Podanie - Witek

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Witek
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 13:03
Status:
Offline

Podanie - Witek

Post autor: Witek » czwartek, 3 maja 2012, 13:51

1. Nick, klasa, level postaci?

Witek, Warrior, 38

2. Wiek?

31

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Royal Legion (Rift), Atonement (WoW), Sith Empire (SWTor). Jeśli chodzi o powody czemu akurat te gildie koledzy decydowali się na nie.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Nie zazwyczaj bylem zwykłym szeregowcem (off tankiem na raidach)

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Kolega dołączył do was już jakiś czas temu.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Jak już wyżej napisałem kolega gra z wami, a poza tym wiem ze jesteście rozpoznawalna społecznością i chciałbym wstąpić w wasze szeregi.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Jestem spokojnym opanowanym graczem. Lubię pomagać innym (boost, gathering itp.) Niestety co muszę zaznaczyć jestem osobą niedosłyszącą więc na voice chatach często nie słyszę wszystkiego co się mówi.
Moje zainteresowania hmm. Jeśli chodzi o sport to rokli, łyżwy(hokej), siatkówka. Nie lubię oglądać sportu w TV nudzi mnie to. Także lubie jazdę na rowerze. Często spędzam czas w kuchni i gotuję. Jestem jedynakiem i jak do tej porty nie znalazłem kandydatki na partnerkę życiada :). Mieszkam na wsi. Mam 2 psy, kota i królika.
Ze względu na mój słuch nie mogę chodzić na żadne głośne imprezy, koncerty itp.
I chyba już na koniec jestem osoba bez nałogów (nie wliczając grania) nie piję, nie palę.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Tak Gauri

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Najczęściej wybieram tanka jako maina. Tym razem wybrałem evasion tanka ale zarazie idę strikte dps. Jak już podszkolę się w tej postaci potrenuje tankowanie.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Raczej PvE to mnie bardziej satysfakcjonuje. PvP nie wykluczam ale w żadnej grze nie osiągałem dobrych rezultatów.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście ze tak

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Mój system pracy często nie pozwala mi siedzieć do pozna (nocna zmiana 22.00 - 6.00). Zazwyczaj mam wolna sobote. W ciągu tygodnia jestem wieczorami jak mam pierwsze zmiany w pracy.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

gram kolo 4 - 5 h dziennie

14. Opisz swoje cele w grze.

Nigdy nie stawiam sobie jakiś celów gram spontanicznie.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Czy się przydam okaże się podczas rozgrywki. Nie będę tu wymyślał niestworzonych rzeczy.

16. Podaj parametry komputera.

Intel Core 2 Quad 2.4 GHz
4GB RAM
GeForce GTX 260

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Tak
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 maja 2012, 13:29 przez Witek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gauri
Posty: 81
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:55
Lokalizacja: Wielka Brytania
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie - Witek

Post autor: Gauri » czwartek, 3 maja 2012, 15:26

1. Jeszcze nie jestem legionista
2. W pvp nie grakismy bo w grach ktore gralismy nie bylo
dobrego dlatego nie mamy diswiadczenia w pvp ale jak
wiekszosc zauwazyla chetnie sie udzielam na pvp jak tylko
lewel eventu mi pozwala dlatego mysle ze i witkowi pvp
sie spodoba. Gramy razem juz kilka lat wiec go znam na tyle




Sorki za bledy pisze z iphona i w pospiechu

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Witek

Post autor: Andarist » niedziela, 6 maja 2012, 12:52

Rozwiń pkt. 7 o swoje zainteresowania, hobby...
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Witek

Post autor: Andarist » poniedziałek, 7 maja 2012, 11:51

Jak wygląda perspektywa upgrade procesora, bo aktualny nie pociągnie większych PvP: http://www.cpubenchmark.net/cpu_lookup. ... 40+2.40GHz ?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Witek
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 13:03
Status:
Offline

Re: Podanie - Witek

Post autor: Witek » poniedziałek, 7 maja 2012, 15:29

Czy zmiana tylko procka da dozy boost w grze? Stać mnie na coś takiego Intel Core 2 Duo E8400. Nie jestem przekonany czy da to dużego kopa. Jestem w stanie kopic coś nowego ale dopiero w czerwcu.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Witek

Post autor: Andarist » poniedziałek, 7 maja 2012, 16:18

Z rozmów z innymi legionistami, Intel Core i5 2500K jest wystarczającym procesorem nawet do massPvP w TERA. Więc jak będziesz kupował CPU to sugeruję coś o podobnych parametrach (przyda się nie tylko w TERA)

http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... 40+3.30GHz
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Witek
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2012, 13:03
Status:
Offline

Re: Podanie - Witek

Post autor: Witek » poniedziałek, 7 maja 2012, 20:04

Niestety wymiana na ten procesor łączy się z wymiana płyty głównej wiec przy moich zarobkach (1500 zł) zbierał bym na to minimum 3 - 4 miesiące. Więc to chyba oznacza ze mi po dziękujecie ?

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Witek

Post autor: Andarist » środa, 9 maja 2012, 01:54

Sprawa wygląda tak, że endgame TERA to PvP, szczególnie, że taki jest profil sekcji, taki wybraliśmy serwer i większość (jeśli nie wszystkie) eventy będą miały taki charakter.

Na aktualnym sprzęcie nie dasz rady skutecznie grać podczas PvP, szczególnie przy większej ilości graczy, dlatego zmuszony jestem podanie odrzucić.

Życzę Ci dużo przyjemności z gry w TERA.

ps.
Jeśli w przyszłości zmienisz sprzęt na wystarczający, by aktywnie uczestniczyć w dużych potyczkach PvP, zapraszam ponownie.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości