Podanie - Nakor

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Nakor
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 17 września 2010, 12:55
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Status:
Offline

Podanie - Nakor

Post autor: Nakor » sobota, 25 lutego 2012, 00:42

1.Nick, klasa, level postaci?
Nakor; nie ustalono – ta kwestia wymaga jeszcze przemyślenia wyboru dokonam między klasami Slayer/Warrior/Berserker. Wiążące decyzje zapadną w dalszych etapach CB
2. Wiek?
21.
3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
  • Ostatnie MMO
    Aion:
    Raefa - od chińskiego serwera, przez headstart, do rozpadu legionu
    Zealous Iniquity - kilka tygodni, potem zrobiłem przerwę
    IX Kohorta – 2 miesiące po przerwie – do końca przygody z Aionem
    L2 Innova EU:
    AmilGaul – ogólny brak aktywności graczy.
    BrothersInArms – do końca gry w L2 ( no cóż, L2 f2p to była jednak pomyłka )

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Nie, zwykły szeregowy

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Grałem z wami w sekcji Aiona, a dowiedziałem się o was z Kohortowego bloga

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Jak już pisałem, grałem z wami w sekcji Aiona i muszę przyznać, że IX to najlepiej zorganizowana i stabilna gildia w jakiej miałem przyjemność grać. W kilku słowach, gildia w której można myśleć o poważnym graniu.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Tyle się teraz mówi o prywatności w sieci…
Mam na imię Paweł, mieszkam i pracuję (Chłodnia składowo-dystrybucyjna) w Dąbrowie Górniczej. Interesuję się oczywiście różnej maści grami, a w szczególności MMO, oraz dość ogólnie sprzętem komputerowym. Całkiem niedawno okazało się, że uwielbiam biegać, co dla człowieka który całe życie unikał sportu było nie lada zdziwieniem. W tym miesiącu po półrocznej kontuzji kolana znów zacząłem biegać. Motywacje do biegania odnalazłem dzięki grze w Squasha, która totalnie mnie pochłonęła! Niestety w ostatnim czasie ciężko o partnera do gry.
Jeśli już siedzę w domu, to lubię urządzić sobie czasem maraton z jakimś serialem, rzadziej anime ( po obejrzeniu kilku wybitnych serii, ciężko mi znaleźć coś co naprawdę wciąga… )
Więcej grzechów nie pamiętam.
No chyba że… przepadam za Tullamore Dew ;)

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Squall – Sekcja Aion

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie
chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Melee DPS/Off Tank

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

PVP – ah ten dreszczyk emocji… właśnie dlatego gry MMO zawsze będą lepsze niż single ;)
Oczywiście PvE jest nieodzowną częścią mmo, z której również potrafię czerpać przyjemność.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Tak, w granicach rozsądku oczywiście

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Pracuję w systemie 4-brygadowym, 12-godzinnym, wygląda to zazwyczaj tak, że pracuję 2 dni po 12h(6:00-18:00) , następnie mam 72h wolnego, 2 dni po 12h(18:00-6:00) w pracy, 48h wolnego. Siłą rzeczy będą dni w które te godziny będą dla mnie niedostępne, ale moim zdaniem taki system pozwala bardziej efektywnie wykorzystać wolny czas.

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Zazwyczaj jestem dostępny we wszystkie wolne dni, oczywiście trzeba wziąć poprawkę na podstawowe obowiązki, trochę sportu, itd. Jeżeli starczy sił, gram też po pracy.

14. Opisz swoje cele w grze.
HAVE FUN! Chcę miło spędzić wolny czas z ludźmi którzy podzielają moje zainteresowania i wspólnie czerpać satysfakcje z gry.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Ponieważ jestem graczem, który docenia działanie w grupie i potrafi poświęcić swój czas dla gildii.

16. Podaj parametry komputera.
  • Processor: AMD Phenom II X4 940 @ 3.5GHz
    Memory: OCZ Reaper 2x2048MB 800MHz CL4.0
    Hard Drive:
    • SSD: Crucial M4 128GB
      Data Storage : 2x Samsung HD322HJ 320GB RAID 0
      Backup: Samsung SpinPoint 80GB PATA
    Video Card: Gainward GeForce GTX 260 GoldenSample 896MB DDR3 @700/1500/1200
    Monitor: Dell 22" 2209WA IPS
    Sound Card: Audiotrak Prodigy 7.1e X-Fi NRG
    Speakers/Headphones: Sennheiser HD485
    Keyboard: Natec Medusa
    Mouse: Razer Naga
    Mouse Surface: SteelSeries QcK
    Operating System: Windows 7 SP1 & WinXP SP3
    Motherboard: Asrock A780GXH/128M
    Computer Case: Antec Three Hundred @ Corsair VX450W
Obecna konfiguracja nie osiąga zadawalających wyników, teoretycznie działa płynnie na High, ale momentami potrafi spaść poniżej 20fps. Na przełomie kwietnia/maja będzie coś nowego, zależy jak wypadną Keplery ;)

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak

Awatar użytkownika
Komarros
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 20 listopada 2010, 22:57
Lokalizacja: Kluczbork
Status:
Offline

Re: Podanie - Nakor

Post autor: Komarros » sobota, 25 lutego 2012, 16:13

Jeśli można się wtrącić. Również polecam Nakora. Grałem z nim w Raefa i Zealous Iniquity.

Awatar użytkownika
Erge
Posty: 290
Rejestracja: środa, 29 grudnia 2010, 14:58
Lokalizacja: Tu i tam
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie - Nakor

Post autor: Erge » sobota, 25 lutego 2012, 19:03

Grałem z nim w Raefa, niestety nie za bardzo pamiętam z nicka za to na 100% kojarze kolege po avatarze. ;) Także również polecam.

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Nakor

Post autor: Kalidon » sobota, 25 lutego 2012, 19:55

Witaj na forum.

Dobre podanie i rekomendacje, zwiastuje tu sukces ;)
Powodzenia podczas rozmowy rekrutacyjnej !
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Nakor

Post autor: Andarist » poniedziałek, 27 lutego 2012, 11:47

Podanie dobre no i szerokie plecy masz w IXtce... pogadamy, wkrótce PW ode mnie z terminem otrzymasz.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Nakor

Post autor: Andarist » wtorek, 28 lutego 2012, 17:10

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Nakor

Post autor: Andarist » środa, 29 lutego 2012, 20:14

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości