Podanie Dramus

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Dramus
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 5 lipca 2009, 13:19
Status:
Offline

Podanie Dramus

Post autor: Dramus » niedziela, 29 kwietnia 2012, 23:10

1. Nick, klasa, level postaci
Dramus, Amani warior lev 3,

2. Wiek
Wciąż piękny i młody 33-latek

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
World of Warcraft - Last Legion, Trochę z IX w Lotro i SWTOR, oraz wielu innych maleńkich gildiach w wielu dużych mmo.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Pełniłem role zwykłego siepacza

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
To było tak dawno temu że już nie pamiętam. Bodajże wyczytałem to na dwóch kamiennych tablicach.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Bo bardzo dobrze się tutaj czuję. Specyficzny klimat, ludzie, i wszechobecny humor

7. Coś o sobie -tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Mam na Imię Paweł, pochodzę z Ostrowa Wielkopolskiego. Jestem żonaty (a już nie długo zostanę tatusiem :) ) Pracuję w FIRMIE. Interesuję się szeroko rozumianym Fantasy, Sci-Fi, oraz Historią. Lubię czytać książki o tematyce fantasy oraz horrory. Moimi ulubionymi seriami wydawniczymi są: Legendy Drizzta i Dragonlance. Uwielbiam stare cRPG jak np. Baldur's Gate I i II, Icewind Dale I i II. Lubię aktywnie wypoczywać, posłuchać dobrej muzyki za wyjątkiem hiphopolo. Nie toleruję chamstwa, zawiści i ludzkiej złośliwości. Zawsze mówię to co myślę.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Trudno powiedzieć Help :roll:

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Nie ma reguły. Tutaj mogę zostać DPS-em lub Offtankiem

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Mam zamiar spróbować wszystkiego ale myslę że przeważy PvP :twisted:

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Jak mi zapłacicie :D A tak poważnie to oczywiście

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które NIE będziesz mógł/mogła rajdować?
Nie ma takich dni. Aczkolwiek FIRMA zabiera mi czasem większą część roku. Gdyby coś się zmieniło to będę informował na bieżąco

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Z reguły jestem dostępny co dziennie po godzinie 17, w weekendy wcześniej. Chyba że Szef Sztabu (żona) coś zaplanuje :)

14. Opisz swoje cele w grze.
Mam zamiar wspiąć się na szczeblach kariery na sam szczyt aby zostać prawą ręką GM zdobyć zaufanie wszystkich (nie lubię tego określenia) członków Gildi. Zabić GM okraść bank Gildyjny, przepić kasę w mieście i zaszyć sie gdzieś na baaaaardzo długo. A poważnie to mam zamiar się świetnie bawić i mam nadzieję że będzie się działo :)

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Kto wam powiedział że tak uważam :) Sami ocenicie

16. Podaj parametry komputera
AMD Phenom II X6
8gb RAM
Radeon 6870 1gb


17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Zapoznalam sie z regulaminem oraz forum i akceptuję jego postanowienia.

Awatar użytkownika
Hose
Patrycjusz
Posty: 2574
Rejestracja: czwartek, 10 listopada 2011, 15:09
Medals: 15
Lokalizacja: Warszawa / Piotrków Tryb.
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty SWTOR Trybun SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Dramus

Post autor: Hose » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 07:57

Część Dramus, nawet nie wiesz jak się cieszę że znowu będę mógł posłuchać twojego marudzenia :lol: Tak poważnie to chętnie bym gościa polecił bo to porządna firma, ale jest ode mnie o wiele dłużej w Kohorcie i mi nie wypada ;) Więc dawać go! a no i widzimy się w grze :)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Dramus

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 12:06

Ave

Łap mnie na mumble to pogadamy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Dramus
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 5 lipca 2009, 13:19
Status:
Offline

Re: Podanie Dramus

Post autor: Dramus » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 17:56

Jawohl ! Jutro po słuzbie zamelduję się na mumblu

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Dramus

Post autor: Andarist » środa, 2 maja 2012, 20:19

Witam w Sekcji TERA!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości