Podanie - SupTang

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

SupTang
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 12:33
Status:
Offline

Podanie - SupTang

Post autor: SupTang » wtorek, 28 lutego 2012, 13:34

1. Nick, klasa, level postaci?

Suptang - jeszcze nie zdecydowałem, zależy co by było najbardziej potrzebne w gildii. Dopiero co ściągnąłem grę więc zacznę od CBT 3.

2. Wiek?

W kwietniu stuknie 30 :)

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Lineage 2 - tam bylem w kilku, ale to już było 6-7 lat temu więc dokładnie nazw nie pamiętam oprócz jednej 'Legends of Tempest'

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Byłem współzałożycielem kilku klanów. Kiedyś byłem zastępcą szefa w jednej gildii do której doszedłem :)

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Z waszego promo Tery / youtube jak gracie w K-Tere

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Dlatego ze jesteście zorganizowani, macie już doświadczenie którym na pewno nie omieszkacie się podzielić no i jesteście dorośli.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Hej, mam na imie Mirek, mieszkam i pracuję w UK w bankowości, mam narzeczoną... Jeśli chodzi o moje doświadczenie w grach... to grałem w Quake'a 3 i potem Quake Live grubo ponad 10 lat, za młodu można powiedzieć że profesjonalnie i z jakimiś tam sukcesami (zorganizowałem pierwszy międzynarodowy turniej Q3 w Polszcze), a w Terze podoba mi się że sporo zależy od skilla i celowania. Z MMO ostatnio grałem w Lineage 2 - było to kilka lat temu ale grałem jakieś 3-4 lata na różnych serwerach.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Niestety nie miałem przyjemności poznać jeszcze nikogo.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Tak jak napisałem, jeszcze sam do końca nie wiem czym będę grał, myślę o Lancerze, Berserkerze, lub o Priście (lol). Po to przystąpiłem do bety żeby móc te klasy wypróbować, zobaczyć jak się gra itd. Jeśli mnie przyjmiecie to chętnie zaczekam na sugestie od gildii, zagram czym trzeba.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Liczę na dobrą zabawę zarówno w PvE jak i PvP. Na początku zamierzam bawić się dobrze robiąc questy i dając się wciągnąć w fabułę gry (w końcu 1700 questów to liczba nie od parady). Ale oczywiście po jakimś czasie te sprawy się znudzą i ważniejsze staje się PvP. PvE jest po to żeby być przygotowanym do PvP jak wszędzie w podobnych produkcjach.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Jasne.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Może nie w całym tym zakresie godzin ale generalnie mi pasuje.


13. Dodatkowy opis czasu gry.


Kiedy mogę grać :

PON - 18.30 - 21.30
WTOREK - bez ograniczeń
ŚRODA - 18.30 - 21.30
CZWARTEK - 18.30 - 22.45 lub 20.30 - 22.45
PIĄTEK - 18.30 - 21.30
SOBOTA I NIEDZIELA - bez ograniczeń.

To wszystko może się zmienić niedługo o ile dostanę awans w pracy (możliwa też przeprowadzka).

14. Opisz swoje cele w grze.

Dobrze się bawić, realizując swoje i klanowe cele. Zostać włatcą wszekświata !!!! Muahahahah [evil laugh]

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Bo w grupie raźniej! Mam doświadczenie w MMORPG jak i w grach które wymagają celowania. Jestem osobą uczciwą, która chętnie pomaga, i jest entuzjastycznie nastawiona do świata :)

16. Podaj parametry komputera.

Asus Rampage Gene II - Płyta główna
Intel Core i7 930 2,8 Ghz - Procek
Pamięć - 6BG
Grafika - Radeon HD 5870 Powercolor PS++

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

eee, jasne jasne ;)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - SupTang

Post autor: Andarist » wtorek, 28 lutego 2012, 14:16

Witam na forum.

Punkty 3-4 trochę ogólnikowe. A tak zawsze szansa, że ktoś dobre słowo szepnie.

Akurat w punkcie 7 chodzi o wszystko tylko nie o gry. ;)
Napisz proszę coś o swoich zainteresowaniach.

Kolejna sprawa to godziny grania, aby zaliczyć obowiązkowy raid trzeba być na nim od początku do końca, czyli tylko wtorek i ewentualnie sobota są dniami możliwymi do zagospodarowania. Trochę słabo to wygląda... jesteś pewny, że nie wyciśniesz jakiegoś dodatkowego dnia w tygodniu?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

SupTang
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 12:33
Status:
Offline

Re: Podanie - SupTang

Post autor: SupTang » wtorek, 28 lutego 2012, 14:57

No to tak :

Ad 4 Ogólnie staram się udzielać jeśli gdzieś jestem, tak jak pisałem nie byłem ostatnio w żadnej gildii, ani nie grałem w żadne mmorpg - troszkę się to mija z celem. Wybacz jeśli jesteś rozczarowany :)

Ad 7 No cóż, lubię fotografować mam lustrzankę i swój photoblog. Staram się utrzymać w formie - chodzę na siłownię trzy razy w tygodniu (pon, śr i pt), stąd też trochę ograniczony czas grania. Jak się było młodszym to grałem sporo w piłkę nożną (liga 5-a-side - gdzie byłem kapitanem drużyny która wygrała puchar ligi) i koszykówkę, teraz nie mam z kim za bardzo. Lubię dobre kino, śledzę trochę seriali - ostatnio moje ulubione to Person of interest i The firm. Oprócz tego oczywiście uwielbiam spędzać wolny czas grając w gry. Ostatnio łupię w League of Legends, już od ponad roku, szkoda że nie macie drużyny w tej grze :)

Ad 13 Mogę też grać po 23.30 ale staram się nie chodzić spać po 1 w nocy, bo potem jestem zombiee w pracy :) To jest tak że w soboty pracuję do 14.00 a potem mam wolne i za to dostaję dzień wolny w tygodniu, najczęściej wtorek. Tak jak pisałem jestem po jednym interview, czeka mnie kolejne za tydzień, więc jak dostanę awans to godziny pracy mogą mi się trochę znormalizować, ale co ważniejsze, nie musiałbym już odbierać narzeczonej z pracy wieczorami co by trochę ułatwiło sprawę. Siłownię mogę wtedy zawsze zaliczyć po pracy i mieć cały wieczór wolny. Gdyby w obecnej sytuacji trzeba było zostać na jakiś rajd to mógłbym zostać trochę dłużej (do pół godz w dni kiedy chodzę na siłkę), jest jak jest nie zamierzam nikogo oszukiwać. Jak się było studentem to czasu na granie było o wiele więcej, ale te czasy niestety dawno się skończyły. Nie za bardzo wiem ile czasu zajmują rajdy w terze, myślałem że około godziny do półtorej. Wiem też że nikt nie będzie się do mnie dostosowywał, choć jeśli rajdy są 5 osobowe to może się znajdzie piątka która będzie miała na to czas wtedy kiedy ja mogę grać.
Zdaję sobie sprawę że jak zaczniecie grać to jak ja będę miał 40 level to większość z Was pewno będzie miała level cap, więc jeśli ze względu na to uważacie że się nie nadam - spoko, żadnego urazu nie będę miał :) Zawsze pozostaje wybranie klasy która nie będzie miała problemów ze znalezieniem party :) Pomyślałem że warto się przyłączyć do kogoś kto w razie czego pomoże opanować tajniki tej gry, w zamian za moje pełne zaangażowanie w sprawy gildii - choć w moim ograniczonym czasie.

Jak coś jeszcze chcecie o mnie wiedzieć to piszcie. Pozdrawiam !
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 lutego 2012, 16:33 przez SupTang, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Verus
Patrycjusz
Posty: 877
Rejestracja: niedziela, 13 września 2009, 22:10
Medals: 8
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX LOTRO Legionista GW2 St. Legionista BS Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - SupTang

Post autor: Verus » wtorek, 28 lutego 2012, 15:00

SupTang pisze: Ostatnio łupię w League of Legends, już od ponad roku, szkoda że nie macie drużyny w tej grze :)
Drużyny nie ale jest spora ekipa grająca na serwerach east i west , wystarczy poszukać nas na mublu i można grac ;)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - SupTang

Post autor: Andarist » niedziela, 4 marca 2012, 23:41

Wysłałem PW z terminem rozmowy rekrutacyjnej.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - SupTang

Post autor: Andarist » piątek, 9 marca 2012, 18:33

Wątek zamykam na życzenie kandydata.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości