Podanie - Jimmy3oy

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 58
Rejestracja: sobota, 28 stycznia 2012, 16:28
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Jimmy » sobota, 28 stycznia 2012, 16:43

1. Nick, klasa, level postaci?

Jimmy3oy , Mystic , 25lvl w Korean Open Beta. ( A teraz czekam na EU wersję )

2. Wiek?

24 lata

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Niedawno zakończyłem przygodę z Aionem, zaczynałem ją z polska gildią "Ancients" a skonczyłem grając z "SoulRippers" na serverze Telemachus
(gildia Ancients poprostu rozpadła się z powodow złej organizacji, dlatego zmiana na SoulRippers)


4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Przez pewien czas byłem zastępcą GMa

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Poprzez grę Age of Conan, szukałem gildii do tej gry lecz niestety szybko rozczarowała mnie ta gra i postanowiłem z niej zrezygnować, nastepna gą był Aion, wtedy także chciałem przyłączyc sie do IX Kohorty, niestety graliście po stronie Asmo a ja zamierzałem wybrac Elyosow :)

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Tak jak brzmi wasze hasło : "gildia dojrzałych graczy" , chcę stabilnej , dobrze zorganizowanej gildii , bez dzieciaków ich przekleństw i braku wychowania. Dlatego zawsze wybieram gry p2p i legiony ktore przyjmują osoby dorosłe.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Mam nadzieje że wreszcie uda mi się dołączyć do IX kohorty, jak pisałem wyżej przeciwnosci losu ( :P ) sprawiały iz moje drogi mijały się z waszą gildia, a szkoda bo bardzo cenię tą gildię i cieszy mnie to ze jest takowa która zrzesza dorosłych graczy, wyznacza sobie cele i potrafi dobrze się zorganizować ,wlasnie o cos takiego chodzi mi w grach mmo. Kilka słow o mnie? hmmm..pracuję - studiuję, gram w gry mmo, staram się regularnie wyrabiac 80km dziennie na rowerku :) poza tym wielbiciel dobrego kina (ulubione gatunki : SF, komedie /ale nie polskie i nie romantyczne :D / thrillery) ciekawej ksiazki (byle nie o Wampirach :D ) oraz meloman ( kiedyś tylko metal/rock/punk dzis wszystko co wpada w ucho :P ) przepadam za spotkaniami z moimi znajomymi , czynny wypoczynek (chociaz leniwe dni na kanapie tez są jak najabrdziej w moim guscie) oraz wycieczki po naszych pięknych górach :) To tak w telegraficznym skrócie.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

hmm widziałem tutaj kilka znajomych nickow, więc jesli ktoś mnie kojarzy to proszę o przychylne rekomendacje :)

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Zawsze wybieram postaci wymagające wiecej uwagi, postaci trudne i mało popularne. Czyli healer/buffer/debuffer dlatego też wybrałem klase Mystic w TERZE gdyż uważam że będzie odpowiednia dla mnie. Co do funkcji w rajdach to oczywiscie rola supporta w pełni mnie uszczęśliwia :)

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Zazwyczaj każdą grę mmo zaczyna się od zdobywania sprzętu poprzez PvE a dopiero pozniej jest zabawa w PvP tak więc jestem jak najbardziej nastawiony na grę PvP ale nie mam takze zastrzezen co do PvE.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Tak jak wyżej napisałem wolę pełnić rolę supportu dla klas DPS oraz Tankujących więc nie widze problemu ze zmianami buildu.


12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Napewno będą to dni kiedy spotykam się ze znajomymi , przewaznie soboty co 2gi tydzien. Święta, imprezy okolicznościowe itp. Ale zawsze informuje o takich rzeczach.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

od godz. 18 do 24 lub czasami dluzej , mam czas na grę.

14. Opisz swoje cele w grze.

Pomoc innym graczom w party, udział w budowie duzej, stabilnej ,dobrze zorganizwoanej gildii, mass PvP , Raidy , zdobycie dobrego sprzetu i maksymalnego lvla.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Uważam że jestem dobrym graczem, solidnym , dożącym uparcie do celu , pomocnym i moge zasilic sklad IX kohorty w TERA online.

16. Podaj parametry komputera.

Procesor: AMD Phenom x 4 955 3,2 GHz
Pamięć RAM : 8GB ddr3
Karta Graf: GeForce GTX 560 Ti
Dysk: 1Tb

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

potwierdzam :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 stycznia 2012, 17:15 przez Jimmy, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy

Post autor: Gustr » sobota, 28 stycznia 2012, 16:45

Coś chyba nie do końca zapoznałeś się z regulaminem.

Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 58
Rejestracja: sobota, 28 stycznia 2012, 16:28
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Jimmy » sobota, 28 stycznia 2012, 16:55

tzn. ?

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Gustr » sobota, 28 stycznia 2012, 16:57

Zapoznaj się z nim dokładnie, znajdź błąd, daj znać.

Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 58
Rejestracja: sobota, 28 stycznia 2012, 16:28
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Jimmy » sobota, 28 stycznia 2012, 17:03

Napewno chodzi Ci że nick posiada cyfrę, podaje zawsze Jimmy lub Jimmy3oy gdyz pierwsza wersja jest czesto zajmowana w grach a w regulaminie pisze aby nick na forum zgadzal sie z nickiem w grze, niestety nie moge byc na 100% pewny ze ktos nie zgarnie mi sprzed nosa nicku "Jimmy" dlatego podaje wersję bezpieczniejszą.

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Slav » sobota, 28 stycznia 2012, 17:59

Witam, witam.
Ja również będę grał Mysticem. Jak oceniasz tą postać patrząc pod kontem PvP a jak pod kątem bicia raid bossów? Co sądzisz o jej przydatności w pt? Jakie według ciebie pt będzie lepsze i na jaki rodzaj rozgrywki? 2x Priest, 2x Mystic, Priest i Mystic oraz inne opcje?

Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 58
Rejestracja: sobota, 28 stycznia 2012, 16:28
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Jimmy » sobota, 28 stycznia 2012, 18:11

hej! wysłałem Ci PW żeby nie robic offtopa :)

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Slav » sobota, 28 stycznia 2012, 18:21

Napisz to normalnie w wątku wskazane jest zadawanie pytań i odpowiadanie na nie przez Rekrutów w postach rekrutacyjnych:)

Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 58
Rejestracja: sobota, 28 stycznia 2012, 16:28
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Jimmy » sobota, 28 stycznia 2012, 18:32

Mystic jest klasą buffujacą z kilkoma healami, sadze ze nie zastapi roli cleryka w party,moze byc tylko off - healerem, chociaz zdania sa podzielone, widzialem koreanskie filmy z udzialem mystica zamiast priesta w endgame instancji i dawal sobie rade jako main healer. Ale chce zagrac ta postacia ze wzgledu na jej uniwersalnosc, tzn. fajny do grania solo, dobry do party ze wzgledu na jego buffy i heala. Gralem tez Priestem na KOB i mam jako takie porownanie,pamietam ze Mystic byl dosc OP wlasnie ze wzgledu na buffy,debuffy,heala no i jeszcze summony :) nie wiem jak to potoczyło się dalej bo "krzaczki" zabierały mi przyjemność z gry..aaa no i oczywiscie meeega lagi,dlatego odpuscilem sobie dalsza grę. Uwazam tez ze 2 x mystic jest idealnym wsparciem w party do pvp , oprocz heala i buffow moze poprzeszkadzac takze debuffami i summonami :) na raid bossach napewno w party musi byc Priest, do zwyklego party napewno starczy Mystic. Ogolem mam nadzieje ze bedzie nam się fajnie i ciekawei grac tą klasa,zobaczymy jak bedzie sprawowac się w wersji EU. Jakbys mial jakies infor ciekawe o Mysticu to pisze śmialo na PW chetnie dowiem sie jakis nowinek :)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Andarist » sobota, 28 stycznia 2012, 19:18

Ave

Podanie przyjemnie się czyta, w pkt.7 dopisz coś więcej o sobie, zainteresowania, hobby. Chcemy Ciebie lepiej poznać jako człowieka a nie tylko gracza :)

O nicku pogadamy na rozmowie, za chwile dostaniesz PW w z termienem.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: BlackIguana » sobota, 28 stycznia 2012, 20:43

Witam na naszym forum.

I powodzenia.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Slav » sobota, 28 stycznia 2012, 21:54

Trzymam kciuki!! Trzeba będzie Mystica rozłożyć na części pierwsze!!!

Awatar użytkownika
Erge
Posty: 290
Rejestracja: środa, 29 grudnia 2010, 14:58
Lokalizacja: Tu i tam
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Erge » sobota, 28 stycznia 2012, 22:25

Ja pytanie troszkę z innej beczki, ile Ci zajmuje zrobienie tych km czasu? I czy w zimie też zasuwasz? ;)

Awatar użytkownika
Rzeplita
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 11 grudnia 2010, 10:39
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Rzeplita » sobota, 28 stycznia 2012, 22:40

Sporo kręcisz, szosa czy góry?
Czasowo ja bym przypuszczał że około 3h
Ja na swoim góralu nie wykręcę lepszej średniej niż z 4h+, ale gdzie ja się mogę porównywać jak robię może 1/5 tego co Ty :)
Ale jakoś tak nie mogę się zmusić aby jeździć więcej :P
To co mogę uczynić, zależy tylko ode mnie.

Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 58
Rejestracja: sobota, 28 stycznia 2012, 16:28
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Jimmy » niedziela, 29 stycznia 2012, 01:20

Ja naginam na kolarzówce, zazwyczaj to jest 2 - 3 h zalezy od nia :D po szosie, poza miasto i z powrotem. Zima jezdzilem dopoki temperatura nie spadla tak drastycznie i nie spadł snieg , najwczesniej na rower wybiore się w "zaawanoswanej" wiosnie :D

Awatar użytkownika
RogueKnight
Posty: 216
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2012, 09:45
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: RogueKnight » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 15:20

Powodzenia w jakże trudnej i mozolnej rozmowie rekrutacyjnej ;)
swoją droga też graliśmy w Ancients w Aiona z Sarenka i Dimera i o ile pamiętam Jimmy to poczciwy gość wiec ode mnie ma reca :)

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Jimmy3oy

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 22:19

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości