Porównywarka

Tematy związane z postaciami

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Por

Post autor: Elbrandoc » piątek, 26 sierpnia 2011, 18:56

Na stronie http://aspspider.ws/elbrandoc dostępna jest Porównywarka statów i gearu z LOTRO.

Od wczoraj dorzuciłem:
  • możliwość podglądu zestawienie creepów wybranej klasy
  • możliwość porównywania creepów
  • możliwość dowolnej edycji współczynników do obliczania ratingu
  • zmiany kosmetyczne
Wagi brane do ratingu obliczane są przez przemnożenie wartości procentowej statu przez odpowiedni współczynnik (ściągnięty na razie z lotrogear.appspot.com).

Wartość procentowa obliczana jest z wzoru: (stat - średnia) / średnia.
Może więc przyjmować wartości ujemne jak ktoś ma dany stat poniżej średniej w kinshipie (w swojej klasie).

Jako że do mnożenia używana jest wartość procentowa konkretnego statu, współczynnik odzwierciedla dokładnie ważność danej statystyki w danej klasie. Jeżeli ktoś uważa, że np. dla minstrela power jest 2 razy bardziej ważny niż np. morale, to może wpisać sobie współczynniki dla power np. 200, dla morale 100. Po kliknięciu przycisku "Przelicz" lista zostanie przesortowana po przeliczonym ratingu.

W tej chwili współczynniki są beznadziejne (i nie ma ich domyślnie dla wielu ważnych statystyk), głównie dlatego, że nie znam wszystkich klas i nie chciałem improwizować.

Jak ktoś ma wiedzę na temat swojej klasy i jest w stanie podpowiedzieć mi jakie współczynniki powinny znaleźć się domyślnie w tabelce - proszę o informacje.

Od strony technicznej - nie ma żadnej dodatkowej bazy danych (oprócz data.lotro.com) więc nie ma możliwości zapamiętywania wpisanych współczynników :( Ja mogę wstawić tam na stałe wartości domyślne, o ile ktoś mi je poda (oczywiście możliwość edycji pozostanie).

Riten pytał o graczy anonimowych. Nie wiem czy data.lotro.com zwraca mi takie informacje. Wiem natomiast, że pojawiają się w wynikach freepy i creepy które nie posiadają informacji o klasie i levelu. Być może są to osoby które od czasu migracji jeszcze się nie zalogowały czy coś w tym stylu.
Jeżeli pola klasa i level będą puste (a jest taka możliwość) zostaną właśnie pokazani w tabelce tacy delikwenci.

Kolorki oznaczają jak dany stat wygląda na tle reszty. Jak jest na zielono, to bardzo dobrze, jak na żółto to średnio, jak na czerwono - słabiutko - trzeba wymienić biżuterię itp :)

Aplikacja stoi na darmowym hostingu, więc nie ma się co spodziewać oszałamiających prędkości.

PS. Jakby link z góry nie działał, to strona leży bezpośrednio na http://aspspider.ws/elbrandoc
Ostatnio zmieniony środa, 31 sierpnia 2011, 08:56 przez Elbrandoc, łącznie zmieniany 1 raz.
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Mikele
Patrycjusz
Posty: 3522
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:11
Medals: 18
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista AION Legionista WoW Trybun
LOTRO Trybun WildStar Legionista eSport Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Por

Post autor: Mikele » sobota, 27 sierpnia 2011, 11:06

Loooo, genialne. A co to za wspolczynnik El rating? Strasznie jest niesprawiedliwy dla guardianow... zeby mi go az tyle na minusie naliczyc.... to w .Necie jest napisane? Super sprawa.

Edit: widze ze jest taka porownywarka... czad :)

Co prawda serwera windsowego nie mam ale chetnie podziele sie domena/subdomena lotro.com.pl i moge Ci zrobic bazke MySQLowa.

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » sobota, 27 sierpnia 2011, 11:20

El rating :) wyliczany jest na podstawie współczynników które są w 3 kolumnie, no i oczywiście na podstawie statów zawodnika. Niestety nie wiem jakie współczynniki powinny być dla guardiana, żeby było "sprawiedliwie". Mam nadzieję, że ktoś podpowie. W tej chwili można sobie samemu te współczynniki edytować i przeliczać rating.

Napisane faktycznie w .net, bazki na razie nie potrzebuje bo dane są ściągane bezpośrednio z data.lotro.com (i trzymane w cache przez 12 godzin). Jak aplikacja się trochę rozwinie, to może z propozycji jakiejś subdomenki skorzystam :)
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Por

Post autor: Maurycy » niedziela, 28 sierpnia 2011, 13:11

fajne ale ten rating to nie rozumiem co ma określać? jak zajebistość to trochę mało wiarygodny chyba :P pomijając to, że jak ktoś jest zbuffowany, to przekłamuje ststystyki, ale tu już nic nie poradzisz.
ale fajnie że staty można w tabelce pooglądać :)
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » niedziela, 28 sierpnia 2011, 21:55

No niestety, "zajebistość" w tym wypadku jest mało wiarygodna. Napisałem to jako taki bajer, dodatek, nie coś na czym można się poważnie opierać.
Wystarczy, że taki minstrel wrzuci sobie traita na medium armour, powrzuca na siebie trochę sprzętu i mu staty lecą do góry, a wcale lepiej leczyć nie będzie.
To, że brakuje informacji o traitach, legacjach na broniach legendarnych itp. powoduje, że "el rating" to tylko dodatek, a aplikacja służy faktycznie tylko do porównywania statystyk i sprzętu.
Zresztą jedni mówią, że lepiej mieć dużo powera, inni - że dużo ICPR... Jeden hunter wciska 1,2,3, a inny potrafi wykorzystać postać lepiej - fearować, zdejmować poisony, postawić pułapkę gdzie trzeba, i mieć duży dps nie tracąc szybko powera i nie ściągając na siebie mobów... Nie da się na podstawie samych statystyk określić kto jest lepszy a kto gorszy...
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Por

Post autor: Maurycy » niedziela, 28 sierpnia 2011, 23:44

Bardzo ładnie to ująłeś :)
heh może szukam dziury w całym, ale fajnie jakby dało się jeszcze podejrzeć sprzęt jaki kto nosi, albo chociaż dorobić odnośniki do profili na my lotro
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 06:54

Porównywanie sprzętu już jest przecież.
Wpisując postacie wymienione po przecinku w to okienko:

[ obraz zewnętrzny ]

dostajemy zestawienie tych osób ze sprzętami i dokładnymi danymi (np. na temat profesji po najechaniu myszką)

Chyba, że coś nie działa, to proszę zgłaszać. Nie mam grupy beta testerów którzy to sprawdzili ;)
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Por

Post autor: Maurycy » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 09:56

ah z opcji wpisywania ręcznie nicków nawet nie próbowałem korzystać ;)
El my jesteśmy twoimi betatesterami :D
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Por

Post autor: Maurycy » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 10:34

no to znalazłem coś jeszcze. statystyki pokazuje ponad cap. np 668 might
tyle że te dane pobiera z z my lotro także nie twoja wina :P niemniej jednak to jeszcze bardziej przekłamuje el rating ;)
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Dreghtor » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 11:41

Już niedługo...

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 16:17

Zmiany:
  • Zmieniłem algorytm wyliczania ratingu
  • Poprawiłem jeden błąd, którego i tak pewnie nikt nie zauważył ;) (pokazywał gold na broniach legendarnych)
  • Dodałem możliwość wybierania postaci do porównania z poziomu zestawienia kinowego (nie trzeba wpisywać ręcznie)
  • Przy edytowaniu współczynników można przechodzić między polami za pomocą klawisza Enter, Tab lub strzałek Góra/Dół
  • Jakieś tam zmiany kosmetyczne (favicon itp.)
  • Zapis ewentualnych błędów do logu
Zmienił się wzór wyliczania ratingu (co nie znaczy, że jest dużo lepiej ;))
Teraz jest tak, że maksymalna ilość punktów jaką można dostać za stat to wartość współczynnika (który można sobie zdefiniować).
Jak ktoś ma maksymalną wartość statu w swojej klasie, to dostaje maksymalną ilość punktów, jak ma najmniejszą - dostaje 0.
Wartości pośrednie wyliczania można podejrzeć najeżdżając myszką na poszczególne wartości statów. Rating to suma tych wartości.

Oczywiście rating nadal jest tylko dodatkowym bajerem i nie określa kto jest najlepszy, bo wyniki w grze zależą od wielu czynników których baza nie zwraca (np. traity i legacje na broniach legendarnych), oraz oczywiście od samych umiejętności gracza.
Rating natomiast określałby kto ma mniej więcej najlepsze staty, gdyby były odpowiednio dobrane współczynniki, ale tego prawdopodobnie nie da się dobrze zrobić (może będzie łatwiej jak wejdzie ROI, cap nie będzie przeszkadzał) - jak ktoś się chce podjąć wyznaczenia takich współczynników dla jakiejś klasy to proszę o PW, albo w bieżącym wątku.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły, to proszę o propozycje, będę implementował w miarę możliwości.

W najbliższym czasie dorzucę staty PVMP do ogólnego zestawienia w klasach, ew. jakieś pełne zestawienie wyników PVMP dla całego kinu niezależnie od klasy.
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » wtorek, 30 sierpnia 2011, 17:20

Zmiany:
  • Dodałem wyniki PVMP do zestawienia klasy w kinshipie
  • Wyzerowałem przykładowe współczynniki wyliczania ratingu dla poszczególnych klas
  • Obsługa cookies do współczynników
Wyzerowanie współczynników podyktowane jest tym, że nie były one doskonałe i wynikało z nich sporo "niesprawiedliwości".
W tej chwili jak ktoś chce porównywać może sobie sam uzupełnić współczynniki (wydaje mi się, że edycja ręczna jest dość wygodna)
Jeżeli w przeglądarce włączona jest obsługa cookies, to współczynniki będą zapamiętywane.

Uwaga: Alias http://elbrandoc.co.cc jest nieaktywny. Na stronę można wejść bezpośrednio przez http://aspspider.ws/elbrandoc
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Por

Post autor: Maurycy » środa, 31 sierpnia 2011, 01:06

Elbrandoc pisze: Uwaga: Alias http://elbrandoc.co.cc jest nieaktywny. Na stronę można wejść bezpośrednio przez http://aspspider.ws/elbrandoc
najlepiej zmień linka w pierwszym poście
a i fajnie jakby można było porównać wszystkie klasy na danym levelu, nie tylko jedną wybraną.
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » środa, 31 sierpnia 2011, 23:35

2011-08-31
Zmiany:
  • Dodałem możliwość podejrzenia zestawienia dla wszystkich klas w kinshipie na danym levelu
  • Dodałem ikonki klas na górze tabelki
  • Na końcu tabeli dodałem wiersz z nazwą postaci. Przydaje się jak tabelka jest za długa i wychodzi za ekran.
  • Przeliczanie przerobiłem na ajaxowe, bez przeładowywania całej strony
  • Aplikacja działa w języku polskim i angielskim.
Miejcie na uwadze, że pobranie zestawienia dla wszystkich klas w kinshipie może trochę potrwać, bo jest sporo danych do pobrania i przetworzenia.
Na data.lotro.com piszą, że dane aktualizowane są co 24h (co nie jest prawdą, bo są aktualizowane częściej) i dlatego zalecają pobieranie danych nie częściej niż raz na 24h i cachowanie u siebie.
Za zbyt częste pobieranie danych grozi blokada dostępu do data.lotro.com (każdy programista loguje się z własnym kluczem - ja też taki dostałem od jednego z devów).
Co za tym idzie - zrobiłem to tak, że dane są cache'owane po stronie aplikacji (dane kinshipu na 24h, dane postaci na 12h i dane przedmiotów na 48h), co oznacza, że tylko pierwsze pobranie dużej ilości danych będzie trwało długo, potem bedzie szło z cache'a.
Aplikacja sama powinna rozpoznać język wyświetlania (na podstawie danych z przeglądarki), można go zmienić kilkając jedną z flag.
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Aksamitna
Posty: 1063
Rejestracja: sobota, 20 listopada 2010, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Aksamitna » poniedziałek, 5 września 2011, 16:19

Elbrandoc, pytanko - czy przez API da się pobrać datę ostatniego logowania postaci?
You of all people should know the power of legends.

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » poniedziałek, 5 września 2011, 17:00

No niestety nie ma takiej informacji. Wszystko co zwraca data.lotro.com można obejrzeć na http://lorebook.lotro.com/wiki/Data.lot ... sage_Guide Są tam przykłady zwracanych danych dla kinshipu, postaci i przedmiotu.
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Matimir
Posty: 552
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2011, 10:21
Lokalizacja: Wrocław/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Matimir » wtorek, 6 września 2011, 14:14

Aksamitna pisze:Elbrandoc, pytanko - czy przez API da się pobrać datę ostatniego logowania postaci?
Elbrandoc, a zrobisz tak żeby parzyło kawę i wyprowadzało psa :D

;)

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » środa, 7 września 2011, 13:11

:)
Mam nadzieję, że przy wprowadzeniu ROI coś dodadzą. Na pewno zmian kilka będzie, bo odpadnie kilka statów (a w zasadzie się połączą), dojdzie finesse, może w końcu usuną radiance.
Skoro będą zmiany, może dojdą jakieś nowe informacje, z których będzie można skorzystać.

Poczekamy, zobaczymy...
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » środa, 28 września 2011, 08:28

Po wyjściu ROI zostało zatrzymane (częściowo) API z data.lotro.com.
Do czasu naprawienia problemu porównywarka nie będzie działać :(
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » czwartek, 29 września 2011, 08:39

Porównywarka działa ponownie.
Zgodnie z przewidywaniami dostosowała się automatycznie do nowych danych zwracanych przez data.lotro.com, więc nie musiałem aktualizować kodów.

Bardzo podoba mi się nazwa "theOneResistance" :D

PS. Niedługo dorzucę minimalną zmianę, w której domyślnym levelem do porównywania będzie 75 :)
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Dreghtor » czwartek, 29 września 2011, 10:25

Elbrandoc pisze: Bardzo podoba mi się nazwa "theOneResistance" :D
Dobre, takie rzeczy pokazują że "po drugiej stronie" są ludzie, którzy wiedzą co robią i lubią to.

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » poniedziałek, 3 października 2011, 21:14

Wrzuciłem nową wersję (domyślnie level 75) + kilka niewielkich poprawek grafiki.
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » niedziela, 5 lutego 2012, 11:41

Zmiany:
  • Poprawka przy pokazywaniu przedmiotów z które mają różne staty na różnych poziomach
  • Algorytm wyliczania ratingu zmieniłem na liczenie procentowe (maksymalna wartość statu wśród wszystkich postaci w kinshipie w swojej klasie to 100% - czyli maksymalna liczba punktów ratingu)
Ogólnie z przedmiotami posiadającymi level jest tak, że data.lotro.com nie zwraca informacji jaki poziom przedmiotu postać aktualnie posiada. Dodatkowo na staty w porównywarce wpływ ma to w jakim "stanie" postać została wylogowana. Jeśli na pełnych buffach, to będzie to miało niestety odzwierciedlenie w tym co zwraca data.lotro.com.
Mam nadzieję, że kiedyś to poprawią, żeby było widać tylko to co wynika z posiadanego gearu... Na razie jest jak jest.

Z logów widzę, że raz na jakiś czas porównywarka jest używana, więc nie usuwam, skoro komuś się przydaje...
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Por

Post autor: Maurycy » niedziela, 5 lutego 2012, 12:41

Używana używana :) fajnie że starasz się ciągle cos ulepszać. która to juz wersja? 1.85? :D

a wiesz co by sie jeszcze mogło przydać.. jak juz się porówna konkretne postacie, i jest ich np. pięć, to jak zjeżdżam do połowy gearu to już nie pamiętam która kolumna jest do której postaci :P może tylko ja jestem taki nieogarnięty ;) niemniej jednak fajnie jakby wiersz z nickami przesuwał się w dół kiedy przeglądamy kolejne staty, tak, żeby zawsze było widoczne która kolumna jest czyja

a i jeszcze jakby się dało dodać phisical i tactical mastery :) wtedy na podstawie tych współczynników można by mocno uskutecznić El rating
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Elbrandoc
Posty: 145
Rejestracja: sobota, 16 kwietnia 2011, 15:34
Status:
Offline

Re: Por

Post autor: Elbrandoc » niedziela, 5 lutego 2012, 13:19

Jak znajdę chwilkę, to spróbuję coś pokombinować
Elbrandoc (minstrel, 85lvl), Elhatt (hunter, 78lvl), Elardi (guardian, 73lvl), Eleesa (captain, 65lvl)
###########

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość