Podanie - Ferryn

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Ferryn
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 27 kwietnia 2012, 10:10
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

Podanie - Ferryn

Post autor: Ferryn » piątek, 27 kwietnia 2012, 16:12

1. Nick, klasa, level postaci?
Ferryn, Warior, dopiero początek 23(i zmienia się).

2. Wiek?
28.

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
Enklava. Niesnaski z niektórymi osobami oraz utrata kontaktu z gildiom(zamknięta strona główna).

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Nie.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Widziałem was w innych grach.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
MMO to nie tylko gra ale i kontakt z innymi i działanie w grupie.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Jestem doświadczonym graczem. Grałem w aiona, rifta oraz inne mniej znane. Szybko się uczę i potrafię się przyznać jak coś .... to znaczy zepsuję. Lubie gadać... ale to może nie być zaleta. No i jestem w stanie śmiać się z wszystkiego, łącznie ze mną.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Raczej nikt mnie nie pamięta z kilku instancji w Aionie x lat temu.


9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Jak chyba każdy uwielbiam szybkie dpsy mele. Jak trzeba to nawet potankuję. Na tyle ile da rade Warior. Po pierwszej instancji i paru bosach uważam iż ciekawie się warem tankuje:]

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.PvP. Klepanie mobków jest ok aby zdobyć sprzęt dający przewagę. Ale tylko pvp jest inne za każdym razem w szczególności w grupie.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Tak.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować? Środy, bo zazwyczaj wychodzę na karaoke. Mogą spontanicznie wypadać mi też inne rzeczy.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

W normalne dni po pracy zazwyczaj idę na rolki i jak wrócę to do 1 w nocy zazwyczaj mam czas. Bycie singlem ma swoje plusy:P

14. Opisz swoje cele w grze.
Dobra zabawa a przy tym być jednym z najlepszych.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Bo jestem ambitną i upartą jednostką lubiącą stada:]

16. Podaj parametry komputera.

I5 605. 3,2 GHz CPU
12GB -RAM
gtx 460 -GPU

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

No ba. Naumiano mnie czytać:P

Edit: Update lvl od wczoraj
Edit 2: Lvl. Oraz kilka drobnych poprawek.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Ferryn

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 19:41

Ave!

Ogólnie nieźle, ale dodaj jeszcze coś o swoich zainteresowaniach \ hobby.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Ferryn
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 27 kwietnia 2012, 10:10
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie - Ferryn

Post autor: Ferryn » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 20:36

Moje ulubione zajęcie to gry. Wolej jednak grać w gry gdzie jest kontakt z ludźmi, najlepiej głosowy. Dlatego od Aiona siedziałem w Enlavie. Niestety się to urwało przy rifcie. Oprócz mmo gram tez w Dote 2 oraz BF3. Niestety nie mam już tyle czasu i ochoty na granie odkąd spędzam 7-8h w pracy przy kompie.

Dlatego co środa wychodzę na karaoke pomęczyć ludzi moim wyciem:P Część ludzi już jest tak nim wyniszczona iż nawet zdarza im się klaskać. Lubie też wychodzić ze znajomymi do kina albo po prostu pogadać i/lub napić się.

Kolejną z moich słabostek jest dobre jedzenie. Dlatego od końca tamtego roku jeżdżę na rolkach. Kilka lat życia "kanapowca" mnie spasło.

No i na sam koniec miłość mojego życia. Niestety teraz przechodzimy problemy ze względu na braki czasu, moje jak i reszty ekipy. RPG. Gram od niecałych 20 lat. Grałem w masę systemów, poznałem masę i świetnie się bawiłem.

Ogólnie lubię dobrze się bawić w dobrym towarzystwie. Czasem niestety moje żarty są brane na poważnie i zdarza mi się kogoś urazić. Zazwyczaj jak to odkryję to staram się to naprostować.

Nie cierpię za to ludzi nie szanujących innych, na przykład umawiających się i nie pojawiających się z byle powodu, przy okazji nie dających znać o swojej nieobecności.
Dodatkowo Denerwują mnie ludzie którzy rezygnują z walki stwierdzając "i tak się nie uda" niszcząc możliwość wygrania. Każdemu się zdarza ale jak jest to za często to dziękuję za współpracę. Wolę zacisnąć poślady i przegrać walcząc do końca, bo czasem coś co wydaje się niemożliwe udaje się (głównie obserwowane w grach takich jak Dota oraz LOL)

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem:]

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Podanie - Ferryn

Post autor: Blacksin » wtorek, 1 maja 2012, 00:26

Witam

Od razu lepiej powodzenia w kolejnym etapie rekrutacji
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Ferryn

Post autor: Kalidon » środa, 2 maja 2012, 16:55

Wysłałem PW z terminem rozmowy rekrutacyjnej.
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Ferryn

Post autor: Kalidon » poniedziałek, 14 maja 2012, 11:15

Z powodu braku wymaganego poziomu postaci podanie odrzucam,
a wątek zamykam.
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości