Podanie - Gerwazy

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Gerwazy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 09:42
Status:
Offline

Podanie - Gerwazy

Post autor: Gerwazy » niedziela, 19 lutego 2012, 10:17

1. Nick, klasa, level postaci?
Gerwazy, Priest ( niestety mystic przegral)

2. Wiek?
24

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

olaboga, gram od czasu diablo 2 na modemach... wiec lista jest długa ale ostatnio w Warcry z rok dwa temu... nie ma mnie tam bo:
a sprzedalem konto w wowie.
b nie graja w tere

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

RL jak juz nie bylo komu. :P

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Wsumie nie wiem... z beta testow ?

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Jedyny rozsądny wybór a Tera jest gra zespołowa... bez pt to az boli... przynajmniej dla healera ;p

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Hum.. 6-7 lat wowa ? z jakimis przerwami zaczynajac od beta testow.

Gralem w wiekszosc mmoRPG(rani mnie jak ktos uważa ze wow byl pierwsza gra MMO kit nawet MMORPG nie byl pierwsza) poczynajac od diablo 2 na modemie... ( to byly czasy, kto nie gral nie wie co to prawdziwe lagi :D)

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Nie ? gadalem z zawisza online powiedzial ze healerzy sa potrzebni ;p

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

healer

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Ofc ze PVP ale bez zniszczenia calego kontentu pve nie ma co o pvp myslec... BTW gra PVE ? bic moby zeby bic je szybciej ? nie czaje tego ;p

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

NIE, healer i koniec... nie ma pseudo dps priesta bo rani...

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdowac?

jesli chodzi o staly grafik to nie ale mam jeszcze zycie poza gra :P wodki sie nie odmawia ;p

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Chiński bot nie uwierzycie ale potrafie grac 25 godzin na dobe ;p

14. Opisz swoje cele w grze.

cele sa... powiedzmy jak zdobywam dostatecznie duzo epaxow to moje uzaleznienie jakby tak nie ssie juz ;p

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

nie macie lepszego healera :shock:

16. Podaj parametry komputera.

tera dziala na max detalach łącze 2 mb

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Awatar użytkownika
Norbeq
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 12:31
Status:
Offline

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Norbeq » poniedziałek, 20 lutego 2012, 18:18

Przepraszam ze tutaj piszę ale proszę o odpisanie na PW Andarist


// To nie jest miejsce na takie posty.
PW od Ciebie otrzymałem i odpiszę, gdy będę miał czas.
Kolejne posty nie związane z tematem będą usuwane.
Andarist

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Andarist » poniedziałek, 20 lutego 2012, 19:58

Witam na forum.

Rozwiń proszę pkt. 7 coś więcej o sobie poza mmo, hobby, pasje itp Chcemy poznać Ciebie jako człowieka a nie avatar w grze.

W pkt. 11 chodzi bardziej o zmianę glifów i sprzętu między pve i pvp (np zmniejszające aggro, modyfikujące obrażenia od graczy itp)
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Gerwazy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 09:42
Status:
Offline

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Gerwazy » wtorek, 21 lutego 2012, 20:04

Ad.7 Teraz to ja walcze z brutalna rzeczywistoscia :P a tak to zdarza mi sie jezdzic na snowboardzie... Na mtb w streecie, podnosic ciezkie ciezary za ciezkie pieniądze na silce ;p Mam zonke syna... koncze inzynierie srodowiska na up wiecie taki czlowiek renesansu... Zreszta jak co to poznamy sie na... murble ? jak ja tego nie lubie ;p jak co mam serwer ts ;p

Ad.11 wg mnie ten punkt jest beznadziejny jesli chodzi o tere... bo tu raczej jest jedna rozsadna droga rozwoju... ale rozumiem ze uparcie mam sie trzymac szablonu... tak

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: BlackIguana » wtorek, 21 lutego 2012, 20:08

Gerwazy pisze: Ad.11 wg mnie ten punkt jest beznadziejny jesli chodzi o tere... bo tu raczej jest jedna rozsadna droga rozwoju... ale rozumiem ze uparcie mam sie trzymac szablonu... tak
Nie do końca wiele klas - w tym priest ma wiele możliwości rozwoju dzięki glyphom i ograniczonej ilości ptk do ich rozdania.
Tak więc może być ktoś uparty kto będzie twierdził że priesta będzie robił pod dps'a ;)
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Slav » wtorek, 21 lutego 2012, 20:13

Możliwości rozwoju jest BARDZO wiele. Zupełnie inaczej rozdane glyphy będzie miał Mystic (moja klasa) pod Solo PvP, Mass PvP, PvE.

Gerwazy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 09:42
Status:
Offline

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Gerwazy » wtorek, 21 lutego 2012, 23:08

dobra moze troche przesadzilem... ale poprostu dla mnie jest to oczywiste ze idac healowac do instancji biore glyphy pod zmiejszenie agro etc a na pvp do resow(czy co tam bedzie dobre w end-game) :P u nas poprostu byl kick z gildi jak ktos chodzil z pvp talentami na raidy ... ;)

Awatar użytkownika
Craven
Posty: 230
Rejestracja: sobota, 12 marca 2011, 17:26
Medals: 1
Status:
Offline

TERA Centurion

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Craven » sobota, 25 lutego 2012, 12:00

OWPvP - bijąc world bossa trzeba być gotowym na pvp.
Ot, zagwozdka :)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Andarist » poniedziałek, 27 lutego 2012, 11:44

Po zlocie jestem w wyjątkowo dobrym humorze, pełen wiary w ludzkość i takie tam, wkrótce otrzymasz PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Andarist » wtorek, 28 lutego 2012, 00:19

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Gerwazy

Post autor: Andarist » poniedziałek, 5 marca 2012, 20:31

Brak zainteresowania ze strony aplikanta. Podanie odrzucam.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości