Podanie - Xellos

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Xellos
Posty: 51
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2011, 10:02
Status:
Offline

Podanie - Xellos

Post autor: Xellos » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 20:02

Ave !

link do podania z sekcji Swtor http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 296&t=9032

1. Nick, klasa, level postaci?

Xelos - Slayer - 12lvl (nick Xellos był już zajęty)

2. Wiek?

25 lat.

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Grałem przez około rok w gildii PRL (WoW). Niestety z powodu coraz mniejszej liczby osób grających, gildia się rozpadła. Z powodu monotonii i podjęcia nowej pracy ja także zakończyłem przygodę z WoW-em. Grałem również w IX w sekcji Swtor.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

W gildii PRL byłem oficerem, odpowiedzialnym za organizację rajdów i RL-em.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Dawno dawno temu, błądząc po bezkresnym oceanie informacji (internet) znalazłem butelkę (jakaś strona www) a w niej kartkę z mapą prowadzącą do skarbu. Wiedziony wskazówkami zawartymi na owej kartce trafiłem do IX.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Doborowe towarzystwo, masa humoru i dobra organizacja.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Mam na imię Wiesław. Jestem pracującym studentem psychologii. Moja praca dzieli się na 2 okresy. W pierwszym, który mam nadzieje właśnie nadchodzi jest spokojnie wręcz sielankowo. W drugim, tempo jest przytłaczające i ciężko jest znaleźć choćby chwilę oddechu. Gdy już znajdę trochę wolnego czasu lubię obejrzeć jakiś serial (ostatnio Criminal Minds) lub anime, spotkać się z przyjaciółmi przy piwie, pograć w bilard itp. Uwielbiam również stare gry rpg (ile ja bym dał za drugi Planescape Torment).

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Być może znalazł by się ktoś z sekcji swtor.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Prawdopodobnie będzie to dps ale potrafię się odnaleźć w każdej funkcji.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Nastawiony jestem bardziej na PvP ale zobaczymy co twórcy zafundują nam w endgamie.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Najczęściej odpadają niedziele i soboty, ze względu na spotkania ze znajomymi.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Jak pisałem w pkt. 7, moja praca sprawia, że pojawiają się w mojej grze takie okresy czasu w których gram dużo mniej.

14. Opisz swoje cele w grze.

Dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Bo nie marudzę (za często), nie poddaję się (zbyt szybko) i pomagam innym (w miarę możliwości).

16. Podaj parametry komputera.

Intel Core i5
4gb ramu
Radeon 5850

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Podanie - Xellos

Post autor: Blacksin » wtorek, 1 maja 2012, 00:30

Witam

Znajdź mnie jutro na mumblu
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Xellos

Post autor: Andarist » piątek, 4 maja 2012, 16:12

Witam w Sekcji TERA!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości