Woocash - Podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Woocash
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2012, 15:06
Status:
Offline

Woocash - Podanie

Post autor: Woocash » wtorek, 6 marca 2012, 21:41

1. Nick, klasa, level postaci?

Woocashpl – wiem wiem …pl ale postac była zrobiona zanim czytałem regualmin, przy nowej CB będzie to zmienione – Berserker 23 lvl

2. Wiek?

29 lat

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Preferowałem raczej solo z powodu braku zgrania w gildiach jakich byłem – przypadkowe akceptowane zaproszenia.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Nie

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Z czatu Tera, potem znalazłem na forum Waszą stronę.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Ciężko napisać dlaczego, coś mnie ciągnie i podpowiada że w zgranej gildii (czytając o was na forum i po wypowiedziach innych) jaką jesteście gra będzie jeszcze przyjemniejsza a czas spędzony wspólnie będzie niestety szybko lecieć :/ - to jedyny minus jaki zauważyłem.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Mam na imię Łukasz, jestem z Mazur – konkretnie Pisz, studiowałem w Białymstoku, obecnie mieszkam w Gdańsku a pracuje w Elblągu na oddziale ortopedii ( nie zapraszam). Żona, jeszcze bez dzieci. Hobby – granie głównie na pc ale Xklockiem i ps3 też nie pogardze. Wcześniej było pływanie wyczynowo ale z racji niezałapania się do kadry PL jak reszta rodziny, w okresie liceum dałem sobie z tym spokój. Okresowo paintball i offroad ( samochodem kolegi najlepiej). Gotowanie bez sprzątania. Zimne piwo…Przygoda z grami zaczęła się od opuszczania zajęć lekcyjnych w szkole podstawowej celem gry w Hirołsów 1 i tak trwała solowa gra do czasu multi coda:mw2, gdzie poznałem kilka osób z którymi do tej pory gramy( cod:bo, BC3, cod:mw3). Mmo jakie grałem to Warhammer online, AoC bez większych osiągnięć. Obecnie postanowiłem spróbować gry grupowej w Tera. Jestem raczej nieśmiały acz konkretny, życie trzeba upraszczać a nie komplikować, wole robić niż gadać( taki epizod z podstawówki: jeden z okresów literackich, tam było coś o hasłach 3m – miasto maszyna masa, proszę bardzo Łukasz opisz wiersz, przeczytałem a tam kilka wyrazów – co tu opisywać, po moim głośnym Hmm… śmiech na sali, po smiechu na sali pała z polaka :/, lubię jak jedno wynika z drugiego, nie lubię chamstwa, buractwa acz wypowiedz z dokładką rzuconego mięsa wypowiedzianego w odpowiedniej chwili też jest dobra – tylko bez przesady.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Heal, Dps – w razie potrzeby zmiana na inną bezproblemowa.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

PvP

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Bez problemu.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Zazwyczaj środy dyżur mam w amb chirurgicznym a tam nie ma netu więc odpada, dodatkowo 2 razy w miesiącu oddział- też bez netu ( jeśli zajdzie potrzeba wezmę bezprzewodowy jakiś). Reszta dyżurów jest w obstawie netu ale z racji że są w karetce S wyjazd może być w każdej chwili.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

…około 17:00…kochanie usiądę sobie na chwilę przy kompie bo w robocie dużo było…misiek już 3 godziny grasz…idź spać…już idę, już idę tylko tu jeszcze, …po 24…czy ty normalny jesteś ?...
Ale nie codziennie tak przechodzi.

14. Opisz swoje cele w grze.

Dobra zabawa ze zgranym zespołem.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Swoją obecnością w grze chce podnieść przyjemność z gry swoim towarzyszom broni a poza grami umilić czas spędzony np. przy zimnym piwku opowieściami z izby przyjęć.


16. Podaj parametry komputera.

Quad 6600
4GbRam
Gts8800 z zapatrywaniem na gtx460
W razie potrzeby upgrade nie ma problemu

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak jest.

Awatar użytkownika
Cookie
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 20:03
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Status:
Offline

TERA Legionista GW2 Centurion

Re: Woocash - Podanie

Post autor: Cookie » środa, 7 marca 2012, 07:26

Kod: Zaznacz cały

13. Dodatkowy opis czasu gry.

…około 17:00…kochanie usiądę sobie na chwilę przy kompie bo w robocie dużo było…misiek już 3 godziny grasz…idź spać…już idę, już idę tylko tu jeszcze, …po 24…czy ty normalny jesteś ?...
Ale nie codziennie tak przechodzi.
:lol: :lol: :lol: O to właśnie chodzi :P

Witam i powodzenia :mrgreen: Syty punkt 7 ;)
[ obraz zewnętrzny ]
"My GUILD is my FAMILY. I would gladly DIE for any one of them. "

Awatar użytkownika
Acodin
Posty: 114
Rejestracja: piątek, 24 lutego 2012, 12:34
Medals: 1
Status:
Offline

TERA Legionista

Re: Woocash - Podanie

Post autor: Acodin » środa, 7 marca 2012, 08:38

Ja też witam! hehe mam podobny problem z żoną, ale kupiliśmy wczoraj telewizor i już ma się czym zajmować poza siedzeniem na pudelku :D Niestety gadania na mumble nie lubi, więc bardziej rozmowny mogę być jak jej nie ma w domu ;P

Awatar użytkownika
Sterblich
Posty: 991
Rejestracja: poniedziałek, 16 stycznia 2012, 11:53
Medals: 7
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Optio L2C Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Woocash - Podanie

Post autor: Sterblich » środa, 7 marca 2012, 09:35

Woocash pisze: …około 17:00…kochanie usiądę sobie na chwilę przy kompie bo w robocie dużo było…misiek już 3 godziny grasz…idź spać…już idę, już idę tylko tu jeszcze, …po 24…czy ty normalny jesteś ?...
So true :) Powodzenia przy rekrutacji, a później z żoną :)

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Woocash - Podanie

Post autor: Kalidon » czwartek, 8 marca 2012, 22:13

Witaj,

Odnośnie 13 punktu .... skąd ja to znam :o :lol:

Powodzenia w rekrutacji !
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Woocash - Podanie

Post autor: Andarist » piątek, 16 marca 2012, 10:58

Ave

Podanie akceptuję, wkrótce otrzymasz PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Woocash - Podanie

Post autor: Andarist » czwartek, 22 marca 2012, 13:29

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Woocash - Podanie

Post autor: Andarist » piątek, 23 marca 2012, 08:06

Na wniosek kandydata tymczasowo zamykam temat.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości