LietKynes, podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Liet-Kynes
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 22:29
Status:
Offline

LietKynes, podanie

Post autor: Liet-Kynes » czwartek, 3 maja 2012, 23:02

1. Prawdopodobnie LietKynes o ile nie będzie zajęty (jestem w trakcie ściągania klienta)

Co do klasy to Priest/Archer

2. 23 lata

3. Vampire - Lineage2 na prywatnych serwerach DragonNetwork, to była moja jedyna dłuższa przygoda z MMO - blisko 2 lata w jednym klanie; (grałem też chwilę w AoC - ale głównie sam; miesiąc-dwa w WAR'a z dwójką znajomych ze studiów; miałem epizod z Aionem - grałem jednak mocno sporadycznie stąd lądowałem w przypadkowych gildiach)

4. Z racja braku doświadczenia nie miałem okazji :)

5. Widziałem was w WAR , Aionie - jakimś sposobem trafiłem na waszą stronę i spodobało mi się z jakim zaangażowaniem jest prowadzona.

6. Najfajniejsze doświadczenia z MMO wyniosłem grając w grupie - patrz historia z L2. Onlineo'we znajomości szybko przerodziły się w zjazdy / zloty / wspólne imprezowanie. Szukałem więc, dość stabilnego klanu (a wydaje mi się, że wy takim jesteście - śledzę to co jest dla mnie dostępne w waszym serwisie ~od wyjścia AoC), który mógłby zaoferować podobne doświadczenia.
Poza tym kilku moich znajomych, którzy poświęcali więcej czasu na MMO w przeszłości zawsze mówiło o was jako jednej z najlepszych polskich gildii.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Tak więc obecnie (poza Terą) zajmuję się ; kręceniem pizzy, prowadzeniem zajęć z języka angielskiego oraz produkcją przypinek (magnesów / lusterek itd. itp.)
Kiedy tylko znajdują wolną chwilę (z dala od pracy i od komputera) to żongluję , jeżdżę na monocyklu , skręcam balony. Ostatnio zacząłem też biegać i mocno mi się spodobało (planuję pobiec maraton pod koniec lipca, ale wydaje mi się , że teraz nie podołam - pewnie za mocno wciągną mnie gonitwy w Terze).
Uwielbiam czytać - czego niektórzy na pewno domyślają się po nicku - Diuna to ostatnio moja ulubiona seria.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Wątpię - nie miałem okazji z nikim grać.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Range DD / Support / Healer

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Zdecydowanie bardziej na PVP. W każdej recenzji jaką czytam szukam informacji o aspektach PVP, łapię się na tym, że wszystko porównuję w L2 - chcę otwartego świata, możliwości atakowania graczy z "mojego realmu" i niesprawiedliwych potyczek! Mass pvp , siege i wszelkiej maści zbrojne rajdy na wroga to to w czym czuję się najlepiej :)

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Jasna sprawa :)

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Raczej bez żadnych stałych dni - spokojnie dam radę pojawić się w tych godzinach 3-4 razy w tygodniu.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Jeśli coś mnie wciągnie gram właściwie w każdej wolnej chwili. Często zarywam nocki - zaczynam pracę o 12 więc spokojnie mogę siedzieć do 3-4. Generalnie na grę w Terę mam zamiar poświęcać 15-30 godzin tygodniowo w zależności od ilości pracy / zamówień, które będę miał do wykonania.

14. Opisz swoje cele w grze.

Dobra zabawa, sprawne działanie w walkach PvP, uczestniczenie w gildiowych eventach i wyniesienie na piedestał (możne jakiś permanentny nadzorca) dowódcy Gildii.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Mam nadzieję, że zaangażowanie wystarczy :) O grze nie wiem za dużo ale jestem generalnie dość otwartym człowiekiem i łatwo dopasowuję się do grupy. Poza tym uwielbiam TeamWork więc na wszelkie wypady w Party będę się wciskał nawet nieproszony ;P

16. Parametry maszyny :

Intel Core i5 - 750 - 2.79
4 gb ramu
Radeon 4800
to zdaje się te najważniejsze ;)
oczywiście mam dostęp do mikrofonu i słuchawek i nie mam problemów z ich używaniem!

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Prawda to!

No to by chyba było na tyle - idę się teraz zająć tworzeniem postaci!

Liet-Kynes
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 22:29
Status:
Offline

Re: LietKynes, podanie

Post autor: Liet-Kynes » niedziela, 6 maja 2012, 11:33

Mały bump - można zakładać postacie na Esseni! Teraz można ten temat traktować jako prawdziwy post rekrutacyjny!

P.S. między 4-6 maja udało mi się wbić na Samaelu Sorca na 27 lvl. To obrazuje trochę ilość czasu jaką poświęcam na Terę (razem z informacją, że zarówno 4 jak i 5 pracowałem)

Pozdrawiam serdecznie,
Daniel

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: LietKynes, podanie

Post autor: Blacksin » niedziela, 6 maja 2012, 12:35

Witam na forum

Proszę uzbroić się w cierpliwość jak oficerowie ogarną sytuacje in game postarają się szybciutko ogarnąć watki rekrutacyjne.
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LietKynes, podanie

Post autor: Andarist » poniedziałek, 7 maja 2012, 11:47

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LietKynes, podanie

Post autor: Andarist » środa, 9 maja 2012, 23:06

Nieobecność na rozmowie rekrutacyjnej.
Podanie odrzucam.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości