny / battlegroundy/ world pvp) glownie z takiego powodu ze moge od kompa odejsc w zasadzie w kazdej chwili i nie zepsuje przez to rajdu i nikt nie bedzie musial na mnie czekac.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Niestety jak wspomnialem wyzej Rajdowanie odpada.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Jedyna mozliwosc rajdowania to jak syn idzie spac i to bedzie miedzy godzina 22:00(23:00 polskiego czasu) a 1:00(2:00 polskiego czasu)

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Gram bardzo casualowo, czas gry ciezko sprecyzowac. Jak pracoje to w domu jestemn pozno i siadam do gry poznym wieczorem na 2 moze 3 godziny. Jak mam wolne to zawsze sie znajdzie cos do zrobienia w domu i gram z doskoku jak syn spi albo jak dobrze sie sam bawi.

14. Opisz swoje cele w grze.

chciabym byc rozpoznawany w Terze jako doskomnaly gracz pvp(maja uciekac na moj widok :D)

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Trudno powiedziec bo nie wiem czego oczekujecie od rekrutow. Jedyne co potrafie robic w guildii to nia dobrze zarzadzac ale to juz macie doskonale opanowane wiec moje umiejetnosci tutaj sie nie przydadza:/

16. Podaj parametry komputera.

Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.110622-1506)
Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
System Model: GA-880GM-USB3
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: AMD FX(tm)-8120 Eight-Core Processor (4 CPUs), 2.8GHz
Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 8190MB RAM
Page File: 4107MB used, 12269MB available

DirectX Version: DirectX 11
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled


17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Healios

Post autor: Kalidon » poniedziałek, 4 czerwca 2012, 16:19

Witaj na forum.

Bardzo interesujące podanie, podałeś wiele faktów, a na pytania odpowiadasz bardzo precyzyjnie. Na uwagę zasługuje też Twoja szczerość w pytaniach, na które sporo osób odpowiada tak by ominąć prawdę i ukazać się w bardziej pozytywnym świetle.

Jednak IX Kohorta jest gildią graczy bardzo aktywnych, w niektórych przypadkach nawet hardcorowych, co za tym idzie, nie przyjmujemy w nasze szeregi graczy casualowych, a wymagania minimum 2 rajdów tygodniowo ( 8 miesięcznie ), są żelazną zasadą, której nie będziesz w stanie wypełnić.

Zatem by oszczędzić wzajemnych rozczarowań podanie odrzucam.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w zdobywaniu świata Arboreii ;)
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości