Porady dla burga pls

Tematy związane z postaciami

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Radekon
Posty: 131
Rejestracja: wtorek, 18 stycznia 2011, 20:30
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Porady dla burga pls

Post autor: Radekon » piątek, 21 stycznia 2011, 15:16

Hejka,

Jak widzicie, mimo , ze jestem na forum od 2 dni, zdazylem juz zaspamowac was pytaniami, watkami zwiazanymi/nie zwiazanymi z lotro. W zwiazku z tym, ze na tym forum normalnosc jest czesto spotykana, wrecz nie widze sladu negatywnych emocji, mysle, ze zostane na nim troche. Co z tego wynika, chcialbym sie powolac na wasze doswiadczenie w grze klasami , jakie mam zamiar rollowac w tej oto mmo. Chodzi mi o:

1. Bardziej Burglar
2. Potem Minstrel


Od razu mowie, jezeli chodzi o te 2 klasy (no moze jeszcze lore master, lubie peciki) na bank dobije je do konca, tak bylo zawsze w grach, ktore gralem, zlodziej/healer ...

Jake sa critical faile, co powinienem wiedziec burg, ktory chce zyskac dobra opinie, chodzi mi o pve oczywiscie, nie wkrecajmy sie w pvp na tym lvl. :)

Ostatnio poogarnialem system Fellowship Manouver i mimo, ze jest to nowe dla mnie, umiem juz odroznic cztery kolory od siebie, i jakos mi to idzie :). Martwi mnie troche, ze nie moge robic tego, co zawsze robilem ... mianowicie moja standardowa "taktyka" wyglada tak:

-mischief on
-biore jakiegos moba, usypiam go
-wracam do tanka, zakladam reveal weakness na aktualny target
-wbijam standardowe aim+ten skill zza plecow+poprawiam tym po cricie, i dalej random, co akurat ma cooldown
-jeszcze 2 moby tak, jak dobrze idzie
-jak duzo zostalo mobow do ubicia, to "spiaca krolewna" znowu idzie spac, i wracam

-na bossie odpalam te cale FM aka conjuction najpierw stunem moim, potem po minutce bursztynkiem.

TYLKO ZE:

moze malo robilem instancji w tej grze, ale to wyglada tak...

-mischief on
-usypiam wybranego moba, po czym
-tank od razu podbiega, zdejmuje mu sleepa i zaczyna bic, mimo, ze w plecy jedzie go pol instancji, huntera z tylu bija we 2, a healer kiteuje 2 kolejne.
-przy bossie jeszcze lepiej, nie bede opisywal, bo mozna sie zdolowac...

Czy trafilem na grupe dosc zacofana, czy to sie dzieje czesto? Nie mowie juz o tym, ze goscie ogarniali te fellowship manouvery i wiedzieli gdzie isc, mimo to 3 wipe-y zgarnalem na kazdej z 2 pierwszych instancji (nie mam jeszcze HIPS) ...

Chcialbym ta historie dolaczyc tez do czesci "dlaczego chcesz dolaczyc do naszej gildii" :)


Powracajac, bo wiem , ze sie rozpisalem (mialem chwile wolna w robocie), czy macie jakies info o burgach/instancjachi i zadaniach dla burga w nich ?
niestety internet wydaje sie byc cienkim nauczycielem, wszedzie to samo sie powtarza ... :(

Z gory dzieki za pomoc
Radekon Nokedar - Minstrel
Radekoth - Captain
Farlagoth - Burg
Bencarth Zlosliwy - Hunter(a raczej huntard)


Wyraz swoje zdanie!
--> http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 170&t=6917<--

Awatar użytkownika
Ballarum
Posty: 3966
Rejestracja: sobota, 25 września 2010, 12:50
Medals: 12
Lokalizacja: Gdańsk/Carrigaline
Gender:
Status:
Offline

LOTRO St. Legionista SWTOR Trybun GW2 Trybun WildStar Optio ArcheAge Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Porady dla burga pls

Post autor: Ballarum » piątek, 21 stycznia 2011, 15:52

Jezeli chodzi o burga klasa potrzebna na wiekszosc instancji - nawet trafiaja sie instancje gdzie ida same burgi i 1 kapitan wiec samo to mowi za siebie. Jezeli chodzi o styl gry wszystko zalezy od ciebie ale w stealth chodzisz sam w fellow w mischief wieksze bonusy. Co do wybijania uspionych przez tanka/innych itp to czeste przypadki jezeli robisz instancje z pug-ami tam odchodzi wolna amerykanka. Jesli chodzi o fsm lub jak wolisz cj jest tyle roznych kombinacji co bonusow z nich wychodzacych. Jezeli np chcesz rzucic cj w fs poinformuj innych zwlaszcza jak masz mini w fs moze on wtedy rzucic bonus do cj wtedy ty odpalasz cj i wszyscy sa zadowoleni. Zawsze ustawiaj sie za plecami moba jak go trzyma tank wieksze bonusy i uzywaj (zapomnialem nazwy) skilla ktory zwieksza aggro moba na osobe aktualnie walczaca

Awatar użytkownika
Radekon
Posty: 131
Rejestracja: wtorek, 18 stycznia 2011, 20:30
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Porady dla burga pls

Post autor: Radekon » piątek, 21 stycznia 2011, 15:56

Tego skilla jeszcze nie mam (enrage)
jak na razie robie chyba wszystko dobrze, w takim razie :)
Radekon Nokedar - Minstrel
Radekoth - Captain
Farlagoth - Burg
Bencarth Zlosliwy - Hunter(a raczej huntard)


Wyraz swoje zdanie!
--> http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 170&t=6917<--

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości