Wypadek

Tu możesz porozmawiać na tematy dotyczące WoW'a.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy WoW

Ashri
Posty: 141
Rejestracja: piątek, 20 lutego 2015, 21:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista

Re: Wypadek

Post autor: Ashri » piątek, 24 kwietnia 2015, 13:21

Earlann pisze:Ashri, a może Ty też tak szedłeś jak ta Pani? :D

http://www.lublin112.pl/kolejna-kobieta ... nie-wideo/
ta ta.. po środku jezdni, na pasach :D
Madi pisze:Z ciekawości. Rower żyje czy do klepania? Ile trwało spisywanie papierów przez policję i czy zabrali prawko kierowcy. Pozywasz kierowcę do sądu?

Tak pytam, bo ostatnio byłem świadkiem potrącenia, spisywali papiery z 2 godziny i przyjechała jakaś grupa dochodzeniowa i pstrykali fotki.
co do roweru, to jest w bardzo dobrym stanie, tylko lekko koła są skrzywione - za rower dawałem ~1,5k zł ze względu na wzmacnianą aluminiową ramę, a jak bym miał zwykłą i by pękła podczas uderzenia? to by było dopiero...

Co do przebiegu spisywania i "oględzin", trwały jakoś też ~2h, ale jak ja pojechałem to ojciec pilnował roweru.
Ezin pisze:A właśnie Ashri, dobrze, że masz kolnierz, idź koniecznie do psychologa jeszcze (stres).
I jak już ustalą winę kierowcy samochodu, jazda z pozwem cywilnym (10-20 tysi drogą nie chodzi).


prawdopodobnie od jutra będę miał swojego przedstawiciela, tam za jakoś 20-30% od kwoty końcowej - Pyzo polecił mi kolegę znającego się na rzeczy . Dzisiaj odebrałem już 4 telefony od obcych ludzi, którzy oferowali mi pomoc w zdobyciu większego odszkodowania jako przedstawiciel.

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: Wypadek

Post autor: Mexiss » piątek, 24 kwietnia 2015, 15:06

Ashri pisze:Dzisiaj odebrałem już 4 telefony od obcych ludzi, którzy oferowali mi pomoc w zdobyciu większego odszkodowania jako przedstawiciel.

Poczekaj aż pójdziesz do lekarza... zamiast oglądać Twoje wyniki będzie Ci polecał swoich ziomków co wyciągną większe odszkodowanie :D

Awatar użytkownika
Sushun
Posty: 121
Rejestracja: wtorek, 13 stycznia 2015, 11:04
Gender:
Status:
Offline

Re: Wypadek

Post autor: Sushun » piątek, 24 kwietnia 2015, 15:18

Ashri pisze:Dzisiaj odebrałem już 4 telefony od obcych ludzi, którzy oferowali mi pomoc w zdobyciu większego odszkodowania jako przedstawiciel.
Pytanie brzmi od kogo i na jakiej podstawie uzyskali Twoje dane osobowe.

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Wypadek

Post autor: Edgarth » piątek, 24 kwietnia 2015, 18:00

Sushun pisze:
Ashri pisze:Dzisiaj odebrałem już 4 telefony od obcych ludzi, którzy oferowali mi pomoc w zdobyciu większego odszkodowania jako przedstawiciel.
Pytanie brzmi od kogo i na jakiej podstawie uzyskali Twoje dane osobowe.
Jak to? przecież z książki telefonicznej !
“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

ODPOWIEDZ

Wróć do „World of Warcraft”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość