Podanie - Void

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Quaisar
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 22:00
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

ESO Legionista

Podanie - Void

Post autor: Quaisar » czwartek, 26 kwietnia 2012, 16:59

1. Nick, klasa, level postaci?

Void / parawdopodobnie będzie to Mystic albo Lancer. Jak narazie bawilem się do tej pory aby sprawdzić gamplay większościa klas i wbijałem je do mniej wiecej 12-14 lv

2. Wiek?

29 lat

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

W dniu premiery WoW założyliśmy gildię hardocore rpg i tak przez okolo 3 lata bylem w gildii I oficerem odpowiedzialnym za wyprawy i walki między gildiami o terytoria (byl to pomysł jednego z naszych kompanów i polegał na tym że gildia która wygrała dana bitę przez dany dzień jako jedyna miała wstęp do miejsc okreslonych w porozumieniu pobitewnym) Gildia nazywała sie Inerpeace i byla na serwerze steamwheedleCartel.
Dzisiaj z powodu Tery postanowiłem wznowić swoją działalność mmo gdyż koncept tej gry bardzo mi odpowiada.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Jak wyżej ^^^

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Trudno was nie zauważyć, jesteście wszędzie. Bylem praktycznie przez okolo 3 miesiące w każdym mmo jakie wyszlo ale żadne poza WOW nie zatrzymało mnie na dłużej. (Strasznie sie zawiodłem na Warhammerze :( )

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Wasz staż i zaangażowanie bardzo mi odpowiada.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

29 lat Jacek z Gdańska. Pracuję w turystyce co za tym idzie ma sporo czasu na zgłębianie przeróżnych tworów wirtualnej rzeczywistości. Mam 2 pasje które zdecydowanie nie idą ze sobą w parze Sport oraz Gaming. Ostatnie 2 lata głównie lol ze znajomymi w stopniu znacznie za częstym (okolo 8 - 10 godz dziennie ) Kocham koszykówkę jako gracz i jako kibic aczkolwiek nie ligi polskiej. Mam silny charakter i jak się za coś biorę to na serio. Jestem realistą i nie znoszę lania wody.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Nie. W przyszłości na pewno.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Do tej pory zazwyczaj byli to casterzy z mocnym cc aczkolwiem Tera pokazała mi wiele innych ciekawych dróg którymi można podążać. I tu wchodzi Lance ktory mi sie bardzo podoba. Jeżeli zajdzie taka potrzeba i dostanę szansę w waszej gildii jestem skłonny zgłębić widzę o klasie potrzebnej i nauczyć sie o niej wszystkiego co pomoże mi ją ogarnąć w 100%

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Przede wszystkim na grę w grupie najlepiej przy udziale voip komunikatora, bo to sobie najbardziej cenię w grach typu mmo i pvp.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście ,że tak.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Zdecydowanie są. Ze mną jest tak żę jeśli gram w poniedziałek to za tydzień w pon. juz nie bedę mógł grać, to samo się tyczy każdego innego dnia tygodnia. Pracuję w trybie 12h wieć tak czy siak będę miał mnóstwo czasu na granie.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Jak zrezygnuję z LoL-a to będę miał czas to jest pewne :]


14. Opisz swoje cele w grze.

Dobra zabawa, nie należę do ludzi którzy robią sobie nadzieje związane z grami do momentu aż wnie nie pogram 2-3 miesiące. Wtedy weryfikuję czy mi się podoba (czy chcę dalej płacić), następnie angażuję się jeszcze bardziej lub odchodzę.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

W jedności siła. należę do team player-ów jak coś trzeba zrobić ja tam jestem.

16. Podaj parametry komputera.

AMD Phenom II x4 955 3.2 ghz
Ram - 4Gb
Radeon 5870

to chyba wystarczy...

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Void

Post autor: Slav » czwartek, 26 kwietnia 2012, 21:14

Witam na forum.

Skąd mamy wiedzieć, że w TERA pograsz dłużej niż 3 miesiące?

Quaisar
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 22:00
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

ESO Legionista

Re: Podanie - Void

Post autor: Quaisar » czwartek, 26 kwietnia 2012, 22:42

Sam fakt że postanowiłem złożyć aplikację do waszej gildii świadczy o tym że chcę aby Tera była "Tą" grą. Nie zrobiłem tego podczas gry w Aion czy w Warhammera gdyż czułem że to nie to. W "Tera online" po becie jestem pozytywnie nastawiony. Ta gra ma bardzo dużo z Aiona aczkolwiek na każdym kroku odczuwa się dopieszczenie wielu aspektów które w Aionie zostały potraktowane po macoszemu.

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Void

Post autor: Kalidon » piątek, 27 kwietnia 2012, 12:14

Witaj.

W punkcie 10, chodzi o odpowiedź czy preferujesz styl gry bardziej PVP czy może PVE, niezależnie od tego czy grasz w grupie czy nie. Proszę o dokładną odpowiedź.

Jeśli zamierzasz gać w Terę na IGN - Void, zgodnie z regulaminem login na forum powinien brzmieć identycznie. Konieczna zatem będzie zmiana.

Pozdrawiam i powodzenia w rekrutacji !
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Quaisar
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 22:00
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

ESO Legionista

Re: Podanie - Void

Post autor: Quaisar » piątek, 27 kwietnia 2012, 15:43

Co do punktu 10 faktycznie nie wynika z mojej odpowiedzi co preferuję. Ogólnie skłaniam się ku PvP gdyż rywalizacja to mój żywioł ale nie ukrywam że w Terze brakuje mi treningu i obycia w tej dziedzinie. Jeżeli chodzi o PvE bardzo chętnie będę uczestniczył w eventach jeżeli tylko będzie dla mnie miejsce.

Jeżeli chodzi o zmianę nicka na forum to proszę o pomoc bo nie bardzo wiem gdzie/jak to zrobić. (Chciałbym zwrócić uwagę na fakt iż konto na formu założyłem zanim przeczytałem regulamin)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Void

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 11:54

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Void

Post autor: Andarist » środa, 2 maja 2012, 19:01

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości