Ariades - Podanie v2

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Ahriss
Posty: 139
Rejestracja: sobota, 7 kwietnia 2012, 19:44
Lokalizacja: Gdańsk/Ostrołęka
Gender:
Status:
Offline

Ariades - Podanie v2

Post autor: Ahriss » piątek, 27 kwietnia 2012, 13:39

Dla przypomnienia:
1. Nick, klasa, level postaci?
Ariades Sorcerer

2. Wiek?
20 lat

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Głównie gildie serwerów prywatnych L2 i WoW. Z tych ważniejszych to

Lineage 2 :
BeMyFrag, LegionOfChaos, Corsairs, HeadShot, LexTalionis, Renegaci

WoW:
Titans

Więcej grzechów nie pamiętam...

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

W swojej wieloletniej karierze L2 pełniłem różne funkcje od Lidera Klanu poprzez vCL, członka rady czy po prostu człowieka, który ogarniał to i tamto, lider const party ( stała grupa jednego pełnego party grająca i dozbrajająca się razem ), prowadziłem projekt własnego serwera L2, a także byłem Game Masterem na serwerach prywatnych L2.

Co do Wowa grałem raz i tylko w jednej Gildii, dosyć sporej i wypracowałem sobie w niej miejsce w Radzie oraz w flagowym party.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Teraonline.info z początku zaciekawiło mnie to, że ujrzałem znajomy nick z dawnych lat gry w l2 i zauważyłem, że chyba uda się do Was.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Po przejrzeniu struktury, organizacji klanu, regulaminu i rozmachu gildii stwierdziłem: Tak, tu jest moje miejsce.

7. Coś o sobie

Obieżyświat, śmigam po świecie tam i siam, aktualnie jestem w Anglii. Dzięki podróżom mówię płynnie po angielsku, szprecham coś po niemiecku i wybełkotam coś po japońsku, nie jest źle Wracam w czerwcu, żeby zacząć studia na wydziale informatycznym w Gdańsku ( prawdopodobnie ). Pochodzę z miasta zwanego Ostrołęką woj. mazowieckie. Mimo młodego wieku mam spore doświadczenie w grach MMORPG jako zwykły klanowicz jak i członek zarządu oraz w walkach PvP/PvE. W życiu codziennym wiele od tego nie odstaje, aktualnie mam już za sobą dwa kierownicze stanowiska jedno w polskiej firmie, drugie w angielskiej. Interesuje się programowaniem, grafiką komputerową, niezwyczajnymi sportami w stylu Football Amerykański. Kinomaniak pełną gęba, uzależnienie od muzyki i gier to tylko niektóre z moich zalet

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Aktualnie nie, wątpię..a może jednak? Och...sam nie wiem.

9. A ) W jakim buildzie najchętniej grasz? B ) Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

A) Teoria, a praktyka jak każdy z Was wie ( albo i nie ) to niebo a ziemia. Tera jest nową grą i to co wyczytałem i sobie przemyślałem, a co okaże się w praktyce to dwie zupełnie inne bajki. Jak to się mówi: Wyjdzie w praniu

B) To zależy co klan zaoferuje i co klan będzie wymagał. Jeśli zasłużę dumnie poprowadzę dobrze zorganizowane Raid PT w innym wypadku będę starał się wyciągnąć tyle DPS, że kod licznika DMG zwariuje i spale pół serwera, ogólnie rzecz biorąc będę się starał pomagać ile się da.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Po co czekać na endgame? PvP od 1 lvla FTW !

A tak na poważnie PvP nigdy mało. Od 1 lvla: PvP/PvE ; endgame PvP>PvE

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany
buildu?

Tak

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

W nocy to ja się dopiero rozkręcam. Odpowiedź brzmi definitywnie: Tak

13. Dodatkowy opis czasu gry.

30h/24h 8 dni w tygodniu tak czy siak ile będę mógł wyciągnąć tyle zaoferuje, ale watpię żeby poniżej 5h dziennie.

14. Opisz swoje cele w grze.
Jedynym moim celem gry w MMORPG jest dobra zabawa w dobrym towarzystwie robiąc to co lubię, czyli grać w RPG

P.S. Mam nadzieje, że macie zjazdy klanowe ^^

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Moje doświadczenie w grach MMORPG, znajomość taktyk i systemu gry PvE i PvP, bogate doświadczenie w zarządzaniu i organizacji sądzę, że przyda się w klanie...poza tym całkiem spoko ze mnie gość...

16. Podaj parametry komputera.
Laptop HP Pavilion g series

Intel Core i5-2450M CPU @ 2,50 GHz
6 GB RAM
Intel HD Graphics 3000

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Yes Sir !
Witam ponownie. Jako, że moje podanie zostało odrzucone z powodu sprzętu, a postanowiłem zakupić nowy conajmniej z prockiem i5 2500k ( rozważam i7) i grafa radeon hd7850 2gb, który zapewne uciągnie tą grę, nie widzę przeszkód w rekrutacji. Dlaczego piszę? Bo widzę spore zainteresowanie gildią i obawiam się, iż do czerwca może zabraknąć miejsca w gildii. Chciałbym też być na bieżąco z postępem gildii w Terze do czasu mojego startu oraz ogólnie brać udział w życiu forum. Pytam więc, czy jest możliwość przyjęcia w szeregi IX Kohorty już teraz?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ariades - Podanie v2

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 11:46

Ave

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ariades - Podanie v2

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 22:51

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości