Podanie-Yoschi

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Yoschi
Posty: 127
Rejestracja: piątek, 2 marca 2012, 05:41
Lokalizacja: Białystok
Status:
Offline

Podanie-Yoschi

Post autor: Yoschi » piątek, 2 marca 2012, 06:25

1. Nick, klasa, level postaci?
Andrzej, prawdopodobnie Archer ale w weekend sprawdzę sobie Lancera.

2. Wiek?
25

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
Większość mojej historii mmo to L2 a to będzie dobrych parę latek, początki to klan Praetorians ale to już czasy średniowieczne, z tego co sięgam pamięcią ostatnie moje klany to GOD i AgresjaRodzinna z czego zaznaczam ze zmiany gildi są wynikiem zmiany serwera/rozpadu klanu, nie zdarzyło mi się jeszcze być wyrzuconym.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Kilku miesięczny epizod wicelidera.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Ze strony teraonline.info.pl

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Szukam zorganizowanego i dojrzałego klanu do wspólnego zrozumienia i wejścia w świat Tera.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Rodzina MMO, z żoną poznaliśmy się w Lineage 2 i od 3 lat mamy małego trola Maje który rośnie na nowe pokolenie graczy. Kiedyś NoLife teraz bardziej stateczny ojciec(żona: taaaaa jasne). Gwarantuje dużo śmiechu na komunikatorze jeżeli dacie mi się trochę poznać.
Pracuje w hurtowni badziewia sprowadzanego z Chin w Białymstoku.
Zainteresowania: gadżety, gry, anime, samochody, żona i dziecko;p

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Archer/tank

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PVP

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Tak

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Przy takich godzinach nie.

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Pn-Pt: 17-24 weekend: aż nie zasnę

14. Opisz swoje cele w grze.
Dobra zabawa, zabicie nudy dnia codziennego.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Szybko się uczę i sporo poświęcam na grę myślę ze będę pomocny przy raidach/pvp

16. Podaj parametry komputera.
Amd x2 3.2ghz, 2x4gb ram, 6870 1gb, 22'Benq, Nostromo n52te, Saitek R.A.T 7.
17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie-Yoschi

Post autor: Andarist » piątek, 2 marca 2012, 09:06

Witam na forum!

Podanie ogólnie akceptuję...

...ale nick na forum musi być taki sam jak w grze.
Yoschi pisze:16. Podaj parametry komputera.
Amd x2 3.2ghz, 2x4gb ram, 6870 1gb, 22'Benq, Nostromo n52te, Saitek R.A.T 7.
Mam natomiast pytanie do platformy sprzętowej, procek wydaje się szczególnie słabym ogniwem. Planujesz upgrade sprzętu w najbliższym czasie (do premiery TERA)?

Tutaj możesz sobie porównać:
http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Yoschi
Posty: 127
Rejestracja: piątek, 2 marca 2012, 05:41
Lokalizacja: Białystok
Status:
Offline

Re: Podanie-Yoschi

Post autor: Yoschi » piątek, 2 marca 2012, 09:43

Nick taki sam będzie zapomniałem dopisać, na tym sprzecie na becie przy najwyższych ustawieniach w fullhd mam 30/40 fps przy lvlowaniu/questach, w miescie trochę ścina ale to ciągle full detale zawsze można zmniejszyć, najbliższy upgrade to ssd pod koniec roku nowy proc.
Za błędy przepraszam pisze z telefonu.

Awatar użytkownika
Yoschi
Posty: 127
Rejestracja: piątek, 2 marca 2012, 05:41
Lokalizacja: Białystok
Status:
Offline

Re: Podanie-Yoschi

Post autor: Yoschi » niedziela, 4 marca 2012, 15:24

Po twojej sugestii co do zmiany procesora zabrałem się za odblokowanie mojego procka i po paru próbach mogę zmienić w parametrach procesor na Phenom II x4 B45 3.0 ghz 4 rdzeń wyłączony bo sprawiał problemy. Płynność na becie wzrosła wyraźnie.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie-Yoschi

Post autor: Andarist » niedziela, 4 marca 2012, 23:51

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie-Yoschi

Post autor: Andarist » środa, 7 marca 2012, 20:50

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości