Champion

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Champion

Post autor: Maurycy » wtorek, 24 stycznia 2012, 01:53

Jak dla mnie raging blade nie jest zły na single target czego dowodzi ten screen. Co z tego że kosztuje 2 frevora (a przy great cleave tylko 1 więcej) od brutal strike jak zadaje dużo większe obrażenia. w sumie daje też więcej dmg niż remorsless, a co więcej daje większą szansę na crit bo są 3 hity a nei 2. więc jeżeli raz na jakiś czas (bo nie używam non stop tylko jak mam nadmiar fervora) jak użyję raging blade chyba świat się nie wali i nie ma co się pultać na mumble i wrzeszczeć żeby nie używać tego skilla, bo nie gram od dzisiaj championem i mam swój styl gry i używam takich kombinacji jakie uważam za dobre, jeżeli ktoś uważa inaczej niech robi po swojemu, na pewno nie ma jednego słusznego schematu wciskania skilli.


[ obraz zewnętrzny ]
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Bezdech
Posty: 98
Rejestracja: środa, 4 maja 2011, 15:32
Status:
Offline

Re: Champion

Post autor: Bezdech » wtorek, 24 stycznia 2012, 09:31

Maurycy pisze: na pewno nie ma jednego słusznego schematu wciskania skilli.
Zdecydowanie popieram.
Ponadto trochę inaczej gra się z mieczem dwuręcznym a inaczej z dwoma jednoręcznymi. Jak dla mnie co by nie robił i tak będzie miał dobry dps. Natomiast z tego co zauważyłem to champ jeśli jest straitowany pod berserkera dostaje duży boost wyłącznie do skilli single target . Tak więc jeśli bijemy pojedynczy cel bardziej optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie skilli single target.

Awatar użytkownika
Elgoran
Posty: 1153
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 20:56
Medals: 1
Lokalizacja: Bydgoszcz
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Champion

Post autor: Elgoran » wtorek, 24 stycznia 2012, 10:43

Dokładnie, crit rating i crit multiplier z czerwonych traitów są brane pod uwagę wyłącznie dla skilli single target. Dlatego z 5 fervouru, jeśli bijemy pojedynczego mobka, lepiej moim zdaniem dać Ferocious Strikes który dodatkowo trudno jest zablokować lub sparować (mobki on-level wogóle nie mogą sparkować lub zablokować, boss raidowy może, ale szansa jest mniejsza).

Jeśli chodzi o brutal, to fakt, czysty zadaje mniejsze obrażenia od RB. Natomiast przy krytyku nie dość, że ma premie z Vicious Strikes i Deadly Strikes, to jeszcze +40% crit multiplier do drugiego i trzeciego ciosu.

Wszystko powyżej to oczywiście teoria, żeby wiedzieć na pewno, trzeba by porównać DPS z użyciem Raging Blades i bez niego...
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 stycznia 2012, 12:37 przez Elgoran, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pisownia
Good-bye and hello, as always.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Champion

Post autor: Maurycy » wtorek, 24 stycznia 2012, 11:30

No Ferocious Strikes to priorytet, remorsless też, ale brutala rzadko używam chociaż wiem, że powinienem się przyzwyczajać, bo trzeba będzie z niego korzystać już przy trzech częściach z ortaknu (oczywiście mowa o bonusie z setu).
Tak czy inaczej chodziło mi o to żeby nie krytykować kogoś bo raz czy dwa użył tego a nie innego skilla. z resztą na płaszczyźnie wielu wczorajszych prób nie raz zauważyłem że ktoś użył raging na shadowie, no po prostu czasem się kliknie bo jest 5 fervour. i takie kliknięcie od czasu do czasu nie jest chyba taką stratą dps żeby podczas rajdu wszczynać dochodzenie czy ktoś źle zrobił i czy należy na niego nawrzeszczeć.
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Wojaran
Posty: 83
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 14:00
Lokalizacja: Zawoja
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Champion

Post autor: Wojaran » wtorek, 24 stycznia 2012, 20:20

Ja bym tam powołał jakąś komisję do wyjaśnienia tego;) Ale jako czemp całym sercem jestem za "rage":)
ps. jeszcze jakieś dwa tygodnie pracy i wrócę byście mieli jeszcze jednego champa na którego trzeba krzyczeć
pozdr
Wojaran(Cpt), Aronius(champ), Mirkadan(hun), Wojimli(tank), Rhunika(rk)Wojto(burg)
IX Kohorta is the thunder I'm the lighting

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości