Rotacja dla Minstrela

Tematy związane z postaciami

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Rotacja dla Minstrela

Post autor: Elbrandoc » wtorek, 27 września 2011, 17:19

Fajną rotację dla minstrela do solowania znalazłem:

Stance "Melody" (czyli ten do healowania) lub "Harmony"

Odpalamy sobie "Soliloquy of Spirit" na dobry początek (na sobie ofkors)
"Melody of Battle" odpalone cały czas (daje parry rating i reflect).

Potem możemy spokojnie poprzez "Minor Ballad", "Major Ballad" i "Perfect Ballad" (w zależności czy chcemy mieć większy dmg, mniejsze zużycie powera, czy lepsze healowanie) dojść do odpalania anthemów

1. Jeśli brakuje nam morale - odpalamy "Anthem of the Free Peoples" i "Bolster Courage" czy co tam jeszcze do healowania dobrego mamy (powerem nie musimy się za bardzo martwić). Możemy jeszcze dorzucić "Coda of Vigour", da nam to instant heal + HoT (btw. Bolstera można tylko całkowicie przerwać, damage nie powoduje cofania się indukcji - jest na to trait klasowy)

2. Jeśli brakuje nam power odpalamy "Anthem of Composure" i dobijamy "Coda of Vigour" (daje nam to instant heal + power-over-time restore).

W międzyczasie jak tylko schodzą cooldowny odpalamy "Chord of Salvation", "Soliloquy of Spirit" do healowania i "Piercing Cry" do damage.

W razie czego mamy jeszcze "Triumphant Spirit", "Fellowship's Heart" i bardzo dobry nowy "Song of the Hammerhand", "Cry of the Valar" i całe mnóstwo innych (w zależności od traitów klasowych).

Ja w ten sposób wysolowałem (na levelu 65) 2 gwiberlingi (po 9k każdy) + gwiber (21k) wszystkie 3 jednocześnie. Jak walka się skończyła miałem praktycznie 100% morale i 100% powera. Nie zużyłem ani jednej potki, nie miałem odpalonego żadnego żarcia.

Ze względu na mały dps walka trochę trwa, ale i tak jest pięknie.

Można również próbować robić to w war-speechu, ale coda nie daje wtedy instant heala a skille war-speechowe zżerają za dużo power, dodatkowo nie ma "Melody of Battle"

W "Harmony" też z cody jest mniejszy heal, za to jest ogólnie większy dps, więc też można pokombinować (i też nie ma "Melody of Battle")

PS. Oczywiście zacząć możemy w war-speechu, bo przy wyłączeniu nie ma już żadnych czasowych debufów.
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Acfiel
Posty: 715
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2011, 19:14
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: Rotacja dla Minstrela

Post autor: Acfiel » wtorek, 27 września 2011, 22:26

to niedługo minstrele będą tankować jeszcze:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości