kolo - Podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Kolo
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 18:04
Status:
Offline

kolo - Podanie

Post autor: Kolo » niedziela, 15 kwietnia 2012, 19:19

1. Nick, klasa, level postaci?
nick: kolo, na becie kolok, ponieważ testowałem klasy
klasa: Lancer
level: 26

2. Wiek?
20

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
VALHALLA - Metin2
Darkness - ROM
WiS - Eligium

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
VALHALLA - zastępca Lidera
Eligium - Zastępca następnie Lider

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
z polskiej strony tera online

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Ponieważ gildii nie grozi upadek widząc gildie w innych grach

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Uwielbiam grać w gry online, mam dużo czasu, w tym miesiącu kończe szkołę więc pewnie będe miał potem czas wieczorami ;p, interesuje się komputerami i wszelkiego rodzaju gadżetami. Mieszkam niedaleko Radomia na wsi dlatego czasem może zdarzyć się tak, że będe musiał nagle odejść od kompa. Słucham ludzi więc problemów na instach nie będzie pod warunkiem, że już będe o tej inście wszystko wiedział bo inaczej jest niepotrzebna złość. Gram w Tere od cbt4, wcześniej nie miałem z nią kontaktu. Mam nadzieje, że wystarczy bo nie mam już pomysłów

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
nie sądzę chyba, że zna mnie ktoś z innych gier o nicku "kolo5480"

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
healer, ale w tej grze tank

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PVP i PvE, ale PvP mnie motywuje do dalszego grania, jak ktoś mnie zleje to zrobie wszystko by być lepszym i zlać potem jego

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
tak, ale jedynie na healera i jeśli zostanie mi to powiedziane na początku gry ;p

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Nie

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Te godziny mi odpowiadają, ale zawsze może się trafić, że nie będe mógł grać

14. Opisz swoje cele w grze.
Być najlepszym ;p i poznać wielu ludzi z którymi będzie mi się dobrze grało

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Będe grał tankiem, a na nich jest chyba większe zapotrzebowanie

16. Podaj parametry komputera.
3gb ram, intel core duo 2,5, karta geforce 1gb 9tyś. coś, ale mam zamiar za pare miechów kupić rzylete by nic nie miało parwa się przyciąć

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 kwietnia 2012, 20:27 przez Kolo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: kolo - Podanie

Post autor: BlackIguana » niedziela, 15 kwietnia 2012, 19:58

Witaj na forum.

Edytuj podanie.
Dodaj odstępy gdzie ich brakuje, oraz rozwiń punk o sobie. Interesujesz nas nie tylko jako gracz ale też jako człowiek z którym mamy spędzać sporo czasu.

Pozdrawiam.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: kolo - Podanie

Post autor: Andarist » wtorek, 17 kwietnia 2012, 09:33

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: kolo - Podanie

Post autor: Andarist » środa, 18 kwietnia 2012, 20:59

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości