Podanie leeloo

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

bojanci
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 5 marca 2012, 21:12
Status:
Offline

Podanie leeloo

Post autor: bojanci » poniedziałek, 5 marca 2012, 22:16

1. Nick, klasa, level postaci?

leeloo warrior 26 lvl

2.Wiek?
32
3.W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

W tej grze jestem w guildii deflic na serwie westonia. Jest obcojezyczna i nie ma nastawienia PVP ( na cbt w koncowych godzinach nie bylo nikogo sposrod kilkudziesiaciu graczy aby zebrac party do pvp)

4.Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

w innych grach tak, ale tu wystarczy w zupelnosci rekrut (za duzo obowiazkow w RL)

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

szukajac ciekawych filmikow o terze, zobaczylem was jak wymiatacie pvp na koreanskim beta

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

wydajecie sie byc dobrze zorganizowana gildia z wieloma graczami nastawionymi na pvp, poza tym gracze 20+ brak 13 letnich pyskaczy przed mutacja...

7.Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Robert inżynier budownictwa z mnostwem obowiazkow i zerwana głowa jeśli chodzi o gry mmorpg. Zarazilem sie na studiach L2 - gralem na rumunskich serewrach, be nie bylo kasy na officjala( kasa szla raczej na zarcie i chlanie)
potem wow ktory nigdy mi sie nie podobal ( nietety nie bylo nic lepszego ) a ze zerwana glowa do takich gier niestety w cos grac trzeba było...
Az do teraz.Tera ONline to własie to czego szukałem... mój pierwszy kontakt to eu cbt2 a wrazenie niesamowite: solowanie warriorem bazyliszkow na 24 lvl pokazalo mi ze wszystko jest tu mozliwe... duele pvp - bo tylko to z pvp mielem przyjemnosc grac to zupelnie cos innego niz w grach ktorych gralem wczesniej! and i love it!

8.Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

nikt nie moze mnie zarekomendowac

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

interesuje mnie dobra postac do pvp: warrior mystic zerk archer. Funkcje moge pełnic każdą (kolejność preferowana dps tank heal)

10.Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

PVP walka z innymi graczami - wszystkie jej rodzaje siege bg duele deathmatche. Pve rowniez lecz głownie z powodu sprzetu ktorego czasami inaczej zdobyc sie nie da.

11.Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

jasne. gralem wieloma roznymi buildami nie widze w tym nic nadzwyczajnego

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

kazdy dzien dobry lecz czasami bywa że nie mogę ( rodzina, praca)

13. . Dodatkowy opis czasu gry.

gram kiedy moge... głownie wieczorami i czasami rano w pracy jak jest luzniej, a jeszcze kiedy indziej 24/7

14.Opisz swoje cele w grze.

battlemaster :)

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

troche lat juz gralem w takie gry wiec co nieco o nich wiem. spelnie sie jako dobry gracz pvp - na raidach tez moge byc przydatny (w zaleznosci kim bede gral) jako heal tank lub poprostu dps. healowalem i takowalem w wowie palkiem w terze warkiem tankowalem sb... z całkiem niezłym rezultatem

16.Podaj parametry komputera.

co do kompa : Alienware Aurora R3 dual radeon 6950 2g, 6 gig ramu procek dual core i7 3,4

17. tak tak zapoznalem sie z regulaminem
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 marca 2012, 22:36 przez bojanci, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cookie
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 20:03
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Status:
Offline

TERA Legionista GW2 Centurion

Re: Podanie leeloo

Post autor: Cookie » poniedziałek, 5 marca 2012, 22:20

Witamy na forum :roll: Lekko chaotycznie :P nie wiedziałem gdzie wzrok zawiesić :? Porób parę odstępów i może lepiej było by w stylu :

-pytanie
-odpowiedź :mrgreen:

Pozdrawiam Cookie :geek:
[ obraz zewnętrzny ]
"My GUILD is my FAMILY. I would gladly DIE for any one of them. "

bojanci
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 5 marca 2012, 21:12
Status:
Offline

Re: Podanie leeloo

Post autor: bojanci » poniedziałek, 5 marca 2012, 22:37

poprawione....
zdecydowanie lepszy jestem w liczbach niż pisaniu czegokolwiek

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie leeloo

Post autor: Kalidon » wtorek, 6 marca 2012, 17:08

Witaj,

Faktycznie jest mocno chaotycznie, przydało by się choć stosowanie znaków przystankowych. Krótsze a treściwe zdania, lub co jakiś czas przecinek żeby nie dostać oczopląsów :shock:

Alienware - ho ho czuć moc, ciekawi mnie ile wydałeś na sprzęt ?

Oczywiście powodzenia w rekrutacji.
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

bojanci
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 5 marca 2012, 21:12
Status:
Offline

Re: Podanie leeloo

Post autor: bojanci » wtorek, 6 marca 2012, 18:33

Hmmm ostatni raz tyle musialem pisac na maturze , z której i tak ledwo mierny dostalem.


a na sprzet troche kasy poszlo... ósemeczka :)

wada to 1500 wat zasilacz który przy odpaleniu kompa wyje jak szuszarka do włosów

Awatar użytkownika
Deziac
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 5 marca 2012, 14:08
Lokalizacja: Tewkesbury, UK
Status:
Offline

Re: Podanie leeloo

Post autor: Deziac » środa, 7 marca 2012, 00:11

Czy jesteś pewny, że 1500 wat :)? Z tego co się orientuję to 850 było by wystarczające :) Sry za off topic. Pozdrawiam

bojanci
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 5 marca 2012, 21:12
Status:
Offline

Re: Podanie leeloo

Post autor: bojanci » środa, 7 marca 2012, 08:57

Tak masz rację (Alienware Aurora (R3) Matte Black 875W-kabinett)
nie mam pojęcia skąd mi się to 1500 wzięło....

Nie zmienia to jednak faktu że strasznie wyje jak startuje

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie leeloo

Post autor: Andarist » środa, 7 marca 2012, 22:10

Wysłałem PW z terminem rozmowy rekrutacyjnej.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie leeloo

Post autor: Andarist » piątek, 9 marca 2012, 21:18

Wątek zamykam na wniosek kandydata.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości