Podanie - Dagnir

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Dagnir
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 5 maja 2012, 23:05
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Podanie - Dagnir

Post autor: Dagnir » sobota, 5 maja 2012, 23:50

1. Nick, klasa, level postaci, serwer na jakim się znajduje?

Dagnir, warrior, 36.

2. Wiek?

32 lata

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Aion, Telemachus: Ordem Secreta => Wildwolves
Po przejściu z "prywatnego" serwera aionowego na oficjalny, trafiliśmy z niewielką ekipą do jednego z największych legionów asmo na tym serwerze; gra drużynowa jednak się nie kleiła. Po krótkich poszukiwaniach zdecydowałem się na legion polski, gdzie zadomowiłem się na dobre.
To właśnie jeden z współlegionistów zachęcił mnie do złożenia podania.

Pomniejsze gildie/legiony pomijam - żadnego jednak nie opuściłem z nudów ani z powodu dowolnego rodzaju scysji.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Tak: naczelny dps :P
W przeszłości, w mniejszych gildiach, pełniłem funkcje oficera, skarbnika itp.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Trudno - interesując się mmo w Polsce - nie słyszeć o IX;)

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Interesuje mnie zgrana, polska ekipa - w TERA mam nadzieję zapuścić korzenie na najbliższe lata i wiem, że IX będzie dobrym wyborem.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Na Bogów...
RPG interesuję się od dobrych osiemnastu lat; przeszedłem chyba całą drogę od klasycznych rolplejów, przez MUDy, do MMO. Amatorsko zajmuję się fotografią, bardzo dużo czytam (nie, nie tylko fantastykę:) ), jestem miłośnikiem angielskiego poczucia humoru, papierosów i bimbru (w tej właśnie kolejności). Mieszkam z kotem, oglądam TrueBlood i wiem kto to "katamita" (Sapkowski się kłania). Nie sprawia mi problemu dogadanie się z Węgrem po rosyjsku, nałogowo karmię się parówkami z koncentratem pomidorowym - mimo że już od dawna nie studiuję.
Mógłbym tak jeszcze długo, ale chyba nie o to chodzi, żeby zanudzić biednych oficerów? ;)

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Z legionistów - nie.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Dotychczas grałem głównie dps/cc/tankiem. Na dłuższą metę nie próbowałem sił jako heal/buff.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Obydwie formy rozrywki mi odpowiadają - z racji poziomu wyzwania, nieco większy nacisk kładę na PVP. Stąd zresztą wybór serwera.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Tak.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
13. Dodatkowy opis czasu gry.

Odpowiem na obydwa pytania jednocześnie: pracuję na trzy zmiany - ranną, popołudniową i nocną. Wobec tego owszem - będą dni, kiedy nie dam rady rajdować wieczorami. Niestety - nie jestem w stanie podać, jakie to będą dni.

14. Opisz swoje cele w grze.

Dobrze się bawić - przy czym dobra zabawa oznacza też dla mnie bycie użytecznym członkiem społeczności.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Jestem doświadczonym erpegowcem - zarówno w erpegi klasyczne, jak i mmo. Lubię grać, lubię współuczestniczyć, potrafię dogadać się z ludźmi.
A do tego mam zajebiste poczucie humoru i jestem niezwykle skromny ;>

16. Podaj parametry komputera.

Athlon 64 X2 5200+
4 GB
GF 9600GT

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Na Honor! Przyznaję się, że owszem.

Pozdrawiam, Dagnir/Wojtek

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Dagnir

Post autor: Andarist » poniedziałek, 7 maja 2012, 11:41

Ave

Witam na forum.

Jakie są perspektywy wymiany sprzętu, gdyż na obecnym nie ma szans na normalne PvP.

http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... re+5200%2B
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Dagnir
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 5 maja 2012, 23:05
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Re: Podanie - Dagnir

Post autor: Dagnir » poniedziałek, 7 maja 2012, 12:37

Salve!

Od dwóch miesięcy, do - najpóźniej - grudnia.
Być może wcześniej - się zdarza.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Dagnir

Post autor: Andarist » środa, 9 maja 2012, 11:01

Dziękuję za szczerość.
Niestety obecna platforma sprzętowa uniemożliwia skuteczny udział w mass PvP, dlatego zmuszony jestem podanie odrzucić.

Życzę dużo przyjemności z grania w TERA

ps.
Po modernizacji sprzętu zapraszam ponownie.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości