Ahalle - Berserker

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Ashalle
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 09:58
Lokalizacja: Kołobrzeg
Status:
Offline

Ahalle - Berserker

Post autor: Ashalle » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 10:50

1. Nick, klasa, level postaci?

Ashalle ,
Berserker,
po betach testach 1 lvl


2. Wiek?

27 lat

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

-----------

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM,
Skarbnik... itp.)?

lider klanu / skarbnik

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

http://www.teraonline.info.pl

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Szukam ludzi/zapaleńców lepszych ode mnie i no liferów którzy przebiją mnie godzinami grania :mrgreen: . Ponadto ,że jest to nowy tytuł na rynku chciałbym poznać nowych ludzi.
Jesteście chyba największą Gildią/Klanem z którym miałem do czynienia.
Interesuje mnie wspólna gra z ludźmi a nie solowanie bo to nie ma sensu z doświadczenia wiem, że "w kupie siła" ;)


7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Ciężko napisać coś o sobie...
Mam na imię Karol pochodzę z nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg gdzie co roku odbywa sie festival muzyki elektronicznej Sunrise Festival, jestem człowiekiem wesołym,rozmownym lubiącym poznawać ludzi.
Od 6 lat pogrywam w Lineage 2 od 3 lat na oficialnym serwerze (Teon/Naia)
aktualnie gram na Bartz.
Interesuje się fotografią,grafiką komputerową a także od czasu do czasu projektuje strony www.
Nie lubie chamstwa i jak ludzie kaleczą słownik polski a przede wszystkim wulgarności na komunikatorze głosowym(TS/VT/MUMBLE)
Cenię sobie szczerość oraz ludzi którzy wiedzą czego oczekują od życia i jakie mają cele.
Nie na widzę jak z kimś idę w party a nie ma go na komunikatorze głosowym ... dla mnie taka osoba następnym razem jest przekreślona, no chyba że poda jasny powód dlaczego nie może rozmawiać teksty typu "musze kupić mikrofon" mnie nie już nie dziwią zawsze odpowiadam że "można być na podsłuchu"


8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

brak

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Jestem osobą , która nie siedzi na tyłku w mieście i nie płacze że nie może znaleść party więc na pewno chciałbym pełnić rolę "przewodnika" / "organizatora" wypraw RB/PVP/PVE

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Jestem ustawiony na PVP jeśli serwer będzie taki to dlaczego nie spróbować swoich sił, nie boję paść a na pewno nie będę o to płakał , że straciłem expa :)

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Jeśli będzie trzeba to się podstosuje

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Nie będzie żadnego problemu ponieważ przeważnie jak mnie nie ma to wtedy śpię

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Szukanie osób na grindowanie / pvp

14. Opisz swoje cele w grze.

max lvl / max eq / max pvp

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Myślę , że przyda wam się osoba która wręcz kocha pvp i pve i gra więcej niż 10 godzin dziennie

16. Podaj parametry komputera.

PROCEK: i5 3.3 Ghz x 4
RAM:8 giga DDR3
KARTA:GeForce 460GTX 1 gb ddr5

gra śmiga na full bez zastrzeżeń z tego co zauważyłem to automatycznie się wszystko ustawiło. Jedyny minus jest to że musze kupić monitor z wyjściem HD bo jakość liter jest kiepska

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Sumiennie przeczytałem i mi się podoba . Zgadzam Się
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 13:10 przez Ashalle, łącznie zmieniany 2 razy.
"Mężczyzna musi mieć jakieś skłonności inaczej za babami lata"

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ahalle - Berserker

Post autor: Andarist » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 11:20

Ave

Na początek proszę zmienić kolor czcionki na neutralny - czerwony jest dla administracji.

W Jakich gildiach\grach byłeś poprzednio?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Ashalle
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 09:58
Lokalizacja: Kołobrzeg
Status:
Offline

Re: Ashalle - Berserker

Post autor: Ashalle » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 12:01

Andarist pisze:Ave

Na początek proszę zmienić kolor czcionki na neutralny - czerwony jest dla administracji.

W Jakich gildiach\grach byłeś poprzednio?
zmieniłem.

trudno zapamiętać wszystkie bo gram od C4 ale z tych topowych to są to klany:

Vestoniceans i DragonHunters (Teon/Naia)

Obecnie gram na Bartz

byłem liderem klanu AcidDrinkers mogę się pochwalić że zaprowadziłem swój klan pod Baiuma jako 1 polski klan po starcie serwera.
Aktualnie klan w rozsypce więc złożyłem const party i poszedłem do klanu Forfiter, sprawuje w klanie rangę "Rada Starszych"
Od czasu do czasu organizuje poza const wyjście na AQ/ZAKEN/FREYA
Podbijanie fortu etc. gdy lidera nie ma

Mogę dodać także , że online lineage 2 drastycznie spada z dnia na dzień także w klanie coraz mniej ludzi więc na chwilę obecną pozostaje zmienić grę.

Na premiere T.E.R.A. czekam od ponad roku więc nic mnie nie zatrzyma przy Lineage 2 ;)
"Mężczyzna musi mieć jakieś skłonności inaczej za babami lata"

Awatar użytkownika
Yoschi
Posty: 127
Rejestracja: piątek, 2 marca 2012, 05:41
Lokalizacja: Białystok
Status:
Offline

Re: Ahalle - Berserker

Post autor: Yoschi » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 17:34

Ashalle pisze: Jedyny minus jest to że musze kupić monitor z wyjściem HD bo jakość liter jest kiepska
Zmień rozdzielczość na dopasowaną do monitora(czyli największą dostępną w ustawieniach gry) niska rozdzielczość powoduje właśnie kiepską czytelność czcionek w Tera.

Awatar użytkownika
Avishai
Posty: 2731
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 01:05
Medals: 8
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Ahalle - Berserker

Post autor: Avishai » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 17:59

Także zeskalowanie w ustawieniach UI (domyślnie jest 80%) powoduje niewyraźną czcionkę. Ja zrobiłam wszystko na 100% (aby okienka dialogowe były większe), a pojedyncze rzeczy zmniejszyłam z powrotem na 80% - na przykład pasek skili. Pogrzeb porządnie w ustawieniach. ;)
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Awatar użytkownika
Ashalle
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 09:58
Lokalizacja: Kołobrzeg
Status:
Offline

Re: Ahalle - Berserker

Post autor: Ashalle » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 23:35

Avishai pisze:Także zeskalowanie w ustawieniach UI (domyślnie jest 80%) powoduje niewyraźną czcionkę. Ja zrobiłam wszystko na 100% (aby okienka dialogowe były większe), a pojedyncze rzeczy zmniejszyłam z powrotem na 80% - na przykład pasek skili. Pogrzeb porządnie w ustawieniach. ;)
ustawiłem teraz śmiga aż podziwiać :), dziekuję.

ale monitor i tak kupie ;) a tak czekam tez na wersje PS3 :) więc zobaczymy co z tego wyniknie.
"Mężczyzna musi mieć jakieś skłonności inaczej za babami lata"

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ahalle - Berserker

Post autor: Andarist » wtorek, 24 kwietnia 2012, 09:02

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Ahalle - Berserker

Post autor: Andarist » wtorek, 24 kwietnia 2012, 20:48

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości