Podanie - MEW

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

MEW
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 30 marca 2012, 06:48
Status:
Offline

Podanie - MEW

Post autor: MEW » piątek, 30 marca 2012, 07:03

1. Nick, klasa, level postaci?
MEW. Nie mam pojęcia jakie są ograniczenia w grze co do nicku w grze (np. ilość liter), ale liczę na to, że mi wytłumaczycie na komunikatorze głosowym co i jak).
Archer
(będę grał pierwszy raz)

2. Wiek?
27

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
Było to ponad 2 lata temu, dość casualowe/słabe gildie - na tyle nie-odpowiednie dla mnie, że przez nie odeszłem z gry. Wielokrotnie; dlatego nazw nie pamiętam (a pamięć mam dobrą)

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Tak. Skarbnik, zdarzało się parę razy GM, ale nie ma się czym chwalić

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Polska strona TERA

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Liczna gildia, wygląda na zorganizowaną, chcę przetestować betę gry TERA i zdecydować o kupnie lub nie

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Mam nadmiar wolnego czasu, jako że szukam pracy - zakładam, że w przyszłym tygodniu już tego nadmiaru tyle nie będzie:P
Aktualnie mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim. Z natury jestem nieufny, za to jak ktoś mi podpasuje to mogę gadać i gadać:]
Jestem w trakcie stabilizowania swojego życia, nie szukam kolegów etc. - chcę sobie na spokojnie i bez spiny pograć w ten weekend (zwłaszcza w nocy.
Lubię kompy (hardware, OC), to moja pasja. Mam przerwę w bieganiu i siłowni z uwagi na kontuzję; staram się przytyć (rzadko spotykane:P)

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
DPS, jeśli podejdzie mi klasa archera

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PVP. Uwielbiam World PVP (także ja vs >1 przewiwników), ponieważ każda taka walka jest inna. Nie miałem żadnych trudności radzić sobie w innych grach; uwielbiam strzelanki - chcę zobaczyć nowy combat w tej grze

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Tak

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Są takie dni. Ale na razie zdecyduję o tym czy grę w ogóle kupić. Będą w nią grał pierwszy raz.

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Jak nie będę rozmawiał z dziewczyną to będę grał przez cały weekend, kiedy będzie trwała beta:-D

14. Opisz swoje cele w grze.
Eksploracja, znalezienie ciekawych miejsc i szukanie wyzwania jeśli chodzi o walkę PVP (wiadomo, żeby to było - trzeba mieć kasę na enchanty etc., a więc dużo PVE przedtem)

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Nie jestem cwaniakiem, jestem pomysłowy, jak już się za coś zabieram - robię to w sposób konkretny

16. Podaj parametry komputera.
GTX 470
Phenom 2 X4 955 @ 3.8

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Zapoznałem się i akceptuję
Ostatnio zmieniony piątek, 30 marca 2012, 12:06 przez MEW, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kamlotton
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 3 stycznia 2011, 17:09
Status:
Offline

Re: Podanie - MEW

Post autor: Kamlotton » piątek, 30 marca 2012, 11:42

Hej!
W punkcie 7 chodzi raczej o sprawy nie związane z grami, chcemy poznać potencjalnego gracza od innej strony niż online ;)

Przeczytaj jeszcze raz regulamin i przyjrzyj się swojemu nickowi bo tez nie do końca dobry.

Powodzenia w rekrutacji ;)

Awatar użytkownika
Cookie
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 20:03
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Status:
Offline

TERA Legionista GW2 Centurion

Re: Podanie - MEW

Post autor: Cookie » piątek, 30 marca 2012, 12:22

Witam :roll: Jeżeli dobrze przeczytałem pewne zdanie, to nie szukasz kolegów etc. ?
My jesteśmy jak bardzo dobrzy znajomi ;) będziemy spędzać ze sobą wiele godzin w grze, więc się sprecyzuj ;)

Powodzenia :geek:
[ obraz zewnętrzny ]
"My GUILD is my FAMILY. I would gladly DIE for any one of them. "

MEW
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 30 marca 2012, 06:48
Status:
Offline

Re: Podanie - MEW

Post autor: MEW » piątek, 30 marca 2012, 12:33

Skoro jesteście jak bardzo dobrzy znajomi to się dogadamy. Żeby nie było - ja nawijam jak gram. Nie znoszę milczenia i nie toleruję.

Nie szukam kolegów/znajomych to jest takie powiedzenie, które oznacza osobę nie lubiącą na siłę nawiązywać kontaktów. To tyle. Bierze się z małej ufności, za to wystarczy mi parę dni wspólnego grania z jakimś konkretnym człowiekiem i już wiadomo czy dobrze się gada czy też nie :]

Ja wolę grać z kimś, z kim się dobrze gada; przydałaby się taka osoba, nie mówię, że nie. Gra jest wtedy weselsza.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - MEW

Post autor: BlackIguana » niedziela, 1 kwietnia 2012, 01:03

Witam na forum.
MEW pisze: 6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Liczna gildia, wygląda na zorganizowaną, chcę przetestować betę gry TERA i zdecydować o kupnie lub nie
IX to nie przechowalnia.
Jeśli chcesz z nami pograć zapraszamy na komunikator głosowy (wyślij PW a dam namiary).

Podanie odrzucam.
Zapraszam po namyśle.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość