World of Warcraft "Legion" ?

Tu możesz porozmawiać na tematy dotyczące WoW'a.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy WoW

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » sobota, 8 sierpnia 2015, 11:23

Nie zgadza sie bo z tego co zrozumialem Broken isles wcisneli na "ciemna strone Azeroth" jak to pieknie Earlann przewidzial. A szkoda bo to troche takie na sile. Bardziej mnie wkurza to

[ obraz zewnętrzny ]

;(
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Awatar użytkownika
Earlann
Patrycjusz
Posty: 367
Rejestracja: czwartek, 16 października 2014, 12:39
Medals: 1
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Earlann » sobota, 8 sierpnia 2015, 13:32

Alexeht pisze:Nie zgadza sie bo z tego co zrozumialem Broken isles wcisneli na "ciemna strone Azeroth" jak to pieknie Earlann przewidzial. A szkoda bo to troche takie na sile. Bardziej mnie wkurza to

[ obraz zewnętrzny ]

;(
W sumie mogą napisać i zrobić co tam zechcą, nie ma obecnie mapy, która przedstawiałaby wszystkie tereny, kontynenty itd. Jasne, Azeroth sprzed Rozerwania (wtedy to był Kalimdor) był tylko jednym kontynentem, biorąc pod uwagę, że takim samym kontynentem (a raczej pierwotnym wzorem) był/jest Emerald Dream. Także dodawanie "ciemnej strony" planety musiałoby mieć jakieś sensowne wytłumaczenie. Chociaż nadal stawiam, że tam mogłyby być ruiny/podwodny świat, albo inny totalny kosmos zrobiony przez Old God'a. Mówiłem o tym jak o jednej z opcji, nie jest to pewne.

Położenie Broken Isles było określone już w Warcrafcie 3 i nawet przed nim:

[ obraz zewnętrzny ]

[ obraz zewnętrzny ]

Jak widać, powinny być gdzieś na wschód od Maelstromu, a na zachód od Vashj'ir i Eastern Kingdoms.

Zwróćcie uwagę na położenie Suramaru, a teraz rzućcie okiem na oficjalną mapę. :)

[ obraz zewnętrzny ]

Niemniej jednak info z dzisiaj:
The location of the Broken Isles will be revealed in the future.
Także mogą zrobić co tam chcą.

Co do mapy z trailera - też to zauważyłem! :D


Btw, jeśli pojawią się nagi (a ponoć mają być w Azsune) i Ilidan to bardzo możliwe, że teraz to Ilidan/wątek w grze będzie czynnikiem, który popchnie wydarzenia w kolejny dodatek (bo już zaczął się robić pewien wzór przechodzenia z dodatku na dodatek - wcześniej Garosh, teraz Gul'dan, później najpewniej Ilidan :P) który bardzo możliwe, że będzie o nagach (w końcu morze miało powstać po inwazji legionu).
Ostatnio zmieniony sobota, 8 sierpnia 2015, 13:51 przez Earlann, łącznie zmieniany 2 razy.
[ obraz zewnętrzny ]

Earlann - Armory - Link

"Tydzień bez mounta - tygodniem straconym!"

IX Kohorta: WoW Progress / Logi WarcraftLogs / Logi Ask Mr. Robot

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » sobota, 8 sierpnia 2015, 13:46

Earlann pisze: Azeroth sprzed Rozerwania (wtedy to był Kalimdor) był tylko jednym kontynentem, biorąc pod uwagę, że takim samym kontynentem (a raczej pierwotnym wzorem) był/jest Emerald Dream.
Male sprostowanko - Azeroth to nazwa planety, a Kalimdor jak napisales byl superkontynentem. (oczywiscie wiem ze sam blizzard nie uzywa tego terminu poprawnie eg. [Tricks and Treats of Azeroth] achie wymagajacy ... outlandow)

Jak wcisna teraz broken isles kolo maelstorm to niby bedzie zgodnie z lore, ale za to troche beczka bo z maelstorma nic nie bylo widac (tu kolejny problem blizza - skala swiata jest poprostu zla, mieli szanse to naprawic podczas cata i rozciagnac caly swiat gry - a przynajmniej 2 kontynenty x 1.5 - a tak zostajemy z ta ciasnota :/ )

Co do Illidana mam nadzieje ze nie bedzie bossem w nowym dodatku.

Kurcze stwierdzam ze blizz powinien mnie zatrudnic bo czasami mam wrazenie ze wiecej wiem o lore od nich samych ...
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Awatar użytkownika
Earlann
Patrycjusz
Posty: 367
Rejestracja: czwartek, 16 października 2014, 12:39
Medals: 1
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Earlann » sobota, 8 sierpnia 2015, 14:32

Alexeht pisze: Co do Illidana mam nadzieje ze nie bedzie bossem w nowym dodatku.

Kurcze stwierdzam ze blizz powinien mnie zatrudnic bo czasami mam wrazenie ze wiecej wiem o lore od nich samych ...
Nie będzie, od paru Blizzconów mówili o jego "redemption story". :P Niby ok, nie mam nic przeciwko, tym bardziej, że wraz z nim wejdzie kawałek lore z Illidari i Wardens.

Chociaż bardziej jaram się Allerią i Turalyon'em. :D

[ obraz zewnętrzny ]

[ obraz zewnętrzny ]

Ciekawe w jakich okolicznościach ich spotkamy. :) W galerii głównych postaci tego dodatku mamy także wyróżnioną Sylvanas. Ciekawe jak zareagują na siebie siostry Windrunner. :) Nie widziały się od czasów zaprezentowanych w Warcraft 2: Beyond the Dark Portal. :P
[ obraz zewnętrzny ]

Earlann - Armory - Link

"Tydzień bez mounta - tygodniem straconym!"

IX Kohorta: WoW Progress / Logi WarcraftLogs / Logi Ask Mr. Robot

Awatar użytkownika
Puppet Master
Co-OP Legionista
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2011, 16:59
Lokalizacja: Manchester (Gdańsk)
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Puppet Master » sobota, 8 sierpnia 2015, 17:25

Co do mapy to tez ci dwoje cos zauwazyli jestem ciekaw co to beda te znikajace wypsy.


Awatar użytkownika
Puppet Master
Co-OP Legionista
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2011, 16:59
Lokalizacja: Manchester (Gdańsk)
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Puppet Master » niedziela, 9 sierpnia 2015, 17:51

Nie podoba mi sie co robia z offspecami .
gdy gildia bedzie mnie potzrebowac w offie bede musial levelowac nastepny legendar ;/

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » niedziela, 9 sierpnia 2015, 23:55

Puppetmaster pisze:Nie podoba mi sie co robia z offspecami .
gdy gildia bedzie mnie potzrebowac w offie bede musial levelowac nastepny legendar ;/
no jest to dziwne, tym bardziej ze wyglada na to ze totalnie kazdy spec bedzie mial osobna bron, ale z drugiej strony moze to bedzie oznaczac ze ten offspec bedzie musial dawac wiecej pomimo tego ze masz gorsza bron do niego - a wiec moze w koncu bede mogl grac jakims specem single gdzie bede mogl miec "tunel vision" na bossa :P
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mexiss » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 00:37

Offspec pewnie będzie brał broń z raidu.

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 02:47

Mexiss pisze:Offspec pewnie będzie brał broń z raidu.
Nie bedzie ZADNYCH broni w nowym dodatku - od zielonych po fiolety. 1 bron dostaniemy z questa, reszte albo za gold, albo za jakas "currency". Kazda ma sie levelowac/ulepszac osobno, tak ze to jeszcze pewnie zobaczymy, ale wychodzi na to ze bedzie sie tluc mainspeca na full, zeby potem zbierac upgrade na offspec.
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Mystus
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 2 lipca 2015, 19:09
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mystus » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 07:47

Jeżeli to co piszesz Alex się sprawdzi, to takie rozwiązanie bardzo mi odpowiada. Może nareszcie fakt posiadania dobrej broni nie będzie zależał od szczęścia do dropu i lootu tylko od włożonej pracy i zaangażowania gracza.

Awatar użytkownika
Yeleana
AO St. Legionista
LoA Legionista
Posty: 5228
Rejestracja: piątek, 1 listopada 2013, 11:40
Medals: 26
Lokalizacja: Cieszyn
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Gwiazda Zasługi IX Kohorty AION Optio WoW Legionista WildStar Optio
Skyforge Centurion L2C Legionista BS Trybun AO Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Yeleana » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 09:21

Mi sie przypomina dyskusja przed kilku lat, nie pamiętam jak miał się nazywać tamten dodatek, ale pamiętajmy o tym, że pod ziemią również coś się dzieje... mieszkają tam "skaraby" (są dwie podziemne instancje na Northendzie), wpada się "pod ziemie" podczas ToC i była jak do tej pory jedna podziemna kraina - Deepholm; tak więc - cały "underground" to jak dotąd nieodkryty świat...

pamięta ktoś, jak miał się nazywać tamten, hipotetyczny dodatek?
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikele
Patrycjusz
Posty: 3522
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:11
Medals: 18
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista AION Legionista WoW Trybun
LOTRO Trybun WildStar Legionista eSport Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mikele » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 09:30

Na mmo piszą ze offspec będzie się szybciej lvlowal.

Mystus
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 2 lipca 2015, 19:09
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mystus » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 09:45

Yeleana, chyba miał się nazywać Old Gods.

Co do podziemi Northrend to sprawa wydaje się być zamknięta: wszystkie ważne Anuby zostały zabite, na tronie posadziliśmy swojego "człowieka" i Nerubian można uznać za pokonanych. Mam nadzieję, że Blizz nie będzie odgrzewał tego kotleta.

Deepholm nie był dokładnie pod ziemią tylko w Elemental Plane (czyli w Twisting Nether).


W Warcrafcie III w paru misjach schodziło się pod ziemię (kampanie NE i Orków na pewno) i rozwinięcie tego wątku wydaje się kuszące. Z tego co pamiętam spotykało się tam np. czarne smoki. Nie obraziłbym się także, gdyby w tym podziemnym świecie pojawili się Qiraji.

Awatar użytkownika
Alexeht
Patrycjusz
Posty: 117
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2015, 21:26
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Alexeht » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 12:44

Mystus pisze:czarne smoki
czarne smoki wg lore tez sa wymarle - jedynym ktory pozostal to Wrathion.
Mikele pisze:Na mmo piszą ze offspec będzie się szybciej lvlowal.
heh a na streamie ktorys z developerow mowil o tym jak to mozna przeciez ustawic sobie loot na offspec zeby upgradeowac bron, no coz to nie bedzie pierwszy raz jak informacje sie nie zgadzaja.


Co do podziemii w Northrend - Azol'nerub mialo byc raidem, ale zrobili z tego dungeon - szkoda bo mialo to wiekszy potecjal niz Anubarak pojawiajacy sie pod ToC
RIP max camera distance 20/07/2016

https://i.imgur.com/sQVcynC.jpg

Awatar użytkownika
Puppet Master
Co-OP Legionista
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2011, 16:59
Lokalizacja: Manchester (Gdańsk)
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Puppet Master » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 17:53

Niewiem czy ktos z was grał kiedys w gildi z 2 specami . Ja gram juz od 3 dodatków że jak mnie potrzeboja tak ide i se chwalili to a teraz blizzard chce utrudnic słabszym gildiom bo ile razy było tak że niebyło tanka lub heala i ktos szeł w offie .A teraz co jeśli to wprowadza to w offie bede słabszy ( niewiadomo o ile ) , bede mógł oczywiście dogonić main speca ( ale niewiadomo jak i jak długo ) dla mnie uprzykrzaja gre niepotzrebnie .

Awatar użytkownika
Mikele
Patrycjusz
Posty: 3522
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:11
Medals: 18
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista AION Legionista WoW Trybun
LOTRO Trybun WildStar Legionista eSport Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mikele » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 18:26

Nawet dpsi grają w 2 specach.

Awatar użytkownika
Puppet Master
Co-OP Legionista
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2011, 16:59
Lokalizacja: Manchester (Gdańsk)
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Puppet Master » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 18:33

oczywiscie topowe gildie co maja po 10 altow tak samo ubranych we wszystkich specach se poradza ale co z nami szaraczkami maja nas w dupie nie bedzie ludzi to nie radujcie lub czekajcie dodatkowy tydzien- miesiac az w offie se zrobisz bron.

Awatar użytkownika
Earlann
Patrycjusz
Posty: 367
Rejestracja: czwartek, 16 października 2014, 12:39
Medals: 1
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Earlann » środa, 12 sierpnia 2015, 18:37

Oh straszne, a ile zejdzie się na mainie żeby zrobić tą broń! :O Niech dadzą od razu full upgrade, w końcu to main i trzeba nim od razu raidować, niech nie utrudniają ludziom, którzy mają mainy! :O

Pfff :P To jest gra, trzeba pograć żeby coś zdobyć.
[ obraz zewnętrzny ]

Earlann - Armory - Link

"Tydzień bez mounta - tygodniem straconym!"

IX Kohorta: WoW Progress / Logi WarcraftLogs / Logi Ask Mr. Robot

Awatar użytkownika
Puppet Master
Co-OP Legionista
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2011, 16:59
Lokalizacja: Manchester (Gdańsk)
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Puppet Master » środa, 12 sierpnia 2015, 18:47

Earlann pisze:Oh straszne, a ile zejdzie się na mainie żeby zrobić tą broń! :O Niech dadzą od razu full upgrade, w końcu to main i trzeba nim od razu raidować, niech nie utrudniają ludziom, którzy mają mainy! :O

Pfff :P To jest gra, trzeba pograć żeby coś zdobyć.
No rozumiem że jesteś fanem achivmentów ale przetłumacze to na twoje rozumowanie jak chcesz iśc w skrajności . Chcesz se wrócic po przerwie do rajdowania ale niemasz "Eastern Plaguelands Quests " co jest potzrebne do rajdowania ,więc idziesz robisz to na retri . Wiec jestes gotowy na rajdowanie ale niestety gildia potzrebóje healu wiec muszisz iśc zrobic " Eastern Plaguelands Quests " w holy o super napewno będzie to dla ciebie ciekawe doświadczenie bo pamietaj " To jest gra, trzeba pograć żeby coś zdobyć " .

Awatar użytkownika
Estritt
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 15 grudnia 2014, 23:46
Medals: 1
Lokalizacja: Katowice
Gender:
Status:
Offline

WoW St. Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Estritt » czwartek, 13 sierpnia 2015, 12:48

Olej offspec i tyle

Awatar użytkownika
Puppet Master
Co-OP Legionista
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2011, 16:59
Lokalizacja: Manchester (Gdańsk)
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Puppet Master » czwartek, 13 sierpnia 2015, 14:42

też racja ale zawsze lubiłem byc wielozadaniowy dlatego se wybrałem hybryde w classiku .

Awatar użytkownika
Earlann
Patrycjusz
Posty: 367
Rejestracja: czwartek, 16 października 2014, 12:39
Medals: 1
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Earlann » czwartek, 13 sierpnia 2015, 23:47

Puppetmaster pisze:
Earlann pisze:Oh straszne, a ile zejdzie się na mainie żeby zrobić tą broń! :O Niech dadzą od razu full upgrade, w końcu to main i trzeba nim od razu raidować, niech nie utrudniają ludziom, którzy mają mainy! :O

Pfff :P To jest gra, trzeba pograć żeby coś zdobyć.
No rozumiem że jesteś fanem achivmentów ale przetłumacze to na twoje rozumowanie jak chcesz iśc w skrajności . Chcesz se wrócic po przerwie do rajdowania ale niemasz "Eastern Plaguelands Quests " co jest potzrebne do rajdowania ,więc idziesz robisz to na retri . Wiec jestes gotowy na rajdowanie ale niestety gildia potzrebóje healu wiec muszisz iśc zrobic " Eastern Plaguelands Quests " w holy o super napewno będzie to dla ciebie ciekawe doświadczenie bo pamietaj " To jest gra, trzeba pograć żeby coś zdobyć " .
Ok, może to być upierdliwe, jeśli to jest coś na zasadzie zbierania run do ringa z hm, brf itd. Czyli grind. Wtedy się zgodzę, że głupie to i niepotrzebne. Nie wiemy jeszcze jakie mechaniki będą się kryły za punktami artefaktu, ale jeśli każdy spec ma inny artefakt, to będą inne q, nie wiem czy będą ścieżki "na skróty".

Chodzi mi o to, że wiele ułatwień, itemizacja, easy gear sprawiają, że dobrym contentem do gry jest jedynie raid. I wszelkie ułatwienia, skróty i ten easy gear pomagają ludziom jak najszybciej dostać się na raid, ale coś co łatwo przychodzi nie jest wcale doceniane. Tworzy to sytuację, gdzie tak naprawdę jedynym challengem w grze jest któryś poziom trudności raidu, a cała reszta jest retard mode on. Gracze kochali grę za to, że była w jakiś sposób wymagająca, że trzeba było trochę posiedzieć itd. Dlatego tu pojawia się mój sceptycyzm i generalnie dezaprobata dla wszelakich ułatwień. Ta gra i tak już jest do bólu łatwa. :/

PS: Niech ktoś zmieni tytuł tematu, bo już jest nieaktualny. :P
[ obraz zewnętrzny ]

Earlann - Armory - Link

"Tydzień bez mounta - tygodniem straconym!"

IX Kohorta: WoW Progress / Logi WarcraftLogs / Logi Ask Mr. Robot

Awatar użytkownika
Puppet Master
Co-OP Legionista
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2011, 16:59
Lokalizacja: Manchester (Gdańsk)
Gender:
Status:
Offline

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Puppet Master » piątek, 14 sierpnia 2015, 07:22

Ale znamy lenistwo blizzarda gdzie do wszystkiego tzeba dojsc grindem :P

Awatar użytkownika
Mikele
Patrycjusz
Posty: 3522
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:11
Medals: 18
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista AION Legionista WoW Trybun
LOTRO Trybun WildStar Legionista eSport Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Mikele » piątek, 14 sierpnia 2015, 12:17

No jest tak do bolu łatwa ze od miesiąca farmimy archiego na mythicu

Darioowege
Posty: 88
Rejestracja: czwartek, 12 marca 2015, 19:05
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista

Re: World of Warcraft "Council of Glades" ?

Post autor: Darioowege » piątek, 14 sierpnia 2015, 12:29

Arczi na mythicu jest przygotowany dla kilkudziesięciu najlepszych gildii na świecie. Reszta farmi normale, hcki i w porównaniu do vanilli czy nawet tbc, potrzeba naprawdę niewielkiego nakładu pracy żeby zabić endgamowych bossów. Co z tego, że z mniejszą ilością addów, mniejszą ilością zielonych plam czy jakichś tam portali?
Chodzi o to, że nie ruszając się praktycznie z garnizonu jestem w stanie zebrać sprzęt pozwalający na zrobienie całego ostatniego rajdu dostępnego w grze (na normalu, ale jednak). Kiedyś żeby zrobić alchemiczną flaszkę musiałem wyczyścić BWL, albo przynajmniej Scholomace, żeby móc przetapiać rudy z Blacksmitingu trzeba było iść do pieca w Molten Core, a żeby mieć dodatkowego, godzinnego buffa na rajdzie, topwe gildie zabijały mobki w Blasted Lands czy też zbierały marchewki w Felwood...

ODPOWIEDZ

Wróć do „World of Warcraft”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości