Battle chest za Raf.

Tu możesz porozmawiać na tematy dotyczące WoW'a.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy WoW

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Battle chest za Raf.

Post autor: Wąski » środa, 8 listopada 2017, 14:03

Mam do oddania Battle Chest, ale chciałbym za niego dostać rafa(rekomendacja gry która da mi abonament). Raf wymaga Battlenet account nie starszego niż 30 dni.

Także podsumowując: ja daje Chest ( wszystkie dodatki oprócz legion + 30 dni abonamentu ), a zainteresowany kupuje abonament gry ok. 50zl na 30 dni lub większy. Także zainteresowany jest ok. 30 zł do przodu, a ja cieszę się abonamentem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wąski
Posty: 733
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 16:27
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista BD Legionista RO Trybun Mecenas IX Kohorty

Re: Battle chest za Raf.

Post autor: Wąski » sobota, 18 listopada 2017, 22:13

Już nieaktulane.


BTW że dowiedziałem się, że Raf nie wymaga nowego konta Battenet tylko można utworzyć nowe konto WoW przez wysłanie zapro do gry (WoW1, WoW2...) zagmatwane trochę ale działa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Battle chest za Raf.

Post autor: Maurycy » wtorek, 21 listopada 2017, 08:58

Wąski pisze:Już nieaktulane.


BTW że dowiedziałem się, że Raf nie wymaga nowego konta Battenet tylko można utworzyć nowe konto WoW przez wysłanie zapro do gry (WoW1, WoW2...) zagmatwane trochę ale działa.
zobaczymy czy działa jak kupię abonament :P raf zadziałał, możemy mieć nadzieję, że benefity z niego płynące również ale to za miesiąc się dowiemy ;)
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Kefcio
Status:
Offline

Re: Battle chest za Raf.

Post autor: Kefcio » wtorek, 21 listopada 2017, 15:52

Możecie stworzyć nowa postać na innym serwerze, dodać się do pt i spróbować przywołać kolegę do siebie. Jak będzie opcja możliwa to RaF działa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „World of Warcraft”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości