Podanie - Caico

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Caico
Posty: 138
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 20:29
Lokalizacja: Glasgow
Gender:
Status:
Offline

Podanie - Caico

Post autor: Caico » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 21:17

1. Nick, klasa, level postaci?

Vitea jeśli będę grać priestem, Caico jeśli będę grać tankiem, żadna z tych postaci nie została przeze mnie jeszcze stworzona. Dopiero dziś zakupiłem digitala i czekam na keye uprawniajace do beta testów.

2. Wiek?

31 lat :/

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Moją przygodę z MMORPG zacząłem z Lineage II. Grałem w tą niesamowitą grę od c3 do Interlude w polskim klanie Vampire na serwerze Shadow. Po 3 latach grałem na innym serwerze w miedzynarodowych klanach OldSchool i CrimeInc. Wówczas L2 trochę mi się przejadło wieć zacząłem grać w Age of Conan na serwerze Fury PvP w gildii Circle of Nine. Następną grą w którą troszkę pograłem był Rift w gildii Eclipse jednak po 2 miesiacach gildia jak i serwer opustoszały więc wróciłem do L2 (Hellbound albo Gracia), które całkowicie mi nie przypadło do gustu. Kolejną i zarazem ostatnią grą na poważnie (nie liczę League of Legend dla popykania partyjki od czasu do czasu) był WoW na serwerze Magtheridon w gildii Polska Wódka.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

W Lineage 2 w klanie Vampire na siege bądź mass pvp byłem liderem pierwszego party magów.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Opowieści o Kohorcie słyszałem na komunikatorach podczas gry w róznych gildiach

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Chcę grać w dojrzałej gildii, stawiającej sobie cele w postaci osiągnięć na rajdach bądź pvp. Gildii, z która będzie można pogadać na komunikatorze na poziomie, pośmiać się, posłuchać porad a nie trzeba będzie mutować połowę graczy, bo co drugie słowo wypowiedziane zaczyna się na „k” lub „ch”.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Mam na imię Marcin. Aktualnie mieszkam w Szkocji (już 6 lat będzie w maju:/), pochodzę z Gdańska. W Polsce studiowałem dziennikarstwo ale przez miłość na odległość zawaliłem kampanię wrześniową :P Poźniej nastopiła decyzja o wyjeździe. Interesuję się piłką nożną i ogólnie sportem (aktualnie jako widz, aczkolwiek do niedawna grałem jeszcze w piłkę). Uwielbiam tematykę rpg, zwłaszcza w grach. Uwielbiam wypady w plener, pontony, łażenie po górach. Gdy tylko (a to się bardzo rzadko zdaża) w Szkocji jest ładna pogoda wyjeżdżam po za miasto i spędzam cały dzień na łonie natury. Ostatnio mam nowe hobby. Kolekcjonuje polskie alkohole (kolorowe wódki i likiery) , które przywożę z ojczyzny ale ich nie wypijam (zazwyczaj) :) Ogólnie wesoły na codzień jestem, ale kiedyś byłem weselszy. Trochę czuję, że z wiekiem się dziadzieję :P Wolałbym w 2 punkcie wpisać np. 22 lat :P Ale czasu nie zatrzymam :)

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Niestety nie znam żadnego z Waszych klanowiczów

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Uwielbiam grać healerami albo ranged dps, aczkolwiek w wowie niesamowitą frajdę sprawiało mi granie tankiem. Także będę wahał się w Terze pomiędzy healerem albo tankiem.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Jeżeli mass pvp będzie miało sens jak w L2 z otwartym światem pvp (walki na schodach przed Baiumem, przed LoA za czasów c3) to jak najbardziej pvp. Jeżeli będzie to wyglądało tragicznie jak w AoC lub Rifcie to nie wiem raczej pve.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście, sukces w postaci ubicia bossa na rajdzie wymaga poświęceń, do których jestem skłonny.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Pracuję do 18 czasu polskiego. Wieczory jak i całą niedzielę mam wolne, także te godziny są dla mnie najlepsze na wspólne wypady. Jedynym zagrożeniem jest moja kobieta, której czasami kończy się cierpliwość  ale dlatego kupiłem PS3, żebym ja w Terę a Ona np. w Heavy Rain 

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Pracuję od 11 do 18 czasu polskiego, pracę mam pod nosem. Pozostałe godziny mogę być online, oczywiście nie będę nolife’ował ze względu na obowiązki. Ale myślę, że kawał czasu poświęcę na Terę

14. Opisz swoje cele w grze.

Chciałbym, żeby jakiś mmorpg mnie tak samo zauroczył jak Lineage 2 (tylko czasy od c3 do Interlude) i system rajdowania, taktyki jak i lokacje w Age of Conan. To jest głównym celem. Wspaniała zabawa. Itemki, pvp, rajdy to wszystko się na nią składa. Boję się, żeby nie było klapy jak z Riftem czy WoWem, które bardzo szybko mi się znudziły. Przyznam się, że mało wiem o Terze, czytałem trochę o rasach/klasach, oglądałem trochę filmików. Widać podobieństwo do Lineage, także jestem pozytywnie nastawiony 

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Nie uważam czy się przydam, to Wy powinniście zdecydować. Często grałem healerem, a healów jak na lekarstwo  Myślę, że dobrze będziemy się rozumieli a to będzie najważniejsze w budowaniu fundamentów silnej gildii w Tera Online. Uwielbiam kręcić filmiki z gier mmo w dobrej jakości, pochwalę się pierwszym lepszym :P


16. Podaj parametry komputera.

AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor, 3293 MHz
4 GB RAM
Asus Radeon HD 6770


17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Podpisano 
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 22:17 przez Caico, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Caico

Post autor: Slav » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 22:06

Witam na forum.

Na dobry początek edytuj pkt. 7
Napisz nam coś więcej o sobie pomijając kwestię MMO.
Chcielibyśmy dowiedzieć się jaką osobą jesteś w codziennym życiu.

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Caico

Post autor: Kalidon » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 22:58

Witaj.

Jak Ci się grało w gildii Eclipse ?
Gildia ta także gra w Tera na serwerze PVP, ciekawi mnie dlaczego jednak IX Kohorta ?
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Caico
Posty: 138
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 20:29
Lokalizacja: Glasgow
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie - Caico

Post autor: Caico » wtorek, 3 kwietnia 2012, 00:08

W sumie niezbyt dobrze wspominam tą gildię. Zacząłem troche poźniej od nich, znajdując ich na forum Rift. Na vencie czy tam mumble (nie pamietam czego oni uzywali) duzo przeklenstw wiec mutowałem duzo graczy. Gdy dobiłem 50 lvl (wówczas to był max) i myślałem, że w końcu poznam ich na rajdach itp. ta gildia sie rozleciała. Część zabrała zabawki i założyła jakąś inna gildię, część zaczęła grać w inną grę. Ja pograłem jeszcze z 2/3 tygodnie w gildii widmo (maks 5 osób online) mimo, że nadal Eclipse sie nazywali i nie przedłuzyłem subskrypcji. W sumie bez historii.

Największy sentyment mam do klanu Vampire z Shadow L2. Do dziś forum zyje, mimo, że nikt razem już nie gra w większym gronie. Trzeba było się napocić w poście rekrutacyjnym, żeby zostać zaakceptowanym. I to gwarantowało nam naprawdę super zabawę we własnym gronie. W sumie od czasów Vampire znalazłem 2 gildie godne uwagi, w których mi się fajnie grało. Circle of Nine z AoC i Polska Wódka w WoW. Na pierwszy rzut oka, patrząc na sposób rekrutacji, wydajecie się gildią która starannie dobiera członków. Tamte gildie też tak robiły i owocem tego była naprawdę fajna zabawa. Przewinąłem się przez klany rekrutujące z łapanki i już tak fajnie nie było.

Dlatego napisałem do Was.

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Caico

Post autor: Kalidon » wtorek, 3 kwietnia 2012, 00:25

Wyczerpująca odpowiedź.
Cieszy mnie fakt, że nie odpowiadasz na pytania zdawkowo, a precyzyjnie uzasadniasz swoją wypowiedź, to w moich oczach wielki plus. ;)
Oby tak dalej.

Pozdrawiam
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Caico
Posty: 138
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 20:29
Lokalizacja: Glasgow
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie - Caico

Post autor: Caico » wtorek, 3 kwietnia 2012, 16:11

btw mój komp da radę w Tera?
Zacząłem czytać Wasze topiki o sprzęcie pod tą grę, procesorze i dysku ssd i już taki optymistyczny nie jestem :)

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Caico

Post autor: Majki » wtorek, 3 kwietnia 2012, 16:30

Caico pisze:btw mój komp da radę w Tera?
Zacząłem czytać Wasze topiki o sprzęcie pod tą grę, procesorze i dysku ssd i już taki optymistyczny nie jestem :)
Grałem na znacznie gorszym sprzęcie (i na mass pvp to dość cieniutko śpiewał), ale dawał jakoś radę :)

Powodzenia w rekrutacji!
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Caico

Post autor: Slav » wtorek, 3 kwietnia 2012, 17:15

Znacznie przyjemniej gra się na lepszym sprzęcie. TERA to gra "akcji", wiele się dzieje i warto podnieść opcje graficzne. Nie planujesz zmodernizowania maszynerii?

Awatar użytkownika
Caico
Posty: 138
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 20:29
Lokalizacja: Glasgow
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie - Caico

Post autor: Caico » wtorek, 3 kwietnia 2012, 18:21

Slav pisze:Znacznie przyjemniej gra się na lepszym sprzęcie. TERA to gra "akcji", wiele się dzieje i warto podnieść opcje graficzne. Nie planujesz zmodernizowania maszynerii?
Raczej w najbliższej przyszlości nie planuję modernizacji. Gram w bardzo mało tytułów. Aczkolwiek Skyrim mi chodzi bez ścin na ultra. Ale gra grze nie równa.

Edit chyba, że ten procek INTEL i3-550, 3.20 GHz, 4MB Cache, LGA1156, 73W #7949 plus moze jeszcze 4gb ramu. Nie znam sie za bardzo na prockach. Także doradźcie :)

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Caico

Post autor: Slav » środa, 4 kwietnia 2012, 20:04

Podanie odrzucam.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości