Rekrutacja - Foxi

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Foxi
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 22:13
Medals: 2
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Legionista

Rekrutacja - Foxi

Post autor: Foxi » wtorek, 28 lutego 2012, 22:22

1. Nick, klasa, level postaci?
Foxi -> Warrior, pre-order
13th -> Archer, pre-order

2. Wiek?
21

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
-GoD- / współpraca z Ravens

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Niet

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
z youtobe xD

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Widzę pełną organizacje, dużo ciekawych ludzi i liczę na miłą atmosferę oraz fajną grę.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Studenciak, interesuje się MMORPG oraz RPG, FPP, sieciówki, gram też na Xbox 360.
Szanujesz mnie ja szanuje ciebie, proste! Zamówiony Kolekcjoner, więc na beta testach będę.

Student na Politechnice Rzeszowskiej, pochodzi z świętokrzyskiego. Lubi dobrze się bawić, wypić piwko z przyjaciółmi i porozmawiać na różne tematy. Nie lubię chamówy i brak szacunku dla innego użytkownika -.-
harmonogramu nie będę pisał :P

PS. Jakieś konkretne pytania?


8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Hmm raczej nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Ofensywa. Woj 1 linia ataku. Chyba, że łucznik to wtedy wiadomo ;)

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PvP - jestem nastawiony na pełną zabawe na polu bitwy z innymi graczami
PvE - Tylko do lvl up albo zarobku

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Hmmm nie, jestem wtedy skłonny do tworzenia nowego hara.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Zależy od nauki, zdarzeń losowych. Hmmm może tylko niedziela xD

13. Dodatkowy opis czasu gry.
w chwili obecnej zawalony semestr i godziny popołudniowe zostają.

14. Opisz swoje cele w grze.
dobra pozycja w rankingu PvP , dobra zabawa przede wszystkim ;P

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Plus 1 przymierzeniec lepszy niż plus 1 wróg. Współpracuję i pomagam innym.

16. Podaj parametry komputera.
Proc; Intel Pentium P6200 2.13GHz (2core)
RAM; 3GB na razie
grafa; Nvidia GF 310M
(Lapek)
win7

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.
TAK
Ostatnio zmieniony środa, 29 lutego 2012, 17:59 przez Foxi, łącznie zmieniany 2 razy.
Tell Me Why?

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Kalidon » środa, 29 lutego 2012, 00:42

Witam na forum.

Czy mógłbyś nieco rozwinąć punkt 7 ? Chcieli byśmy poznać bardziej twoją osobowość i to czym żyjesz poza grą, nie tylko Ciebie od strony gracza. Zwłaszcza że społeczność gildii dzieli ze sobą nie tylko czas spędzony w grze, ale także i ten spędzony na komunikatorze.

Ogólnie jest ok, choć robienie nowej postaci w celu zmiany builda to jest hardcore. Pomyśl ile czasu zajmuje expienie postaci i zdobycie dla niej sprzętu.

PS. Na kompie jaki teraz posiadasz PVP będzie koszmarne.
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Andarist » środa, 29 lutego 2012, 11:00

Kalidon pisze:Czy mógłbyś nieco rozwinąć punkt 7 ? Chcieli byśmy poznać bardziej twoją osobowość i to czym żyjesz poza grą, nie tylko Ciebie od strony gracza. Zwłaszcza że społeczność gildii dzieli ze sobą nie tylko czas spędzony w grze, ale także i ten spędzony na komunikatorze.
Również jestem ciekawy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Foxi
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 22:13
Medals: 2
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Legionista

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Foxi » środa, 29 lutego 2012, 19:09

Up date
Tell Me Why?

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Andarist » czwartek, 1 marca 2012, 08:47

Foxi pisze:
7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Studenciak, interesuje się MMORPG oraz RPG, FPP, sieciówki, gram też na Xbox 360.
Szanujesz mnie ja szanuje ciebie, proste! Zamówiony Kolekcjoner, więc na beta testach będę.

Student na Politechnice Rzeszowskiej, pochodzi z świętokrzyskiego. Lubi dobrze się bawić, wypić piwko z przyjaciółmi i porozmawiać na różne tematy. Nie lubię chamówy i brak szacunku dla innego użytkownika -.-
harmonogramu nie będę pisał :P

PS. Jakieś konkretne pytania?
W dalszym ciągu po zwyczajowym staropolskim powitaniu: "Szacun Stary" zapada cisza, bo nie ma tematów do rozmów, gdyż w dalszym ciągu nic o Tobie nie wiem. Za język ciągnąć nie mam zamiaru. Sam zdecyduj o czym chcesz nas poinformować (zainteresowania, hobby).
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Foxi
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 22:13
Medals: 2
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Legionista

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Foxi » czwartek, 1 marca 2012, 19:08

Interesuje sie ASG, replikami, militarią, wojskiem; chciałem studiować na WSO, a jak nie to do desantu sie załapać, ale zbiegi okolicznościowe zdrowotne pokrzyżowały mi play. Więc chciałem iść na jakąś uczelnie ekonomiczną wiązałem nadzieje z Rachunkowością i Finansami; jako księgowy. Bo ukończyłem technikum ekonomiczne. Ale dziwnym trafem znalazłem sie na politechnice rzeszowskiej na fizyce :mrgreen: Jeśli chodzi o muzyke lubie dobre brzmienie słucham od klasyki po rocka, od lat 70 po elektro/techno, od rapu po latino. ;) Cenie sobie dobry film komedie, horrory, nawet lubie dokumenty. Ciekawi mnie; Krav-maga i inne sztuki walki, mma i wrestling lubie oglądnąć xD. Surviwal, akcje taktyczne służb mundurowych. Jak czas pozwala lubie pograć sobie w siate, "noge", bilard, "pingla", poszczelać z wiatrówki, na weekend z kumplami jak sie da to na "balety" sie idzie.
Od małego sie interesowałem nową technologią jako hobby można potraktować gry, a chce zacząć pobawić sie w wakacje troche z botaniką :D Świat dzisiejszy też mnie interesuje Giełda, nowinki ekonomiczne, finanse, nowe technologie, gadżety. Nie mam nałogów, alkohol okazyjnie.
Teraz na studiach zacząłem pogłębiać wiedzę z programowania, bazy danych i sieci komputerowych, grafikę inżynierską.
Praktycznie cenie sobie kreatywność 8-)
Tell Me Why?

Awatar użytkownika
Fira
Posty: 160
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 17:19
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Fira » czwartek, 1 marca 2012, 21:15

O.o powinni cie zamarynować w słoiku i hodować na potrzeby odrodzenia gatunku ludzkiego w razie katastrofy .... bo normalnie :3 jesteś jakąś dziwną zlepką wszystkiego i niczego :3 trzymaj tak dalej ...

Awatar użytkownika
Foxi
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 22:13
Medals: 2
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Legionista

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Foxi » czwartek, 1 marca 2012, 22:08

hhhmmm fira wyczuwam sarkazm w tym poście. Po prostu nie ograniczam sie do monotoniczności w życiu, jestem dziwny że wszystkiego po troszku próbuję? Raczej nie chciał bym zostać obiektem w strefie 51 :lol:
Ale jak każdy człowiek nie jestem idealny :D


ps. podobno grafiką sie bawiłeś? Może coś na AutoCADzie?
Tell Me Why?

SupTang
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 12:33
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: SupTang » piątek, 2 marca 2012, 02:05

tez w Rzeszowie studiowalem ... stare dobre czasy eh :)

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Gustr » piątek, 2 marca 2012, 02:22

Kalidon pisze:Witam na forum.

Czy mógłbyś nieco rozwinąć punkt 7 ? Chcieli byśmy poznać bardziej twoją osobowość i to czym żyjesz poza grą, nie tylko Ciebie od strony gracza. Zwłaszcza że społeczność gildii dzieli ze sobą nie tylko czas spędzony w grze, ale także i ten spędzony na komunikatorze.

Ogólnie jest ok, choć robienie nowej postaci w celu zmiany builda to jest hardcore. Pomyśl ile czasu zajmuje expienie postaci i zdobycie dla niej sprzętu.

PS. Na kompie jaki teraz posiadasz PVP będzie koszmarne.

Nie tyle koszmarne co niegrywalne, jeśli na tym chcesz grac to jestem na nie.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Andarist » piątek, 2 marca 2012, 08:45

Jak wygląda prognoza na wymianę Twojej maszyny?
Na tym specu nie pośmigasz w PvP...
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Fira
Posty: 160
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 17:19
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Fira » piątek, 2 marca 2012, 09:43

Foxi złotko :3 misiaczku nie miałem nic złego na myśli :3 właśnie przeciwnie brak ludzi o wielu zainteresowaniach :3 zazwyczaj odpowiedz brzmi :3
- Interesuje się muzyką filmami sportem i internetem.
Trzymaj tak dalej :3 życie jest dość "posrane" więc trzeba wycisnąć z niego ile się da :3

Co do speców lapka Utek jest dość tolerancyjnym silnikiem może nie będzie mu śmigać na full detalach ale powinien po kastracji chodzić płynnie.

Nie wiem jak procek ale karta może dać rade przynajmniej wedle testów:
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeF ... 439.0.html

Ja mam łapka z przed 6 lat z dwurdzeniowym Core 2 Duo 2.2Ghz i 2G ramu z kartą GForce 8600M GT i mi Unreal 3 śmiga ładnie na wysokich detalach ale TERY jeszcze na nim nie odpalałem.

Liczmy na szczerość kandydata jeżeli widzi że nie da się grać w TERE płynnie niech ma odwagę się przyznać a nie skreślać go odrazu :3 w końcu jesteśmy dorośli.

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Gustr » piątek, 2 marca 2012, 10:02

UT3 to jedno Tera to drugie. Mam Core 2 Duo e8400 3Ghz ~3,5 i na tym mass PvP co robiliśmy miałem od 25 do 40 fpsów wyłączając kompletnie wszystko co tylko się dało. Zużycie procesora skakało od 95% do 100% więc na lapku kolegi to pewnie będzie może z 10-15 bo jest on 2-3 razy gorszy od mojego w stocku. Kryterium sprzętu jest takie same jak kryterium wieku więc nie widzę w tym nic dziwnego.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Andarist » piątek, 2 marca 2012, 11:13

TERA ładnie chodzi nawet na słabszym sprzęcie, ale zabawa się kończy gdy dochodzi do większych przepychanek, wtedy procek jest dożynany na maksa, a system walki sprawia, że płynność animacji oraz szybkość ładowania tekstur na postacie z czerwonymi nickami ma kluczowe znaczenie.

Sprawa jest niebanalna, więc proszę się dobrze zastanowić (Foxi, Fira) i ewentualnie poczynić pewne rezerwy finansowe. :ugeek:
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Foxi
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 22:13
Medals: 2
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Legionista

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Foxi » piątek, 2 marca 2012, 11:38

Ok, do oficjalnego otwarcia gry trochę czasu jest. W tej becie co dopiero będzie wycisnę soki z lapka. Jak coś to do oficjalnego startu jestem wstanie dołożyć mu 4giga kości, i5 3.30gH pobawie sie z OC :twisted: no i jakąś grafe ale nie zależy mi na full detalach :mrgreen:
Tell Me Why?

Awatar użytkownika
Fira
Posty: 160
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 17:19
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Fira » piątek, 2 marca 2012, 12:46

no w Lapku napewno nic nie zmienisz :3 chyba że mowa o piecyku :3 do którego posiadania się nie przyznałeś.

Awatar użytkownika
Foxi
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 22:13
Medals: 2
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Legionista

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Foxi » piątek, 2 marca 2012, 18:17

Nie no gadałem z gościem z serwisu i wystarczy kupe kasy i mi części pozmienia. Albo ożywię pc, ale go na stancje na studia nie zabiore.
Tell Me Why?

Awatar użytkownika
Fira
Posty: 160
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 17:19
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Fira » sobota, 3 marca 2012, 11:04

Nie no za kupę kasy ci wymieni ale nie da ci na to gwarancji sam pytałem porostu układ chłodzenia nie będzie przystosowany do nowych elementów. Więc o wiele bardziej się opłaca piecyk zmodernizować.

Awatar użytkownika
Foxi
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 22:13
Medals: 2
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Legionista

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Foxi » sobota, 3 marca 2012, 13:46

Rozmyślałem i do premiery zakupię nowego blaszaka :mrgreen:
Ale mnie rozwala teraz pobieranie gry o.O' na początku mi pobierało prawie 700kB/s a teraz spadło do 70kB/s WTF? Chyba że ma ktoś na jakimś choście instalke? to bym prosił :roll:

UPDATE; problem z głowy musialem zmienić launcher setting P2P zmienić
Tell Me Why?

Awatar użytkownika
Foxi
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 22:13
Medals: 2
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Legionista

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Foxi » niedziela, 4 marca 2012, 21:09

Wczoraj grałem i dziś też na servie pvp uk i szczerze podczas expu z innymi graczami nawet gra chulała płynnie. W "stolicy" gdzie duże skupisko graczy hmmm miałem letkie zajawki raczej spowodowane słabym netem mającym na stancji. Na 3 mapie w lasku pare potyczek pvp miałem i bez zacinki. :mrgreen:
Tell Me Why?

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Andarist » niedziela, 4 marca 2012, 23:45

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rekrutacja - Foxi

Post autor: Andarist » niedziela, 11 marca 2012, 20:01

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość