Podanie - Mukage

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Mukage
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:48
Status:
Offline

Podanie - Mukage

Post autor: Mukage » wtorek, 7 lutego 2012, 00:17

1. Nick, klasa, level postaci?

Mukage, ---, ---

2. Wiek?

W kwietniu skończę 23 latka ;)

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Mu Online - Hell - do samego końca :)
Runes Of Magic - Na początku Chaos Creators (rozpadła się przez zły zarząd, brak komunikatora głosowego i fochy GMa ), po rozpadzie przeszedłem do Bastylionu, później nastąpiło połączenie Bastylionu z gildią Outlawz i po jakimś czasie wszyscy przeszliśmy do Midwinter (Gildia w Top 3 na serwerze). Później przez miesiąc testowałem RIFTa z gildią Twierdza. Po długiej przerwie wróciłem do RoMa i wróciłem w szeregi Bastylionu - gildię postawiły na nogi osoby które nie chciały przechodzić do Outlawz itd...

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Mu Online - Battle Master oraz Guild Master Assistance

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

http://www.google.pl/search?q=tera+onli ... =firefox-a

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Sprawiacie wrażenie bardzo zorganizowanej gildii - a to bardzo duży plus. Gdy nie ma organizacji robi się bałagan, jak jest bałagan często zdarzają się kłótnie, co prowadzi do rozpadu gildii. Wydaje mi się, że jesteście stabilną gildią a to jest to czego szukam. Lubię grzać moje cztery litery w jednym miejscu i mieć poczucie, że to w co wkładam serce, moja pomoc w rozwój gildii nie idzie na marne - nie chciałbym aby moja pomoc okazała się po czasie zbędna bo gildia się rozpadnie... Wy dajecie mi pewnego rodzaju poczucie bezpieczeństwa, że moja pomoc w rozwój nie pójdzie na marne i będziemy walczyć u jednego boku do samego końca :) I najważniejsze. Na jednym z forów napisaliście, że m. in. wasze wymagania to dobry humor. A ja lubię humor :P

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Cześć jestem Marcin, nie piję od 3 tygodni... ^^ ok bez żartów. to jest polska i tu się pije ^^
Mieszkam w Bydgoszczy - lub Brzydgoszczy - jak kto woli :P ( to taka duża wieś z tramwajami ). Mam za sobą 1,5 roku pracy w salonie meblowym Black Red White, na szczęście udało mi się stamtąd wyrwać i obecnie pracuję 8 miesiąc w salonie oświetleniowym Elektro-Dom na stanowisku sprzedawca/handlowiec. Z wykształcenia monter-elektronik. Mam wspaniałą narzeczoną, którą mam zamiar zaobrączkować w przyszłym roku w czerwcu :) Zainteresowania to motoryzacja (głównie F1 - grałem nawet w rFactor w f1liga.pl - posiadam tam licencję do brania udziału w wyścigach serii B także nie jest najgorzej :P) Whisky to moja kochanka - lubię usiąść po pracy przed kompem, odpalić mumbla, grę i sączyć mój ulubiony trunek :P
Edytowane : zapomniałem dopisać ;) lubię jeszcze różne seriale :) Mam już za sobą: Rodzina Soprano, X Files, Battlestar Galactica, Dr House, Game of Thrones, Pitbull, The Big Bang Theory i teraz przerabiam Boardwalk Empire :) znalazłoby się jeszcze kilka pozycji ale nie warto o nich pisać ;)

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Nie wydaje mi się, lecz może ktoś kojarzy nicki z Mu Online - Mukage i Gerald89 lub Runes Of Magic - Mukage lub Sodden
Rift - Mukage

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Zawsze kręcili mnie magowie, jednak największy DPS wykręcałem w walce wręcz. A ja kocham DUŻY DPS. W TERZE mam zamiar grać Wariorem. Uwielbiam walkę dwoma mieczami. Szybkie akcje, dużo uników, skoków, błyskawiczne i efektowne ciosy - to mi się podoba ;)

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Zawsze grałem w PvE. I powiem szczerze. Były sytuacje, że przez ten wybór miałem ochotę kończyć z grą. Np wbija się party noobków na spota i KS, KS, KS i nic nie możesz poradzić :| po prostu się odechciewa... Myślę, że TERA będzie dobrą okazją, aby sprawdzić się w PvP ;)

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Jestem nastawiony na rozwój postaci pod rajdy więc nie ma najmniejszego problemu. Jeżeli masz jakieś propozycje/sugestie - chętnie wysłucham co masz do powiedzenia - poczytam, policzę, potestuję - jeżeli miałeś rację - oboje na tym skorzystamy w rajdach ;)

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Pracuje różnie - zależy jak sobie grafik ułożę. Fajrant o 19.
W dni wolne widuję się z moją lubą - przeważnie od 15:00 do 19-20.
Także praktycznie będę dostępny codziennie od 20:00/20:30 do ok 01:30.
Piątki chcę poświęcać dla kumpli (jakieś piwko itp itd aby nie stać się zupełnym nolifem o którym zapomniał świat)

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Dni wolne:
Zazwyczaj od ok 9:30 do 15:00 i później od 20:30 - 01:30
Dni pracujące:
Pn-Pt od 20:00 do 01:30
Sob od 18 do 01:30
Nd od 20:30 do 01:30

W dni pracujące będzie się zdarzać, że w godzinach popołudniowych będzie logował się mój brat i będzie questować itp ;)

14. Opisz swoje cele w grze.

Pierwsze i najważniejsze - dobra zabawa.
Później w kolejności :
-max lvl ( zapowiada się urlop od 30 kwietnia więc start powinien być dobry)
-częste udziały w rajdach (planuje minimum 4 tygodniowo)
-wykoksić postać na maxa i być jednym z TOPowych graczy w swojej klasie ;)

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Po pierwsze lubię pomagać innym się rozwijać. Gdy widzę, że ktoś jest aktywnym graczem i chce grać - zawsze pomogę gdy tylko mogę. Stworzy to mocniejszą gildię, którą wszyscy będą respektować i każdy będzie bał się z nami zadrzeć ;)
Po drugie - zawsze wspieram swoją gildię ponad normę. Np w RoMie były składki 10k gold tygodniowo - wpłacałem 100k. Podniesiono składki do 100k - wpłacałem 300k - bardzo pomaga to w rozwoju gildii. Zapewniam, że i tutaj będę robił wszystko aby przyśpieszyć rozwój gildii.
Jestem aktywnym graczem, praktycznie codziennie można zobaczyć przy moim nicku (ONLINE) - uważam , że aktywny gracz z ambicjami zawsze się przyda :)

16. Podaj parametry komputera.

Procek : Intel Core i5-2500 4x 3,3 GHz
Grafa: Asus GeForce GTX 560 DirectCU II OC 1G DDR5 PCI-E BOX
Płytka: Asus P8P67 LE R3.0
Ramy: GEIL DUAL DDR3 2x4GB 1333MHZ VALUE PLUS CL9
Twardziel: Główny - Seagate Barracuda ST31000524AS (1TB, 32MB, SATA/600) + dodatkowy Samsung HD502HI 500GB
Łącze: 10Mb/s

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia - tak :)

Od siebie:
Wykupuję dostęp do wszystkich BETA testów i wcześniejszy dostęp do gry - fajnie by było już w testach pobiegać razem, aby się szybciej poznać :)

Pozdro!
Ostatnio zmieniony wtorek, 7 lutego 2012, 01:34 przez Mukage, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Avaddion
Posty: 46
Rejestracja: środa, 8 czerwca 2011, 14:10
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Status:
Offline

Re: Podanie - Mukage

Post autor: Avaddion » wtorek, 7 lutego 2012, 00:49

Witaj na forum!
Podanie wygląda naprawdę soczyście, także powodzenia podczas rozmowy rekrutacyjnej! No i widzę, że mamy sporo wspólnego, min. miłość do whisky/whiskey :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Mukage

Post autor: Andarist » wtorek, 7 lutego 2012, 21:35

Ave

Witam na forum.
Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Mukage

Post autor: Andarist » środa, 8 lutego 2012, 21:21

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości