Podanie - Fiol & Kivi

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Fiol
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 9 lutego 2012, 12:10
Status:
Offline

Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Fiol » czwartek, 9 lutego 2012, 13:13

1. Nick, klasa, level postaci?
Fiol - najpewniej Slayer, acz nadal się waham
Kivi - Mystic

2. Wiek?
20 & 20

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

W tej grze, z oczywistych przyczyn jeszcze w żadnej.
Edit: Jeśli chodzi o nasze ostatnie aktywności- w Aionie graliśmy w paru legionach, z tych istotniejszych- Section IX, Empyrean Guards, Evil Bunnys, Exodus. Z 2 (Evil Bunnys, Empyrean Gurds) odeszliśmy ponieważ się rozpadły. Pozostałe 2 były naszymi legionami dopóki nie skończyliśmy niedawno z Aionem. Fiol został w S IX a ja (Kivi) w Exodusie, bo profil S IX jako legionu mi nie odpowiadał (legion typu głównie 'casual players')

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

W tej grze? Nie. W innych grach też nam się raczej nie zdarzało.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

W Aionie to była bardzo szeroko rozpoznawana gildia.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Poszukujemy dużego legionu z dobrą reputacją na dobry start w nowej grze. Plus, w niektórych poprzednich grach (głównie Aion, Telemachus), znalezienie dobrego legionu PvP graniczyło z cudem. Chcemy uniknąć tych samych błędów po raz drugi i szybko i sprawnie znaleźć kompetentnych i zainteresowanych PvP partnerów do gry.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Tak, jesteśmy parą, od prawie 4 lat (w razie wątpliwości, to Fiol nosi spodnie:P), dlatego też składamy podwójne podanie- albo dołączymy razem, albo żadne z nas. W naszej historii jako graczy przewinęły się już takie tytuły jak Aion, Ragnarok Online, League of Legends, Dragon Nest (serwery chińskie i SEA), a Fiol dodatkowo grał samotnie w Guild Wars, Cabala i DotA. W grach jesteśmy ambitni i dążymy do perfekcji w PvP, acz zdarza nam się poświęcać czas na PvE, kiedy gra tego wymaga.
W życiu prawdziwym naszym jedynym istotnym zobowiązaniem są studia (Kivi- psychologia, Fiol- biologia:3), które są jedyną przykrą rzeczą powstrzymującą nas od czasu do czasu (w sesji:P) od grania. Lubimy dobre kino, książkę, anime i przede wszystkim - dobre sushi:3!

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Raczej nie.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Kivi- praktycznie w każdej grze gram supportem
Fiol- otwarty na wszystko, ale na rajdach lubię odpowiedzialne zajęcia

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

100% PvP kiedy się da.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Fiol tak. Kivi- na potrzeby gildii skłonna jestem stworzyć nową postać, ale na pewno nie zmienię profilu swojej głównej postaci.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Nie, zazwyczaj jesteśmy dostępni.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Ze względu na studia, nie należy się nas spodziewać we wczesnych godzinach przez część tygodnia.

14. Opisz swoje cele w grze.

Bycie rozpoznawanymi graczami z dobrą renomą.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Dla supporta jest miejsce w każdej gildii!^^' Jesteśmy też bardzo aktywnymi graczami o pozytywnym nastawieniu do ludzi. Dbamy też o dobrą renomę gildii w której jesteśmy.

16. Podaj parametry komputera.

Fiol:
Windows 7 pro (64)
AMD Athlon II X2 240, 2.8 GHz
Ram: 4 GB
Ati Radeon Sapphire HD 4850

Kivi:
Niestety nie możemy podać dokładnie bo siedzimy u Fiola, ale nasze PCety są na podobnym poziomie.


17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Tak i tak.
Ostatnio zmieniony czwartek, 9 lutego 2012, 14:13 przez Fiol, łącznie zmieniany 1 raz.

Kivi
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 9 lutego 2012, 12:11
Status:
Offline

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Kivi » czwartek, 9 lutego 2012, 13:15

Uprzedzając pytania, tak mam już konto na forum:3 I nie, nie jestem wytworem chorej wyobraźni Fiola.

Awatar użytkownika
Erge
Posty: 290
Rejestracja: środa, 29 grudnia 2010, 14:58
Lokalizacja: Tu i tam
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Erge » czwartek, 9 lutego 2012, 13:40

Ja mam tylko jedno pytanie, i nie bierzcie tego do siebie czy coś, czy będzie z waszej strony problem jeśli będzie trzeba was rozdzielić na osobne pt na dany rajd czy też inste? Bo z doświadczenia wiem że pary chcą grać ze sobą zawsze i wszędzię i zdarzało mi się w innych klanach spotkać takie które wręcz robiły wojnę na ts'ie z tego powodu.

Awatar użytkownika
Smyk
Posty: 497
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 08:58
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista BD Legionista

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Smyk » czwartek, 9 lutego 2012, 13:47

Mnie natomiast nie podoba się forma podania- 2 osoby to powinny być dwa podania, każde napisane samodzielnie.

Awatar użytkownika
Fiol
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 9 lutego 2012, 12:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Fiol » czwartek, 9 lutego 2012, 13:49

Oczywiście preferujemy przebywanie razem w jednej grupie ale nie ma najmniejszego problemu jeśli zostaniemy ustawieni w innych. W rajdach takie rzeczy to w końcu standard.

Superbia
Posty: 431
Rejestracja: wtorek, 23 listopada 2010, 03:39
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Superbia » czwartek, 9 lutego 2012, 13:51

A) Osobne podania
B) Uzupełnijcie Gildie, chociażby z poprzednich gier.
C) Pamiętajcie że podanie to wasza wizytówka.

Edit:

Aha. No i ten tego cześć.

Kivi
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 9 lutego 2012, 12:11
Status:
Offline

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Kivi » czwartek, 9 lutego 2012, 14:22

Sekcja o gildiach uzupełniona. A jeśli chodzi o podwójne podanie, wyjaśniliśmy już czemu zdecydowaliśmy się na taką formę. Regulamin ani instrukcja pisania podań też nie zabrania tego typu podań, upewniliśmy się o tym wcześniej, więc nie widzę w tym nic niepoprawnego. Jest to nawet pewne ułatwienie dla osób rozpatrujących podanie.

PS. Superbia, nie grałeś/aś przypadkiem w Aiona na Telemachusie? Twój nick wydaje się znajomy. D:

Superbia
Posty: 431
Rejestracja: wtorek, 23 listopada 2010, 03:39
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Superbia » czwartek, 9 lutego 2012, 14:34

Nie, nie grałem. Spędziłem całe życie przy l2 pod nickiem AFH. Superbia pojawił się podczas rekrutacji do Tery kiedy zostałem poproszony o zastosowanie przystępniejszego nicku. Sam pan S z racji znaczenia słowa jest dosyć popularny w różnych grach.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: Andarist » czwartek, 9 lutego 2012, 15:11

Witam na forum

a) Proszę Legionistów o zachowanie wstrzemięźliwości w ocenianiu podań (to moja działka)
b) Proszę Aplikantów o przygotowanie oddzielnych podań
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Fiol & Kivi

Post autor: BlackIguana » czwartek, 9 lutego 2012, 16:57

Witam na forum.

Tak jak napisał Andarist, prosimy o oddzielne podania.

Ten temat zamykam.

Do usłyszenia.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości