Podanie ponownie Mapet

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Mapet
Posty: 127
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 13:41
Lokalizacja: Platerów/ Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Podanie ponownie Mapet

Post autor: Mapet » środa, 15 lutego 2012, 18:35

Witam
Link do podania sekcji Tera http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 251&t=6708

1. Nick, klasa, level postaci?
hmm od zawsze Mapet jak by nie udało się zaklepać to wtedy MapetN1",hmm na pewno był by to mag ewentualnie tank

2. Wiek?
26
3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
prawie 2 lata w IX Kohorcie - AION. po prawie 2 letniej przygodzie z aionem chce spróbować nowej gry mmo bo granie w lola zaczyna mi się nudzić :P

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
niestety ale nie. ale mam status weterana w aionie :)

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Z forum IX Kohorty.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
dlatego że jestem częścią 9 kohorty od bardzo dawno super atmosfera i nie wyobrażam sobie bycia w innej gildi.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
więc tak mam na imię Łukasz jestem pasjonatem gier swoją przygodę z prawdziwym mmo zacząłem z aionem i bardzo się wciągnąłem ( nie licząc takich tytułów jak mu czy silkroad), jestem osobą bardzo kontaktową i wygadana ( czasami aż za bardzo) nie stwarzam problemów, jestem osobą o dużym poczuciu humoru i wydaje mi się ze tyle wystarczy jeżeli chodzi o ten punkt :)

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
BlackIguana.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
DPS - to lubię najbardziej :).

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Hmm to wszystko zależy od tego czego potrzebuje legion jeżeli idziemy na jakiś rajd to pve jezeli idziemy na jakieś pvp to także nie stanowi dla mnie problemu jedno i drugie jest bardzo fajne.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
oczywiście że tak

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
mój system pracy polega na takim ze pracuje po 11 godzin mam 15 dni pracujących i drugie tyle wolnego więc na pewno znajdą się dni że nie będę mógł być dyspozycyjny o godzinie 19 ale o 22 powinienem wbijać zawsze jak będę miał czas po 11 godzinnej zmianie.

13. Dodatkowy opis czasu gry.
to tak jak napisałem wyżej jezeli mam dzien wolny to siedzę do bólu

14. Opisz swoje cele w grze.
Standard: dobrze się bawić dobijając postać do max lvl i w miarę możliwości dobrze go ubrać

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Bo jestem imba :)

16. Podaj parametry komputera.
Procek: Intel core quad q6600 2,4
Płyta: GIGABYTE
Grafa: geforce gtx 560 TI
Ram: 4 giga (zamierzam zakupić dodatkowe 4 )

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak

Awatar użytkownika
Verus
Patrycjusz
Posty: 877
Rejestracja: niedziela, 13 września 2009, 22:10
Medals: 8
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX LOTRO Legionista GW2 St. Legionista BS Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie ponownie Mapet

Post autor: Verus » środa, 15 lutego 2012, 19:00

Ode mnie tez rekomendacja, polecam Mapeta w 100 % :)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie ponownie Mapet

Post autor: Andarist » środa, 15 lutego 2012, 20:07

Witam w Sekcji TERA!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości