Telhar - podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Telhar
Posty: 66
Rejestracja: sobota, 25 lutego 2012, 00:38
Status:
Offline

Telhar - podanie

Post autor: Telhar » wtorek, 17 kwietnia 2012, 00:53

1. Nick, klasa, level postaci?

Telhar, Lancer

2. Wiek?

21

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Z multi gamowych gildii była Twierdza (3lata) z której odszedłem w związku z tamtejszym casualowym profilem grania. Jestem też członkiem sekcji LoTRO
http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 78&t=10539 - link do mojego podania do tamtej sekcji :)

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Swego czasu liderowałem jednej gildii w LoTRO. A tak to tylko parę przelotnych przygód z raid liderowaniem ;)

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Znajomy zachęcił mnie do tej gry. Wszedłem na kanał Tery na mumblu i dowiedziałem się troszkę więcej o seksji co zachęciło mnie do aplikowania.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Sympatycznie ludzie, próg wiekowy i ta gwarancja że ludzie w sekcji będą grali - czego więcej chcieć? :)

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Jestem dość doświadczonym graczem który poważnie podchodzi do gry. Mam wieloletni staż jako tank, rozumiem zadanie tej roli w teamie i wierzę że będę mógł być przydatny i aktywny w życiu gildii. Z wad wypada podać to że dużo gadam i sporo marudzę :) trzymam się dość mocno regulaminów i innych zasad i staram się być pomocny oraz podchodzić do wszystkich fair.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Jest troszkę za późno i nie udało mi się nikogo złapać z tym pytaniem. Nie znam jakoś bardzo dużo osób z sekcji ale mam nadzieje ze szybko sie zintegruje.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Tank, tank i jeszcze raz tank. ;)

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Z PvP Tery wiąże duże nadzieje ale nie będę zaniedbywał PvE i znajdę czas na oba. Tera wydaje mi się grą nastawiona pod PvP dlatego postaram się jak najwięcej poświęcić czasu na granie z gildią w tym właśnie aspekcie gry. Wiadomo gram w gildii po to żeby grać z gildią więc jeśli ludzie będą chodzić na PvP to ja z nimi :)

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Z ciężkim sercem mógłbym złożyć tarczę. Ale wiadomo że interes gildii czy powodzenie wypadu jest dużo ważniejsze niż moje personalne preferencje.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Jak na razie nie. Chyba że pojawią się jakieś utrudnienia w komunikacji, wtedy mogę się ewentualnie nie wyrabiać. Jak na razie nie przewiduje takiej sytuacji.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Generalnie każdy wieczór i weekendy. W weekendy lubie sobie pograć do dość późnia, w tygodniu raczej 12 - 01 :)

14. Opisz swoje cele w grze.

Chciałbym wreszcie zasmakować PvP z prawdziwego zdarzenia, dobrze się bawić i spełnić się troche jako gracz. Ta gra jest troszke bardziej skill dependent niż inne MMO więc będę miał szansę ;)

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Poważnie podchodzę do gry i poświęcam dużo czasu na doskonalenie buildy/skilla. Jestem zaangażowany i aktywny i mam nadzieje że sie przydam.

16. Podaj parametry komputera.

Nie znam się zabardzo ale napiszę co tam widzę :)

Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5400+, 2812 MHz
NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB)
3,50GB RAM
Jeśli pojawią się jakieś problemy z grą zwyczajnie kupię nowy :)

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Zapoznałem się i jak najbardziej akceptuje.
Niedorosłość to niezdolność człowieka do posługiwania się własnym rozumem bez obcego kierownictwa. Zawinioną jest ta niedorosłość kiedy przyczyną jej jest brak odwagi posługiwania się nim. Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - Immanuel Kant

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Telhar - podanie

Post autor: Andarist » wtorek, 17 kwietnia 2012, 09:22

Ave!

Skoro już przeszedłeś sito rekrutacyjne w LOTRO, to nie będę (mocno) męczył...

Rozumiem, że TERA będzie twoją docelową sekcją?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Telhar
Posty: 66
Rejestracja: sobota, 25 lutego 2012, 00:38
Status:
Offline

Re: Telhar - podanie

Post autor: Telhar » wtorek, 17 kwietnia 2012, 12:11

Tak, planuje sie coprawda logować na 1 czy 2 raidy w tygodniu z powodu braku tanków w sekcji lotroale ogromną większość czasu mam zamiar spędzić w Terze. Rozmawiałem już z trybunem swojej sekcji rzecz jasna :)
Niedorosłość to niezdolność człowieka do posługiwania się własnym rozumem bez obcego kierownictwa. Zawinioną jest ta niedorosłość kiedy przyczyną jej jest brak odwagi posługiwania się nim. Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - Immanuel Kant

Awatar użytkownika
Aksamitna
Posty: 1063
Rejestracja: sobota, 20 listopada 2010, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Telhar - podanie

Post autor: Aksamitna » wtorek, 17 kwietnia 2012, 18:24

Ja dodam tylko od siebie, że bardzo, bardzo popieram kandydaturę i mam nadzieję, że Telhar zadomowi się w sekcji Tera na długie lata :)
You of all people should know the power of legends.

Awatar użytkownika
Verus
Patrycjusz
Posty: 877
Rejestracja: niedziela, 13 września 2009, 22:10
Medals: 8
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX LOTRO Legionista GW2 St. Legionista BS Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Telhar - podanie

Post autor: Verus » wtorek, 17 kwietnia 2012, 18:35

Aksamitna pisze:Ja dodam tylko od siebie, że bardzo, bardzo popieram kandydaturę i mam nadzieję, że Telhar zadomowi się w sekcji Tera na długie lata :)
W 100 % popieram co Aksi napisała :lol: Telhar to wartościowy gracz tylko ma jedna wadę strasznie marudzi, ale po zmutowaniu na mublu już to tak bardzo nie przeszkadza :lol:

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Telhar - podanie

Post autor: Andarist » wtorek, 17 kwietnia 2012, 19:39

Verus pisze:
Aksamitna pisze:Ja dodam tylko od siebie, że bardzo, bardzo popieram kandydaturę i mam nadzieję, że Telhar zadomowi się w sekcji Tera na długie lata :)
W 100 % popieram co Aksi napisała :lol: Telhar to wartościowy gracz tylko ma jedna wadę strasznie marudzi, ale po zmutowaniu na mublu już to tak bardzo nie przeszkadza :lol:
Dostanie prezent z wygrawerowanym logo i osobistą dedykacją Trybuna:

[ obraz zewnętrzny ]
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Elgoran
Posty: 1153
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 20:56
Medals: 1
Lokalizacja: Bydgoszcz
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Telhar - podanie

Post autor: Elgoran » wtorek, 17 kwietnia 2012, 20:37

Telhar, tak jak napisał, rozmawiał ze mną odnośnie przejścia do TERA i grania w dwóch sekcjach. Nie widzę przeciwwskazań.
Good-bye and hello, as always.

Awatar użytkownika
Uszaty
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:48
Medals: 2
Lokalizacja: Łódź
Status:
Offline

LOTRO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Telhar - podanie

Post autor: Uszaty » wtorek, 17 kwietnia 2012, 21:06

hmmmmmmm,

ma 21 lat, gada jakby miał 40 a zachowuje się jakby miał 10 :twisted:

ale poza tym same plusy

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Telhar - podanie

Post autor: Andarist » wtorek, 17 kwietnia 2012, 21:18

Witam w Sekcji TERA.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości