Podanie - Mercadi (poprawione)

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Mercadi
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 19 kwietnia 2012, 11:02
Status:
Offline

Podanie - Mercadi (poprawione)

Post autor: Mercadi » czwartek, 19 kwietnia 2012, 23:40

1. Nick, klasa, level postaci?

Mercadi - warrior/sorc 0lvl

2. Wiek?

27 lvl

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

A więc swoją przygodę zacząłem z LII w klanie SimpleHaven pierwszy poważny klan w którym grałem prawie 2 lata, a po 2 latach ludzie zaczeli uciekać z servera a to attaki ddos, a to coś innego. Klan podzielił się na 2 obozy. Jedni zostali na starym serwerze RaidFight reszta poszła na świeżo otwarty server L2 Extream (Khadia) klan także nazywał się SimpleHaven tylko inny CL. Po paru miesiacach gry postanowiliśmy opuścić klan razem z kolegą i dojść do Tenebrae clan z długoletnim doświadczeniem ogarniętym forum, jasne zasady, kultura słowa.Kolejny server jaki odwiedzilem już z klanem Tenebrae to L2ws ( ostatni server tenebrae przed odejściem na "emeryture" - graliśmy, graliśmy,aż okazało się, że oficialny server l2 będzie bezpłatny. No i stało się otwarcie oficjalnego bezpłatnego servera, Tenebrae poszło na emeryturę. Więc zacząłem przygodę na oficialu jako wolny strzelec. Po paru tygodniach okazało się, że ludzie z jakimi grałem na L2Exie postanowili założyć, własny klan i tak, aż do dnia dzisiejszego pogrywamy sobie w L2.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Po paru miesiącach spędzonych w klanie SimpleHaven zostałem mianowany na radnego klanu. Wspólne uzgadnianie komu dać jaki item, planowanie obrony zamku, obmyślanie strategi z ally, przyjmowanie do klanu, udzielanie informacji, pilnowania regulaminu i tak przez 1,5 miesiąca. Mile to wspominam.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Gdy usłyszałem informacje,że cześć ludzie z NCSoftu, którzy pracowali nad Lineage, postanowili zrobić coś nowego pod inną marką, bardzo się ucieszyłem i zacząłem interesować się TERĄ. Natrafiłem na stronę http://www.teraonline.info.pl/ i tam też dowiedziałem się o waszym klanie.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Bardzo podoba mi się pomysł rang na forum, każda sekcie jest przejrzyściej zrobiona, co świadczy o dużym zaangażowaniu od strony klanu. Po wypowiedział innych osób czy to rekrutów czy wyżej postawionych rangą czuć dojrzałość słowa. Perfekt.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Mam na imię Maciek, pochodzę ze Śląska, miasto Mysłowice niedaleko Katowic.Przez pewien okres swojego czasu zajmowałem się własnym serwerem MUOnline, jakieś 8 lat temu AvengerMU, niestety ciężko było pogodzić pracę, studia i server po roku został zamknięty.

Studiowałem mechatronikę, zaocznie i pracowałem jako elektryk -pomiarowiec instalacji elektrycznych. Po obronie magistra musiałem coś zmienić w życiu i w raz z narzeczoną otwarliśmy własna firmę.

Trzeba było dorosnąć.

Jestem osobą stanowczą, jeśli coś postawię - staram się to osiągnąć, ale nie za wszelką cenę, jeśli inni mają na tym cierpieć.
Jestem osobą wyrozumiałą, ale nie dającą się robić w konia, pomocną i wiarygodną. Dysponuję dużą dawka śmiechu.


8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Niestety, nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Przez te wszystkie lata szlifowałem umiejętności wojowników i magów.
Pierwszą postacią jaką stworzyłem Był WL. Następnie AW (dagger) a pod sam koniec mojej przygody z L2 SH (mag).Więc preferuję grę wojownikiem lub magiem.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Grając w LII PvE zostawało do samego końca,aby enchantować swoje itemy, wbijać atrubuty, czy dodatkowe opcje do broni. A przy tym zabawa na PVP, zamki, fortece, olimpiada, wojny klanowe.
Tak, więc
PVE 30% PVP 70%.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Jestem osobą, która jak napisałem, nie lubi być robiona w konia, a więc innych też nie wystawiam do wiatru. Troszkę nieładnie umówić się na jakiś wypad i olać sprawę. Jeżeli zdarzy się coś losowego zawsze powiadamiam telefonicznie.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Mam dość sporo czasu, czy to w pracy czy po za nią.
Dzień z grą zaczynam od 9 do 17. W tym czasie mogę mieć małe przerwy w grze, wiadomo praca.
Po pracy od 19 do 24 jestem do waszych usług.


14. Opisz swoje cele w grze.

Jak w każdej grze, być pomocny dla klanu, paraliżować wrogów swoim nickiem :), osiągnąć tak wiele, aby inni mogli czuć się bezpiecznie, w mojej obecności.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Posiadam duże doświadczenia w grach MMORPG, przez te wszystkie lata nauczyłem się taktyki, gry zespołowej, słuchania rozkazów innych bez zbędnych komentarzy. A od czasu do czasu mogę was rozbawić swoją osobą.

16. Podaj parametry komputera.

Kom. przenośny
i5-430M, (2,26 GHz)
GeForce GT 320M 2267 Mb TurboCache
4GB DDR3

kom. stacjonarny
Core Q6600 2,4 Ghz
8 GB Ram DDR3 1333 Mhz
GeForce GTX 8800
SSD 120GB INTELA

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

TAK

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Mercadi (poprawione)

Post autor: Andarist » piątek, 20 kwietnia 2012, 08:01

Ave!

Podanie dobre.

Pytania dodatkowe:

1. Czy grałeś już w TERA lub czy grasz teraz w OB?
2. Sprzęt - komputer stacjonarny i laptop (http://www.videocardbenchmark.net/gpu.p ... ce+GT+320M) nie uciągnie mass PvP (nawet ustawki 40vs40). Blaszak ma za cienki procek, lapek - kartę graficzną czy planujesz wymianę sprzętu? Jeśli tak to kiedy?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Mercadi
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 19 kwietnia 2012, 11:02
Status:
Offline

Re: Podanie - Mercadi (poprawione)

Post autor: Mercadi » piątek, 20 kwietnia 2012, 08:36

Witam!

1.Miałem przyjemność grać w TERE 7,8 .04 na amerykańskim servie, dostałem wtedy potrzebna instalkę oraz klucz aktywacyjny od kolegi, troszkę się namęczyłem, gdy robiłem update musiałem podać kod, który przyszedł na pocztę kolegi, więc polowałem na pojawienie się go. Długo nie czekałem bo około godziny 9 zjawił się. Podał kod zapisałem i % ruszyły.
Parę tygodni temu zamówiłem edycję kolekcjonerską, która ma trafić do mnie przed premierą - wtedy też zaczynam zabawę. (nolife on)
W tym czasie postanowiłem zając się przeglądem postaci.
Oraz wybrać tą swoja jedyną.Po przeglądzie postaci miałem 2 typy. Jak zarazie mam żonę i kochankę, warrior/sorc. Więc muszę wybrać... cieżka sprawa. Od dłuższego czasu sledze poczynania kolegów z K-Tera (Twitch TV), aby zobaczyć jak postacie zachowują się w końcowej fazie gry.
Większość klanów z Korei, które przenoszą się na amerykańskie servery, na samym początku daje jasno do zrozumienia, które klasy są przydatne w końcowej fazie gry i takie klasy właśnie przyjmują. Sorc i warrior znajdują się na liście - ale znowu łuka nie widać..., czy w końcowej fazie gry jest nie przydatny? tego nie wiem.

2. Co do sprzętu komputerowego planuję wymianę, pare tygodni temu napisałem nawet post, o poskładanie sprzętu. Jednak osoby z forum doradziły mi, abym poczekał na pojawienie się nowej seri kart graficznych i procesora.
Oto link:
http://www.forumpc.pl/index.php?showtop ... try1471201

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Mercadi (poprawione)

Post autor: Kalidon » piątek, 20 kwietnia 2012, 10:54

Witaj.

Podanie oceniam bardzo dobrze, jeśli faktycznie w krótkim czasie planujesz upgrade, to nie widzę problemu przemęczenia się w pierwszej fazie progresu na nieco wolniejszym sprzęcie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji !
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Gora
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 12:35
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Podanie - Mercadi (poprawione)

Post autor: Gora » piątek, 20 kwietnia 2012, 11:24

powodzenia w rekrutacji.

Co do komputerka dzięki za informację też poczekam aż w komputroniku pojawi się nowa technologia i dopiero wtedy pomyśle o wymianie może cena 2 technologi spadnie.
"Moje serce to zaklęty klejnot duszy, żaden niegodziwiec go nie poruszy. Jedynie ślepiec do drzwi prawdy doprowadzi i żaden demon mu nie zawadzi. W odmętach kłamstwa ginąc będziesz, nie sluchaj oni sa wszędzie."

Awatar użytkownika
Cookie
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 20:03
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Status:
Offline

TERA Legionista GW2 Centurion

Re: Podanie - Mercadi (poprawione)

Post autor: Cookie » piątek, 20 kwietnia 2012, 21:45

Też jestem Maciek :roll: :mrgreen:
Dobre podanko powodzenia ;)
[ obraz zewnętrzny ]
"My GUILD is my FAMILY. I would gladly DIE for any one of them. "

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Mercadi (poprawione)

Post autor: Slav » sobota, 21 kwietnia 2012, 19:18

Wysyłam PW z terminem rozmowy rekrutacyjnej.

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Mercadi (poprawione)

Post autor: Slav » niedziela, 22 kwietnia 2012, 21:30

Witam w IX Kohorcie.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość