Podanie - Goransol

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Gora
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 12:35
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Podanie - Goransol

Post autor: Gora » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 12:52

1. Goransol, Berserker, 1 lvl - na beta testach 27 lvl

2. 27

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

TheDust - zbyt ogromne nastawienie na progres,pogorszenie się sytuacji panującej w gildi po zmianie GM, złe traktowanie mniej aktywnych ludzi. Wszytko to przełożyło się na zmianę gildii na VISIONNAIRE.

OrderOfWhiteWolf - lineage 2 ro


4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

nie

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Polskie forum Tery online


6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Dobra organizacja i nastawienie na PVP. Starzy gracze z wowa co z pewnością zaowocuje w grze.


7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

"Moje serce to zaklęty klejnot duszy, żaden niegodziwiec go nie poruszy. Jedynie ślepiec do drzwi prawdy doprowadzi i żaden demon mu nie zawadzi. W odmętach kłamstwa ginąc będziesz, nie sluchaj oni sa wszędzie."
Kalidon pisze:W punkcie 7 warto napisać coś więcej o sobie, czym się zajmujesz na co dzień ? Może masz jakieś hobby ? Co lubisz a czego unikasz itp... chcemy poznać Twoją osobę nie tylko od strony gracza MMO.
Update: Moje hobby to programowanie. Lubię bieganie oraz pływanie. Wywodzę się ze starego systemu nauczania. Fantastyka to moje powołanie - "książki, czy gry fabularne". Zawsze daje z siebie wszystko i uwielbiam wyzwania.


8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Nie wiem może ktoś mnie pamięta old HW na serwerze Burning Legion po stronie Hordy.


9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

PVP i PVE w zależności od potrzeby.


10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Rozwój gildii raczej nie będzie jednostajny. Uważam iż dla poczucia klimatu i pełni satysfakcji PVE i PVP będzie wymagany.

Głównie nastawiam się na grę PVP. Gra PVE ma swoje granicę ze względu na poszukiwanie nowych wrażeń czy wyzwań... bo ile można klepać bezmyślnego komputera. Mam nadzieje iż Bluehole wypracował złoty środek.

Gildia zawsze na pierwszym miejscu.


11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

No chyba nie będzie czegoś takiego jak build w Tera Online ale pewnie tak.
Kalidon pisze:Oczywiście że w Terze są różne buildy, właściwie sprowadza się to do odpowiedniego wyboru glyphów poszerzających możliwości Twoich skili oraz doboru odpowiednich kryształków do broni i armoru.
Po tej wypowiedzi czuję lekki niedosyt bety.
Update: Oczywiście na tym polega wspólna gra. Nie zobaczylibyście tego posta w sprawie rekrutacji jeśli byłbym nastawiony na grę "solo" jeśli tak mogę się wyrazić.


12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Idealne godziny. Oczywiście zdarzają się wypadki których nie potrafimy przewidzieć.


13. Dodatkowy opis czasu gry.

Godziny po pracy od 17:00 ++


14. Opisz swoje cele w grze.

Stworzyć markę, niepodważalna siłę na serwerze poprzez współpracę i grę zespołową.


15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Jakoś mi się tak wydaje.


16. Podaj parametry komputera.

Oj 4 gb pamieci core duo i tak dalej, geforce 8800 da się grać...
Kalidon pisze:Pomyśl nad modyfikacją komputera, przy tym sprzęcie na mass PVP możesz spodziewać się częstej czkawki.
Update: zamierzam wymienić sprzęt pod koniec miesiąca.


17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

ACCEPTED...
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 kwietnia 2012, 08:30 przez Gora, łącznie zmieniany 11 razy.
"Moje serce to zaklęty klejnot duszy, żaden niegodziwiec go nie poruszy. Jedynie ślepiec do drzwi prawdy doprowadzi i żaden demon mu nie zawadzi. W odmętach kłamstwa ginąc będziesz, nie sluchaj oni sa wszędzie."

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Kalidon » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 13:07

Witam na forum.

W punkcie 7 warto napisać coś więcej o sobie, czym się zajmujesz na co dzień ? Może masz jakieś hobby ? Co lubisz a czego unikasz itp... chcemy poznać Twoją osobę nie tylko od strony gracza MMO. Na razie wiem tylko że masz serce paladyna oraz 100% rezista na demony ;)

Oczywiście że w Terze są różne buildy, właściwie sprowadza się to do odpowiedniego wyboru glyphów poszerzających możliwości Twoich skili oraz doboru odpowiednich kryształków do broni i armoru.

Pomyśl nad modyfikacją komputera, przy tym sprzęcie na mass PVP możesz spodziewać się częstej czkawki.

Pozdrawiam.
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Slav » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 13:35

Czy będziesz w stanie porzucić bicie bosa aby pomóc Legionowi w PvP?

Gora
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 12:35
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Gora » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 13:53

Coż pod koniec miesiąca zamierzam przeżucić się na i3 z 8 gb ddr3 chodź z kartą graficzną jeszcze troszkę poczekam jak i dyskiem ssd...
"Moje serce to zaklęty klejnot duszy, żaden niegodziwiec go nie poruszy. Jedynie ślepiec do drzwi prawdy doprowadzi i żaden demon mu nie zawadzi. W odmętach kłamstwa ginąc będziesz, nie sluchaj oni sa wszędzie."

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Kalidon » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 18:40

Goransol pisze:Coż pod koniec miesiąca zamierzam przeżucić się na i3 z 8 gb ddr3 chodź z kartą graficzną jeszcze troszkę poczekam jak i dyskiem ssd...
To rozsądny upgrade sprzętu komputerowego.
Silnik graficzny jak i sama gra jest tak zoptymalizowany że nie wymaga zbyt mocnej grafiki, jest jednak bardzo zachłanny na moc obliczeniową CPU oraz zasoby pamięci RAM. Dysk SSD także powinien dać mocnego kopa.
Punkt 7 widzę został edytowany ;)
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Gora
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 12:35
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Gora » wtorek, 3 kwietnia 2012, 09:25

Kalidon pisze:
Goransol pisze:Coż pod koniec miesiąca zamierzam przeżucić się na i3 z 8 gb ddr3 chodź z kartą graficzną jeszcze troszkę poczekam jak i dyskiem ssd...
To rozsądny upgrade sprzętu komputerowego.
Silnik graficzny jak i sama gra jest tak zoptymalizowany że nie wymaga zbyt mocnej grafiki, jest jednak bardzo zachłanny na moc obliczeniową CPU oraz zasoby pamięci RAM. Dysk SSD także powinien dać mocnego kopa.
Punkt 7 widzę został edytowany ;)
Staram się jak mogę :). mam nadzieję iż spotkamy się jeszcze na becie... Los tak chciał iż wcześniej zacząłem testować grę na innym serwerze....

UPDATE 1 postu w sprawie rekrutacji...
Slav pisze:Czy będziesz w stanie porzucić bicie bosa aby pomóc Legionowi w PvP?
Dziwnę trochę pytanie. Wybrałem grę w gildii dlatego pojawiłem się na tym forum. Jeśli chciałbym grać sam nie kłopotał bym się pisaniem moich wywodów.

Co do pomocy w PVP... Napisałem iż jestem nastawiony głównie na PVP. Jeśli byłbym z nieznanymi mi ludźmi na bosie to oczywiście. Inaczej sprawa się przedstawia jeśli jest to run gildyjny. No chyba że organizowane jest pospolite ruszenie... czyli łapać broń w rękę i na front...
Ostatnio zmieniony sobota, 7 kwietnia 2012, 11:05 przez Gora, łącznie zmieniany 1 raz.
"Moje serce to zaklęty klejnot duszy, żaden niegodziwiec go nie poruszy. Jedynie ślepiec do drzwi prawdy doprowadzi i żaden demon mu nie zawadzi. W odmętach kłamstwa ginąc będziesz, nie sluchaj oni sa wszędzie."

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Andarist » piątek, 6 kwietnia 2012, 18:18

Ave.

Po świętach otrzymasz PW z terminem rozmowy
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Gogit
Posty: 478
Rejestracja: piątek, 2 marca 2012, 09:50
Medals: 3
Lokalizacja: Wa-wa
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Gogit » sobota, 7 kwietnia 2012, 10:38

Powodzenia w rekrutacji :lol:
"Nie znam się, nie rozumiem... Więc się wypowiem! :D"

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Andarist » środa, 11 kwietnia 2012, 13:37

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Goransol

Post autor: Andarist » środa, 11 kwietnia 2012, 19:47

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości