Mrooq - Podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Mrooq
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 13:07
Status:
Offline

Mrooq - Podanie

Post autor: Mrooq » wtorek, 24 kwietnia 2012, 13:28

1. Nick, klasa, level postaci?
Mrooq, Archer ,30

2. Wiek?
24

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

W terze nie posiadałem żadnej gildi.
Jeśli mam wymienic gildie z innych gier proszę o korektę to dopiszę
dekaron - Vampires serwer eu
4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Nie

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

http://www.teraonline.info.pl

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Szukam dobrej profesionalnej gildi w której nie ma jednej grupy osób które grają razem a resztę maja daleko .......

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Na imię mi Michał.Mieszkam i pracuję w Krakowie . Na co dzień interesuje się piłką nożną. Moją pierwszą grą MMO był "Dekaron" po upatku różnie to bywało trochę Aion troszkę innych gier ( pvp podobne, Mass PVP ) . Na co dzień praca w wolnych dniach Tera ( jesli serwery sa online ) oprucz tego czesto zasiadam za kierownica roweru ( zdrowie to podstawa ) a jesli jest okazja to chwyce za kieliszek lub butelke 0,5 l dobrego piwa ( jakis zjazd rodzinny lub zjazd z ludzmi z gier ) Fajna sprawa taki zjazd gildiowy

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Niestety nie . Gdyż grałem na serwerze PvE

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
W w/w dekaronie od zawsze grałem bagusem czyt. tank ale poki co nie znalazłem podobnej postaci do tej w/w.
Chciałbym spróbować czegoś innego i pełnić rolę DPS Archer


10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Zdecydowanie PVP . Wiadomo żeby robić PvE trzeba najpierw robić PvE.
Ale jestem jak najbardziej nastawiony na pvp

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Jeśli zajdzie taka potrzeba jak najbardziej . z tym nie problemu

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

To zależy od grafiku w pracy gdyż pracuje na system 12 godzinny mam różnie. 8-16 , 10-22 lub 14-22 czasami kilka dni pod rząd ale za to mam też dni wolne które mogę spedzic robiąc rajdy i inne ciekawe rzeczy

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Jak tylko będzie wolne mogę długo długo posiedzieć

14. Opisz swoje cele w grze.

Przede wszystkim miła przyjemna gra z gildia. Rajdy , Dungeony , szybka zbiórka na pvp , PK

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Napisze dzisiaj wieczorem gdyż muszę iść do pracy

16. Podaj parametry komputera.
Inter Core 2 Duo E6850 3 GHz
4 GB ram 1088 jesli dobrze pamietam
Grafika ATI Radeon HD 5450 ( ale idzie do zmiany tylko jak dostane fundusze na konto :) )
17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Potwierdzam i akceptuje .
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 kwietnia 2012, 20:27 przez Mrooq, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Mrooq - Podanie

Post autor: Andarist » wtorek, 24 kwietnia 2012, 14:13

Witam na forum

Procek: http://www.cpubenchmark.net/cpu_lookup. ... 40+3.00GHz

Jakaś szansa na upgrade?

Gildie z innych gier możesz spokojnie wypisać, może będzie ktoś kto Ciebie zapamiętał?

Punkt 7 do rozwinięcia. Interesujesz nas przede wszystkim jako osoba a nie tylko awatar w grze.

Pracujesz na zmiany... grafik masz układany z miesięcznym wyprzedzeniem, czy z tygodnia na tydzień? Dasz radę spełnić nasze wymogi rajdowe (min 8 eventów w miesiącu)?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Mrooq
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 13:07
Status:
Offline

Re: Mrooq - Podanie

Post autor: Mrooq » wtorek, 24 kwietnia 2012, 15:52

Z prockiem musze sie strzymac . Poki co musze grafike zmienic . Co do raidow 8 miesiecznie nie ma Problemu bo grafik mam ustalny na caly miesiac wiec bede wstanie podac na ktorych bede a na ktorycb nie . Co do 7 ptk rozwine wieczorem bo pisze z telefonu w pracy i nie mam czasu zabardzo . Jesli sa jeszcze jakies pytania prosze pisac .

Awatar użytkownika
Mrooq
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 13:07
Status:
Offline

Re: Mrooq - Podanie

Post autor: Mrooq » wtorek, 24 kwietnia 2012, 20:29

Ptk numer 7 zostal zaktualizowany

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Mrooq - Podanie

Post autor: Slav » środa, 25 kwietnia 2012, 20:23

Wysyłam PW z terminem rozmowy rekrutacyjnej.

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Mrooq - Podanie

Post autor: Slav » czwartek, 26 kwietnia 2012, 19:35


Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości