Podanie - MadmaN

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

MadmaN
Posty: 1
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2012, 21:01
Status:
Offline

Podanie - MadmaN

Post autor: MadmaN » środa, 4 kwietnia 2012, 21:08

1. Nick, klasa, level postaci?

Madman berserker/warrior jeszcze sie nie moge zdecydowac ale najprawdopodobie bedzie to berserker
(w przyszlosci priest i hunter)

2. Wiek?

28 (29 lat w maju)

3. W jakich gildiach grales/gralas poprzednio? Jesli to mozliwe, podaj powody zmiany gildii.

Jezeli chodzi o gildie w TERA, nie mialem mozliwosci jeszcze do zadnej dolaczyc jak i grac w bety.
Co do innych Gier zazwyczaj byly to gildie anglojezyczne o nie wielkiej slawie.
Jedyna gildia ktora moge sie pochwalic byla to gilaia "Stara Gwardia" na prywatnym polskim serwerze Threatre of Dreams.
Bylem lacznie z gildia 5 lat wlasnie na tym serwerze.

Cabal- NOT4U (wspoltworzylem) 1 rok po czym przeniesienie sie do innej gry
Aion - Poena Capitis 4 miesiace
Silkroad- preatorians 1 rok
SWTOR - Scions of Aurora 3 miesiace (po wbiciu 50 pozostalo farmic PvP , niestety RP server wybralem:( gildi jak by jej nie bylo)
Wow - global immortals (cap 70lvl) pozucenie na rzecz priv serva
wow - priv Stara Gwardia 5 lat( wiekszosc rozleciala sie po innych grach , utrzymywany kontakt , przyjaciej na forum )

4. Czy pelniles/pelnilas jakies role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Jedynie w "Starej Gwardi" pelnilem funkcje gwardzisty (zastepcy i stroze prawa i ladu w gildii pod ich nieobecnasc,
jak rowniez posrednik miedzy ludem a GM-ami)

5. Skad sie o nas dowiedziales/dowiedzialas?

Jakies poltora roku temu grajac w Aiona, jeden znajomy wspomnial o IX Kohorcie , od tego czasu czasmi sie przygladalem jej poczynania

6. Dlaczego chcesz grac w IX Kohorcie?

Do IX Kohorty chial bym dolaczyc, bo ma takie same cele i zalozenia jak moja gildia "Stara Gwardia", dobra zabawe, wspolna pomoc, przy tym rzetelne odkrywanie tajnikow gry,
jak i sukcesywny progres, eventy + dobra zabawa , kultura osobista + obowiazki z ktorych trzeba sie wywiazywac, te cechy pokazuja ze jest to gildia ambitna,
ktora stara sie osiagnac cos w danej grze przy dobrej zabwawie, z normalnymi ludzmi.

7. Cos o sobie - tutaj masz szanse przechylic szale rekrutacyjna na swoja korzysc.

Najtrudniejsze chyba ze wszystkich pytan, ogolnie trudno jest siebie samego oceniac, ale coz postaram sie :)
Mam 29 lat (prawie). Od 6 lat mieszkam i zyje w Anglii w miescie Sheffiled, ogolnie zostaje tu na stale razem z moja zona i dzidziusiem ktory jest w drodze :):):).
Na codzien pracuje w fabryce robiacej rozsowane drzwi do szaf z luster kolorowego szkla i paneli, po pracy zazwyczaj spedzam czas z zona , i oczywisice przed komputerem,
ogolnie to moj kazdy dzien wyglada tak samo , praca, zona, komputer, film i do spania.
Teraz moje cechy, tu roznie zemna bywa , raczej jestem osoba opanowana, wiedzaca czego chce, jezeli ustawie sobie jakis cel starm sie dozyc konsekwetnie do jego realizacji wykonania
nie wywyzszam sie , traktuje siebie na rowni z innymi , nie konfliktowy , starajacy sie omijac problemy z daleka, jezeli chodzi o kulture slowa , to roznie to bywa (nerwy tez maja swoja granice)
moze cos przez przypadek sie wymsknac ale raczej jest to sporadyczne. Potrafie byc wybuchowy , ale raczej odbija sie to na myszce klawiaturze badz biorku (jezeli siedze przy komputerze),
kiedys bylem bardzo nerwowychm chlopakiem ale z wiekiem i zmiana otoczenia to sie zmienilo, pozatym chyba raczej jestem dusza towarzystwa jezeli juz sie troche zapoznam z ludzmi ,
da sie zemna porozmawiac o wszystkim i o niczym , posmiac sie tez mozna ze wszystkiego i zniczego . Ogolnie to raczej Fajny chlopak jestem :P

8. Czy którys z naszych legionistów moze Cie zarekomendowac?

Niestety nikt nie moze mnie zarekomendowac .

9. W jakim buildzie najchetniej grasz? Jaka funkcje w rajdzie chcialbys/chcialabys pelnic?

Zazwyczaj gram DPS-ami male, range , ostanio tez polubilem leczenia ale to raczej tak na alta niz na main charaktery,
Jezeli chodzi o rajdy i funkcje , to raczej jestem typem gracza ktory ma cel i ma go wykonywac, oczywiscie jezeli cos idzie nie tak,
a mozna to poprawic i mam jakis pomysl, jak mozna zrobic cos inaczej starm sie go podsunac RL, albo komus kto prowadzi rajd

10. Na co jestes bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

W kazdej grze gram na 2 fronty PvE i PvP

PVP- uwielbiam rywalizacje, i pvp jest jedyna opcja sprawdzenia siebie i swoich umiejetnasci, dlaczego bo kazda walka wyglada inaczej,
nie ma na nia zadnej taktyki, bo po drugiej stronie siedzi tez czlowiek ktory nie ma wpisane w pamieci ze np przy 50% hp wlaczy jakiegos skila
kazda walka jest inna nie ma takiej samej.

PvE- wspolpraca grupy ludzi , wspoldzialanie ktore doprowadza do sukcesu, zaleznosc grupy a nie jednostki w powodzenie wszystkich


11. Czy na potrzeby rajdowe gildii sklonny/sklonna jestes do zmiany buildu?

Oczywiscie ze tak, brakuje leczenia zrobi sie postac zawsze cos sie znajdzie , tanka nie bedzie tez mozna zrobic , aby tylko wspolnie dzialac

12. Rajdujemy przewaznie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy sa dni w które nie bedziesz mógl/mogla rajdowac?

Raczej niedziela odpada, i problemy lekkie moga byc poniedzialek i wtorek ale to raczej tylko czasmi i tylko godzinowo problemy
(masz zone i samochod, masz przechlapane!)

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Piatki i soboty od 14 az do rana moge grac, w tygodniu rozbnie to bywa w jednym tygodniu gram 2-3h dziennie , w nastepny od 14 do 21:30(zona w pracy na popoludniu YaY :D)

14. Opisz swoje cele w grze.

dowiedziec sie od A do Z na temat danej gry i elementow w niej zawartych. Nie koniecznie zdobycie all endgameowych itemkow ale przynajmniej proby zawalczenia o nie.
Pozatym roznych wypadow gildijnych czy to na PvP czy na zwykle poganianie sie po jakims miescie, gildyjny przemarsz w samej bieliznie, i takie tam eventy ktore
daja niezla zabawe jak i odstresowani od codziennosci.


15. Czemu uwazasz, ze przydasz sie w skladzie IX kohorty?

Czy sie przydam nie wiem, raczej mogl bym zasilic IX Kohorte graczem i czlowiekiem ktory wie po co gra, z kim gra i o co gra

16. Podaj parametry komputera.

Procesor :Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @2.40GHz 2.40GHz
memory: 3.00 GB
system :32-bit


17. Zapoznalem sie z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Zapoznalem sie i akceptuje



Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania Madman

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - MadmaN

Post autor: Slav » środa, 4 kwietnia 2012, 23:33

Witam na forum.

Podanie z przykrością odrzucam. Na chwilę obecną poszukujemy osób które poznały już grę. Zapraszam ponownie gdy nabierzesz doświadczenia, poznasz możliwości wszystkich klas oraz zdefiniujesz która najbardziej Tobie odpowiada.

Pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości