Reliki na szardy

Tematy związane z postaciami

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Reliki na szardy

Post autor: Dreghtor » niedziela, 1 maja 2011, 23:30

UPDATE

Wyliczenie opisane w tym temacie są nieaktualne.

Obecnie obowiązujący przelicznik prowadzi do wniosku, że jeśli potrzebujemy shardy z reliców to rozbijamy relic na takim poziomie na jakim go dostaliśmy.

Wyjątek stanowi tier 2, który trzeba przekuć na tier 3 i dopiero wtedy rozbić.

UPDATE














Jeśli chcesz przekuwać reliki na szardy to poniższa tabelka może Ci się przydać:

Wiersze - kolejne tiery

Kolumny:
A - tyle szardów dostaniesz za jeden relik z danego tieru
B - tyle dostaniesz za 3 reliki poprzedniego tieru (tyle trzeba żeby przekuć relick na wyższy tier)
C - tyle dostaniesz za reliki 1 tieru w ilości wymaganej do wykucia reliku z danego tieru

A

B

C

1

1

1

2

3

3

9

6

9

32

27

27

79

96

81

192

237

243

-----

-----

-----

[edit]
konkluzja - jeśli liczba z kolumny B i C jest niższa od tej z kolumny A, to rozbijamy reliki na tym tierze. W każdym innym przypadku - o ile po prostu nie dostaliśmy relicka na takim tierze - stracimy przy rozbijaniu.
Czyli:
- 4 warto rozbijać
- 5 i 6 w ogóle nie opłaca się rozbijać, lepiej zostawić jako wkład do wykuwania specjalnych relików.
- przekuwanie 1,2 i 3 na 4 opłaca się jeśli mamy gold. W przeciwnym razie nie warto ich przekuwać na tier wyższy tylko rozbijać tak jak są.[/color]
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 lipca 2011, 00:56 przez Dreghtor, łącznie zmieniany 4 razy.

Meridwin
Posty: 411
Rejestracja: czwartek, 24 czerwca 2010, 13:11
Status:
Offline

Re: Reliki na szardy

Post autor: Meridwin » poniedziałek, 2 maja 2011, 16:05

Czyli jak chce sie mieć shardy to trzeba sie naklikać, tak też mi wypadło, ale licząc ilość reforgów na wyższy tier to nawet przy największym pechu wejdzie kilka krytów, więc i tak według mnie 4 tier jest najbardziej opłacalny do rozbijania. Niższe tiery warto właśnie tylko do tego poziomu dociągać
Mów mi Mery.
Meridwin -MINI 65
Heurodis -CPT 70 Essence o gameplay- buff up and follow
Etheliar- BURG 75 Burglar Advanced Tactic-->Stick them pointy end
Imliadrien- Hunt ( emerytowany)- ehm.... 1,2,3


[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Elgoran
Posty: 1153
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 20:56
Medals: 1
Lokalizacja: Bydgoszcz
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Reliki na szardy

Post autor: Elgoran » poniedziałek, 2 maja 2011, 16:13

Hm, trzeba to jeszcze raz przeliczyć. Przy przekuwaniu relików na kolejne tiery są potrzebne kolejno 5-4-4-3-3 reliki, a nie zawsze trzy...
Good-bye and hello, as always.

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Reliki na szardy

Post autor: Dreghtor » wtorek, 3 maja 2011, 02:27

@ Mery:
Taka była też moja konkluzja - jeśli liczba z kolumny B i C jest niższa od tej z kolumny A, to rozbijamy reliki na tym tierze. W każdym innym przypadku - o ile po prostu nie dostaliśmy relicka na takim tierze - stracimy przy rozbijaniu.
Czyli:
- 4 warto rozbijać
- 5 i 6 w ogóle nie opłaca się rozbijać, lepiej zostawić jako wkład do wykuwania specjalnych relików.
- przekuwanie 1,2 i 3 na 4 opłaca się jeśli mamy gold. W przeciwnym razie nie warto ich przekuwać na tier wyższy tylko rozbijać tak jak są.

@ El:
Też mi się tak wydawało, aczkolwiek ma wrażenie że sprawdzałem to "na żywo" i wyszło mi że po 3 na każdy tier trzeba.
Tak czy owak jeśli nawet trzeba by ich było więcej to tym mniej opłacałoby się przekuwać reliki wysokiego tieru.
OP, you can't teach people to have higher standards.
This should be a bumper sticker for the internet.

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: Reliki na szardy

Post autor: Tzeencz » środa, 4 maja 2011, 12:10

Świetny temat - gdybyś Dreg mógł poprawić pierwszego posta i dopisać swój komentarz z kolejnego - więcej info już nie byłoby potrzebne.
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości