Podanie - Portal

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Portal
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2012, 18:54
Status:
Offline

Podanie - Portal

Post autor: Portal » poniedziałek, 21 maja 2012, 20:31

1. Nick, klasa, level postaci, serwer na jakim się znajduje?
Portal, Slayer, 59lv, Essenia.

2. Wiek?
23lata.

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
eXalted(?), gildia malutka, rozpadła się. Jeśli chodzi o poprzednie gildie z innych gier to nie ma co wspominać, gdyż... no cóż, byłem jak cień. Skupiałem się niestety tylko na graniu, jednak zmądrzałem i chce to zmienić!

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Nie pełniłem żadnej funkcji w gildii.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Dowiedziałem się o Was z gry, z listy gildii na serwerze, ponadto dość często można zaobserwować to logo.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Chce sobie urozmaicić granie TERY, mumble oraz wspólne expienie i endgame. Jestem przekonany, iż poznam wielu ciekawych ludzi.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Pracuje na trzy zmiany w firmie logistycznej, jeżdżąc na wózku widłowym wysokiego składowania (nie mam możliwości grania w pracy :)). Poza tym wolny czas spędzam właśnie przed komputerem. Przygodę z MMORPG'ami zacząłem chyba jakieś 10 lat temu, może mniej, może więcej, nie pamiętam. Pierwszy MMORPG to był RuneScape, później szkoliłem swoje umiejętności m.in. grając w Silkroad, Dekaron, Forsaken World, League of Legends i wiele innych. Ze dwa, trzy razy w tygodniu jeżdżę po towar na sklep od mamy, a czasem daje się wykorzystywać jako kierowca. Wychodzę niestety(?) na zewnątrz tylko wtedy, gdy ktoś inny mnie zaprasza, np. weekendy z kumplem. Piję tylko okazjonalnie, moim nałogiem(prócz grania) są papierosy. Nie biorę życia na poważnie. Nie jestem egoistą, myślę najpierw o innych, później o sobie. Jestem opanowany i spokojny z natury, lecz lubię się pośmiać.
Wódka czy piwo? - wódka.
Herbata czy piwo? - herbata.
Wódka czy herbata? - wódka.
Poza tym mało jem. Nie powinienem tego mówić, ale jestem cholernie leniwy, wszystko zostawiam na później, bo "nie ucieknie". Czasem jednak wkurzam się na siebie i mam pedantyczne odruchy :P.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Niestety nie.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
DPS, bądź tanker, nie lubie pełnić funkcji healera, pomagiera. Preferuje granie close-fight, full hp, full str.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Zdecydowanie PvP, uwielbiam sobie czasem lvl'owanie przerwać, by się rozerwać. Tworząc i rozwijając postać stawiam na przygotowanie do starć z innymi ludźmi. Ale nie jestem agresywny, nie bije bez powodu(PK) :P. Przy każdym duelu staram dać z siebie wszystko. Przegrana mnie nie zniechęca, wręcz przeciwnie, motywuje... oceniam sytuacje i poprawiam się.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Jestem skłonny zrobić alta lancera.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Tak, gdy jestem w pracy na południowej zmianie, bądź na nocki po 21:00.

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Dzień bez TERY to dzień stracony ^^, średnio kilka godzin dziennie.

14. Opisz swoje cele w grze.
Przede wszystkim dobra zabawa.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Im więcej ludzi tym gildia silniejsza.

16. Podaj parametry komputera.
Intel Core i5-2310 CPU,
6GB RAM,
GeForce GT 545,
1TB twardziel,
Monitor 23'.

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.
Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Portal

Post autor: Kalidon » wtorek, 22 maja 2012, 11:06

Witaj na forum.

Dobre podanie, sporo informacji, wydaje się że nie jest pisane na kolanie ;)
Intryguje mnie fakt występowania w punkcie 7 tak często słowa "wódka" i "herbata", czyżby trafił się nam prawdziwy pasjonat ? :twisted:

Tak na poważnie, pytanie w punkcie 11 dotyczy zmiany builda, czyli ustawienia glyphów i kryształów. Co wiąże się z konsekwencjami finansowymi.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w następnym etapie rekrutacji.
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Portal

Post autor: Andarist » poniedziałek, 28 maja 2012, 12:03

Opisz dokładniej czas w jakim możesz grać. Jak to wygląda z tym trybem zmianowym (tydzień\tydzień czy miesiąc\miesiąc)?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Portal

Post autor: Andarist » czwartek, 31 maja 2012, 08:30

Brak reakcji kandydata.
Podanie odrzucam a wątek zamykam.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości