Podanie - jetboy

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Jetboy
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2012, 17:03
Status:
Offline

Podanie - jetboy

Post autor: Jetboy » poniedziałek, 14 maja 2012, 22:55

Oto moje podanie:

1. Nick: jetboy
klasa: Mystic
level postaci: 36
serwer: Essenia

Na swoje usprawiedliwienie:
- Nick jest z małej litery bo tak wpisałem w grze,
- Level dopiero 36, bo przez ponad tydzień byłem na wyjeździe służbowym w obcych stronach

2. Wiek: 38

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Grałem już wcześniej w IX Kohorcie pod nickiem Obi. Rozstaliśmy się z powodu dramatycznej róznicy zdań z ówczesnym zarządem gildii co zakończyło się banem na własną proźbę. Od tamtej pory wiele się zmieniło po obu stronach, a jako że czas spędzony w dziewiątce wspominam bardzo miło, i brak mi wielu ze świetnych, poznanych tutaj ludzi chciałbym powrócić. Z pozsotałych gildii: Avengers Circle (Diablo 2 disbanded) , Angels of the Night (WoW - 3 lata - disbanded), Dawns Ascent (WoW:US - disbanded)

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji?
Koordynowałem zaopatrzenie na raidy.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Dowiedziałem się o was z aiononline.info.pl

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Bo tu jest bardzo fajny klimat i macie dobrą organizacje.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Podchodzę poważnie do swojego hobby, razem z Damianem (BlackIguana) założyliśmy teraonline.info.pl, niestety nie mam już wystarczająco dużo czasu na prowadzenie serwisu, z trudem znajduje go na granie i inne hobby.
Grami komputerowymi interesuje się nie tylko hobbystycznie ale także zawodowo (jestem programistą). Poza tym jestem fanem LEGO.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Mam nadzieje, że dobre słowo mogą o mnie powiedzieć BlackIguana, Gerhard, Zawisza, Andarist i może jeszcze parę osób, ale nie jestem pewny czy nadal grają. o/

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Główną postacią będzie Mystic, więc support/healer to będzie to czym będę grał, zrobię też pewnie jakieś alty, wtedy będę mógł grać tym co będzie w gildii potrzebne, w czasie beta testów grałem wszystkimi postaciami i wszystkie mi się w jakimś stopniu podobają z tym że warrior chyba najmniej - więc poza tym mogę grać każdą postacią.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Jestem bardziej nastawiony na PvE, ale na serwerze PvP nie obejdzie się bez jednego i drugiego. Lubie też crafting i będę chciał rozwinąć ze dwie profesje, prawdopodobnie Weaponsmithing i Tailoring.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Jestem skłonny do zmiany postaci/buildu/stylu gry na potrzeby gildii.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Czwartki zdecdowanie najmniej mi pasują, chociaż w niektóre będę mógł grać. W pozostałe dni jestem w stanie dostosować swój grafik, ale moge poświęcić maksymalnie 3 wieczory w tygodniu.

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Gram głównie wieczorami, i czasem jak wstanę wcześnie rano, przed wyjściem do pracy - ale to raczej na jakieś drobne cele, farmowanie materiałów. Myślę że jestem w stanie wygospodorować 10-12 godzin w tygodniu na granie.

14. Opisz swoje cele w grze.
Moim celem jest gra w kulturalnym środowisku z graczami którzy wiedza czego chcą i potrafią to osiągnąć.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Będę dobrym nabytkiem bo lubię współpracę w osiąganiu celów gildii.

16. Podaj parametry komputera.
i7 920, 6GB RAM, GF480GTX, w razie czego upgrade nie jest problemem.

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - jetboy

Post autor: Andarist » wtorek, 15 maja 2012, 08:58

Ave!

Witam ponownie na naszym forum.
jetboy pisze: 7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Podchodzę poważnie do swojego hobby, razem z Damianem (BlackIguana) założyliśmy teraonline.info.pl,[...]
[ obraz zewnętrzny ]

Wkrótce wyślę PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Kamlotton
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 3 stycznia 2011, 17:09
Status:
Offline

Re: Podanie - jetboy

Post autor: Kamlotton » wtorek, 15 maja 2012, 09:51

Witaj jetboy!
Miło mi będzie powitać się w IX jeżeli przejdziesz przez sępa rekrutacyjnego :D

Awatar użytkownika
Mikele
Patrycjusz
Posty: 3522
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:11
Medals: 18
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista AION Legionista WoW Trybun
LOTRO Trybun WildStar Legionista eSport Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - jetboy

Post autor: Mikele » wtorek, 15 maja 2012, 10:53

Hej hej.
Oby faktycznie było tak jak piszesz:
Rozstaliśmy się z powodu dramatycznej róznicy zdań z ówczesnym zarządem gildii co zakończyło się banem na własną proźbę. Od tamtej pory wiele się zmieniło po obu stronach


i obyś dostał nową szansę.

Pozdro i miło widzieć znowu po latach :)



Edit: chodzą słuchy, że jednak bana nie ma :) to super :) powodzenia zatem :)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - jetboy

Post autor: Andarist » piątek, 18 maja 2012, 20:29

Witam ponownie na łonie IX Kohorty ;)
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości