World of Warcraft "Legion" ?

Tu możesz porozmawiać na tematy dotyczące WoW'a.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy WoW

Awatar użytkownika
Broosa
Posty: 286
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 06:52
Medals: 1
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline

GW2 Legionista

World of Warcraft "Legion" ?

Post autor: Broosa » czwartek, 30 lipca 2015, 13:56

[ obraz zewnętrzny ]

Już za kilka dni 6 sierpnia o 18:00 poznamy nowy dodateczek do WoWika :D Będzie radość, skakanie, odkładanie euraczków do puszeczki a później para zejdzie i znów hejt, że taki krótki dodatek i zaś kolejne, kolejne, kolejne dodatki aż mi się półka zarwie. Umrę to grę przejmie moja córka a potem jej córka itd ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 października 2015, 10:50 przez Bzyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmieniłem tytuł dodatku do WoW zgodnie z oficjalnym info. http://eu.battle.net/wow/en/legion/

Awatar użytkownika
Mikele
Patrycjusz
Posty: 3522
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:11
Medals: 18
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista AION Legionista WoW Trybun
LOTRO Trybun WildStar Legionista eSport Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mikele » czwartek, 30 lipca 2015, 14:14

U nas hejtu nie uświadczysz. Radośnie rajdujemy:)

Awatar użytkownika
Deadparrot
Posty: 184
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2011, 23:21
Medals: 1
Lokalizacja: Sieradz
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Deadparrot » czwartek, 30 lipca 2015, 14:35

Wycwanili sie... po co robic patcha z konkretnym contentem kiedy można robic patche w style twitter-ficzer, a nowe raidy sprzedawac jako dodatki.

Awatar użytkownika
Broosa
Posty: 286
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 06:52
Medals: 1
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline

GW2 Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Broosa » czwartek, 30 lipca 2015, 14:36

Mikele pisze:U nas hejtu nie uświadczysz. Radośnie rajdujemy:)
No i tak ma być :)

Awatar użytkownika
Earlann
Patrycjusz
Posty: 367
Rejestracja: czwartek, 16 października 2014, 12:39
Medals: 1
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Earlann » czwartek, 30 lipca 2015, 17:57

Wesoło jechałem pociągiem zwanym "hype" do WoD. :D Teraz chciałbym być bardziej sceptycznym i patrzeć im na ręce, co zapowiedzą, a ile z tych zapowiedzi rzeczywiście pojawi się w grze. Jeśli dodatek będzie wydmuszką, to raczej koniec mojej przygody z wowem. :(
[ obraz zewnętrzny ]

Earlann - Armory - Link

"Tydzień bez mounta - tygodniem straconym!"

IX Kohorta: WoW Progress / Logi WarcraftLogs / Logi Ask Mr. Robot

Awatar użytkownika
Mikele
Patrycjusz
Posty: 3522
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:11
Medals: 18
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista AION Legionista WoW Trybun
LOTRO Trybun WildStar Legionista eSport Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mikele » czwartek, 30 lipca 2015, 19:31

Ejno. beda nowe mounty :)

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Gwalch » czwartek, 30 lipca 2015, 21:37

Ciekawe, na ile mają go skończonego. Czyżby premiera szybciej niż za rok?

Kensa
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2015, 23:26
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft Council of Glades ?

Post autor: Kensa » czwartek, 30 lipca 2015, 23:17

Na mój gust premiera będzie pod koniec 2015/początek 2016. No chyba że blizzard chce nas na rok zostawić z HFC. Council of Glades jest tak samo prawdopodobny jak Eye of Azshara, ale po cichu kibicuje temu drugiemu, bo w CoG nie widzę możliwości dodania nowych sensownych krain w Azeroth, a latanie na inną planetę po Dreanorze mi jakoś nie pasi. No chyba że miałby być to Argus.

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » piątek, 31 lipca 2015, 00:18

Earlann pisze:Wesoło jechałem pociągiem zwanym "hype" do WoD. :D Teraz chciałbym być bardziej sceptycznym i patrzeć im na ręce, co zapowiedzą, a ile z tych zapowiedzi rzeczywiście pojawi się w grze. Jeśli dodatek będzie wydmuszką, to raczej koniec mojej przygody z wowem. :(
Niestety mam te same odczucia, bo jak tak dalej pojdzie to "Nowy raid! Tylko 19,99 Euro za wejscie" + 30 euro za dodatek i 15 euro za miesiac gry. To ze 6.2 to ostatni content patch sie odbije czkawka blizzowi ...
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mexiss » piątek, 31 lipca 2015, 05:45

Od początku WODa było wiadomo, że to filler, a dodatki będą mniejsza i częściej wydawane. Osobiście wolę kupić dodatek raz na 2 lata (sic!) niż męczyć się rok z jakimś contentem.

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Gwalch » piątek, 31 lipca 2015, 12:45

Niech będą mniejsze, tylko żeby były tańsze.

WoW chyba naprawdę przestaje im się opłacać. (sic)

Awatar użytkownika
Waniek
The Division 2 Legionista
Co-OP Legionista
Posty: 608
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:50
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WildStar St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Waniek » piątek, 31 lipca 2015, 13:44

żeby teraz ponownie podnieść ilość subskrybentów to pewnie nową klasę zaprezentuja.

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Bzyk » piątek, 31 lipca 2015, 14:04

Podejrzewam, że jak zwykle opinie będą podzielone jednym będzie się podobać innym nie. Mnie zastanawia ile ten dodatek będzie kosztować... i skoro planują wydawać więcej dodatków to niech obniża koszt abonamentu.
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Earlann
Patrycjusz
Posty: 367
Rejestracja: czwartek, 16 października 2014, 12:39
Medals: 1
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Earlann » piątek, 31 lipca 2015, 21:32

Mikele pisze:Ejno. beda nowe mounty :)
O, trzeba było tak od razu, KUPUJĘ! :O
Gwalch pisze:Ciekawe, na ile mają go skończonego. Czyżby premiera szybciej niż za rok?
Podejrzewam, że już bardzo sporo, skoro aktywowały się serwery odpowiedzialne za betę. Premiera prawie na pewno szybciej niż za rok, może styczeń? Luty? Czy będzie kolidować z Legacy of the Void, jeśli się obsunie w tym roku.

Przed WoDem podwoili team, który pracuje nad WoWem. Może to właśnie drugi zespół pracował nad drugim dodatkiem, kiedy w tym samym czasie pierwszy udawał, że wspiera gameplay i content WoDa? ;)

Na razie ponoć są trzy tytuły: Eye of Azshara, który zaklepali jakiś czas temu (rok temu?), Council of Glades (ostatnio) i Dark Prophet (jakiś leak). Ten ostatni bardziej pasuje do ewentualnego dodatku do Diablo 3.

Ja osobiście czekam na rozwinięcie lore i fabuły związanej z tytanami, Tyrem, Tirisfal, zakonem Srebrnej Dłoni, Argent Crusade i kontynuacji wątków Sylvanas, Vol'jina, Tiriona Fordringa.

Azshara niby ok, Vashj'ir też był bardzo spoko, ale jakoś musieliby bardzo dobrze skonstruować dodatek, od podstaw, aż do samego końca, włączając w to N'zotha. A nie na kolanie jak w WoD, że nagle zmieniają zdanie co do końcowego bossa itd.

Btw, wiedzieliście, że w grze jest duży kawał lądu daleko na południe od kontynentu Draenoru, dokładnie za morzem? :P I nie mówię tu tylko o mapie, ale o rzeczywistym walkmeshu. :)

Jeszcze jest opcja "ciemnej strony" planety Azeroth. Ponoć statki, które tam płynęły (na wschód od Eastern Kingdoms i na zachód od Kalimdoru) nie wracały, także też cała planeta nie została odkryta. :P Potencjał jest.
[ obraz zewnętrzny ]

Earlann - Armory - Link

"Tydzień bez mounta - tygodniem straconym!"

IX Kohorta: WoW Progress / Logi WarcraftLogs / Logi Ask Mr. Robot

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » sobota, 1 sierpnia 2015, 01:54

Earlann pisze: Jeszcze jest opcja "ciemnej strony" planety Azeroth. Ponoć statki, które tam płynęły (na wschód od Eastern Kingdoms i na zachód od Kalimdoru) nie wracały, także też cała planeta nie została odkryta. :P Potencjał jest.
Nie ma takiego czegos jak "ciemna strona" Azeroth (tudziez podaj zrodlo) - popatrz na "globusy" w ulduar (pandaria jako biegun poludniowy, i jeszcze na polnocnym moglo by cos byc) - mape ktora widzimy to wszystko, pomijajac to ze to by poprostu nie mialo sensu - juz dawno jakis smok by sie wygadal ze gdzies tam cos jest, wiec jak by odwalili cos w stylu "omg nowy kontynent o ktorym nikt nie wiedzial przez miliony lat" to by bylo prawie jak WoD ktory postawil kloca na stare "retconned lore". Niech lepiej trzymaja juz sie starego i niech dodadza to co juz bylo napisane i moze bedzie dobrze. Pozatym jak by mieli sie postarac to maja puste miejsca na mapie ktore nadal mogli by wypelnic, np. zgasic Stratholme ktore plonie od poczatku WoW'a.
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Awatar użytkownika
Madi
Patrycjusz
Posty: 345
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 16:28
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Madi » sobota, 1 sierpnia 2015, 10:24

Takie szybkie kolejne dodatki to chyba badanie gruntu przed wejsciem na f2p.

Awatar użytkownika
Mikele
Patrycjusz
Posty: 3522
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:11
Medals: 18
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista AION Legionista WoW Trybun
LOTRO Trybun WildStar Legionista eSport Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mikele » sobota, 1 sierpnia 2015, 12:47

Wow f2p. Świat by się skończył. ..

Awatar użytkownika
Tsura
Patrycjusz
Posty: 1207
Rejestracja: czwartek, 28 marca 2013, 11:28
Medals: 5
Lokalizacja: Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio SWTOR Weteran WildStar St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Tsura » sobota, 1 sierpnia 2015, 15:10

Madi pisze:Takie szybkie kolejne dodatki to chyba badanie gruntu przed wejsciem na f2p.

Raczej badanie gruntu, jak szybko i jakie dodatki możemy dawać aby ludzie kupowali :) Nie zobaczymy f2p raczej nigdy (albo baaardzo długo) :)

Awatar użytkownika
Earlann
Patrycjusz
Posty: 367
Rejestracja: czwartek, 16 października 2014, 12:39
Medals: 1
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Earlann » sobota, 1 sierpnia 2015, 17:57

Alexeht pisze:
Earlann pisze: Jeszcze jest opcja "ciemnej strony" planety Azeroth. Ponoć statki, które tam płynęły (na wschód od Eastern Kingdoms i na zachód od Kalimdoru) nie wracały, także też cała planeta nie została odkryta. :P Potencjał jest.
Nie ma takiego czegos jak "ciemna strona" Azeroth (tudziez podaj zrodlo) - popatrz na "globusy" w ulduar (pandaria jako biegun poludniowy, i jeszcze na polnocnym moglo by cos byc) - mape ktora widzimy to wszystko, pomijajac to ze to by poprostu nie mialo sensu - juz dawno jakis smok by sie wygadal ze gdzies tam cos jest, wiec jak by odwalili cos w stylu "omg nowy kontynent o ktorym nikt nie wiedzial przez miliony lat" to by bylo prawie jak WoD ktory postawil kloca na stare "retconned lore". Niech lepiej trzymaja juz sie starego i niech dodadza to co juz bylo napisane i moze bedzie dobrze. Pozatym jak by mieli sie postarac to maja puste miejsca na mapie ktore nadal mogli by wypelnic, np. zgasic Stratholme ktore plonie od poczatku WoW'a.
Niby pusto, ale na miejscu Pandarii też niczego nie było i dopisali historię (Pandaren powstał gdzieś w okolicach tworzenia Warcrafta 3 i miał być tylko easter eggiem). Z biegiem czasu zmieniły się także mapy z Warcrafta 2. Zawsze mogą coś dopisać, widziałem także teorie na temat tego, że mogłoby być tam miejsce kolejnej inwazji Legionu (czyt. potężne źródło mocy, które mogłoby utrzymać portal dla generalicji Legionu :P). Także mogą zrobić co tam zechcą. Szczerze nie jestem fanem opcji nag, Azshary itd. bo czuję, że mogą spartolić historię, strywializować tak jak Ner'zhula, Orgrima i parę innych jak w WoD.

Szczerze wolałbym coś, co nie jest już opisane i nie siedzi w sztywnych ramach. Coś, co wiąże się z tajemnicą, mitologią świata i nie jest takie oczywiste, jak Old Gods (lore Ulduaru i Yogg Sarona jedno z najlepszych w całej historii warcrafta) i Tytani.

Trzymanie się kurczowo starego lore (które też było uzupełniane i pisane z biegiem lat, a nie PRZED) prowadzi do ciągłego recyklingu starych lokacji, używania tych samych postaci, modeli itd. Bo nie ma w "starym świecie" miejsc nieodkrytych (nie licząc północnego Lordearonu), więc siłą rzeczy potrzebne są nowe miejsca. Ostatnim opisanym, a nieukazanym "kontynentem" są tylko wyspy na South Seas i Nazjatar.

Marzy mi się jeszcze dodatek związany bardziej z kosmosem, planety Argus, statki a la Tempest Keep, Naaru, Void. I dla mnie takie rzeczy są milion razy ważniejsze, niż to, kto będzie końcowym bossem, czy jakie będzie PvP. :P Bo od tego zależy, czy kupię historię, czy wczuję się w świat przedstawiony, czy będzie dobrze mi się grało. Lore dla mnie zawsze na pierwszym miejscu. :P

Mam nadzieję, że dadzą sobie spokój z alternate universe już do końca wowa.
[ obraz zewnętrzny ]

Earlann - Armory - Link

"Tydzień bez mounta - tygodniem straconym!"

IX Kohorta: WoW Progress / Logi WarcraftLogs / Logi Ask Mr. Robot

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » sobota, 1 sierpnia 2015, 19:56

Earlann pisze: Niby pusto, ale na miejscu Pandarii też niczego nie było
A wlasnie ze jest - co prawda nie ten ksztalt ale miejsce w miare pasuje.
Earlann pisze: i dopisali historię (Pandaren powstał gdzieś w okolicach tworzenia Warcrafta 3 i miał być tylko easter eggiem).
Nieprawda, pandareni, a wlasciwie Chen Stormstout byl w bonusowej, ale oficjalnej kampanii (I mial byc bohaterem Hordy, no coz).
Earlann pisze: Szczerze nie jestem fanem opcji nag, Azshary itd. bo czuję, że mogą spartolić historię, strywializować tak jak Ner'zhula, Orgrima i parę innych jak w WoD.
A ja wlasnie jestem, bo jak by patrzec zeby nie tykali tego co bylo to beda robic cos co nie pasuje do gry - zrabia to przynajmniej nie bedzie zal przestac grac (gra ma duzo lat na karku, ale im dalej w przyszlosc tym gorzej chodzi nawet na dobrych kompach, co jest nastepnym dowodem ze poprostu nie wysilaja sie nad gra).
Earlann pisze: Szczerze wolałbym coś, co nie jest już opisane i nie siedzi w sztywnych ramach. Coś, co wiąże się z tajemnicą, mitologią świata i nie jest takie oczywiste, jak Old Gods (lore Ulduaru i Yogg Sarona jedno z najlepszych w całej historii warcrafta) i Tytani.
"Old gods" maja swoje lore, jezeli nastepny dodatek bedzie o Asharze to spodkamy i N'zoth'a
Earlann pisze:Trzymanie się kurczowo starego lore (które też było uzupełniane i pisane z biegiem lat, a nie PRZED) prowadzi do ciągłego recyklingu starych lokacji, używania tych samych postaci, modeli itd. Bo nie ma w "starym świecie" miejsc nieodkrytych (nie licząc północnego Lordearonu), więc siłą rzeczy potrzebne są nowe miejsca. Ostatnim opisanym, a nieukazanym "kontynentem" są tylko wyspy na South Seas i Nazjatar.
Kul'Tiras, Tel'Abim, Zandalar, do tego jeszcze moga w koncu udostepnic Kezan, broken isles. Pozatym tez by mieli duzo wolnosci aby poprostu dodac jakas wyspe, a moze nawet "podniesc" ta wyspe na ktorej byl grób Sargerasa.
Earlann pisze:Marzy mi się jeszcze dodatek związany bardziej z kosmosem, planety Argus, statki a la Tempest Keep, Naaru, Void. I dla mnie takie rzeczy są milion razy ważniejsze, niż to, kto będzie końcowym bossem, czy jakie będzie PvP. :P Bo od tego zależy, czy kupię historię, czy wczuję się w świat przedstawiony, czy będzie dobrze mi się grało. Lore dla mnie zawsze na pierwszym miejscu. :P
Wiadomka ze lore najwazniejsze, ale 2 tiery raidowe to troche tak jak by mi kazali zaplacic wiecej za 2/3 tego co bylo wczesniej. Do tego tez jestem zdania zeby lepiej zaczeli stawiac portale do innych swiatow, niz zeby grzebali ciagle w tym samym. W lore jest od groma planet ktore sa wymienione z nazwy (najlepiej Xeroth, moze jakies fajne "exzotyczne" demony dla warlockow by dodali - chociaz z 2-3).
Earlann pisze:Mam nadzieję, że dadzą sobie spokój z alternate universe już do końca wowa.
No lepiej niech juz sie nie bawia czasem bo im poprostu nie wyszlo. Mieli opcje aby przywrocic stare swietne postacie, a teraz zostalismy tylko z pomaranczowym Gromem
i Gul'danem (ktorego moze zabijemy w przyszlym dodatku ... na trinket z czaszki).
Ogolnie jak odbieralem legendara to widzialem tam malego czrnego smoczka - wiec chyba Wrathion wroci w nastepnym dodatku (albo easter egg).

ps. ten post zle wyglada ale to nie "rant".
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Awatar użytkownika
Earlann
Patrycjusz
Posty: 367
Rejestracja: czwartek, 16 października 2014, 12:39
Medals: 1
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Earlann » niedziela, 2 sierpnia 2015, 08:08

Alexeht pisze: A wlasnie ze jest - co prawda nie ten ksztalt ale miejsce w miare pasuje.
Widocznie już na tym etapie tworzenia świata (wow) wiedzieli już na bank, że ten kontynent będzie w grze.
Alexeht pisze:Nieprawda, pandareni, a wlasciwie Chen Stormstout byl w bonusowej, ale oficjalnej kampanii (I mial byc bohaterem Hordy, no coz).
No to właśnie o tym napisałem, na dodatek mówili o tym w tym filmie dokumentalnym na temat historii gry Warcraft. Wiem, że był, bo grałem. :P
Alexeht pisze:Kul'Tiras, Tel'Abim, Zandalar, do tego jeszcze moga w koncu udostepnic Kezan, broken isles. Pozatym tez by mieli duzo wolnosci aby poprostu dodac jakas wyspe, a moze nawet "podniesc" ta wyspe na ktorej byl grób Sargerasa.
Co do nag, N'zotha i Grobowca Sargerasa: pamiętasz jak o tym mówiłem na tsie, jeszcze w czasie, jak nikt na YT i na forach o tym nie wspominał? :) Estrit świadkiem. Widocznie dobrze dodawałem 1 + 1. :D
[ obraz zewnętrzny ]

Earlann - Armory - Link

"Tydzień bez mounta - tygodniem straconym!"

IX Kohorta: WoW Progress / Logi WarcraftLogs / Logi Ask Mr. Robot

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » niedziela, 2 sierpnia 2015, 16:34

Earlann pisze:Co do nag, N'zotha i Grobowca Sargerasa: pamiętasz jak o tym mówiłem na tsie, jeszcze w czasie, jak nikt na YT i na forach o tym nie wspominał? :) Estrit świadkiem. Widocznie dobrze dodawałem 1 + 1. :D
Ja pamietam jak ludzie o tym mowili w okolicach cata, mieli nadzieje na kontynuacje tego co stalo sie w vashjir z neptulonem.
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Awatar użytkownika
Lala
Posty: 57
Rejestracja: wtorek, 16 grudnia 2014, 15:15
Medals: 1
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Lala » poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 13:01

WoW

Widzę , że Panowie fajna konwersację prowadzicie :) Strasznie ciekawi mnie ten nowy dodatek :) Opcje Nag i wodnych światów bym chętnie przytulił xD

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mexiss » poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 13:20

Po Vashj'ir? Nigdy. WoW (silnik) nie jest przystosowany do walk w 360.

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 15:45

Mexiss pisze:Po Vashj'ir? Nigdy. WoW (silnik) nie jest przystosowany do walk w 360.
Ja bym powiedzial ze to raczej gracze sa nie przystosowani.
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „World of Warcraft”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości