Hellgate Global

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Swietomir
Patrycjusz
Posty: 751
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 08:08
Status:
Offline

Hellgate Global

Post autor: Swietomir » wtorek, 31 maja 2011, 10:38

Tak tylko informuje, bo moze wsrod nas jest jeszcze ktos, kto tak jak ja czekal na wskrzesznie projektu Hellgate: London.

W najblizszy weekend ma byc zamknieta beta tej gry. Po wiecej infa zapraszam na oficjalna strone:
http://hellgate.t3fun.com/

A jak ktos sie pospieszy to stad moze dorwac kluczyk:
PlayPC

Awatar użytkownika
Mavious
Posty: 94
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 12:08
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Mavious » wtorek, 31 maja 2011, 20:57

Dzięki Święty! Całkiem zapomniałem o reaktywacji hellgate, w końcu mam szanse powrotu, kluczyk już zdobyłem i jestem zarejestrowany.

Awatar użytkownika
Cashaan
Posty: 806
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 20:01
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Cashaan » środa, 1 czerwca 2011, 08:22

Ok, wystawiłem komentarz, zobaczymy czy jeszcze kluczyki zostały jakieś, Hellgate: London oryginał posiadam, klimat bardzo mi się podobał, szkoda że wykonanie nie wyszło.. zobaczymy czy coś się zmieni teraz..
Happily Never After.
For the Kohorte!!

Awatar użytkownika
Swietomir
Patrycjusz
Posty: 751
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 08:08
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Swietomir » środa, 1 czerwca 2011, 12:46

Zainstalowalem wczoraj Hellgate:London, zeby przypomniec sobie singla, dociagnalem ofc patcha 1.2 (szkoda ze 2.0 nigdy nie wyszedl pod singla :( ) i zdziebko sie zdziwilem jak fajnie mi sie gralo. Teraz sobie w weekend porownam, co sie pozmienialo przez te pare lat, gdy gra wisiala w pustce.

Awatar użytkownika
Apsalar
Posty: 295
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 17:18
Lokalizacja: Opole
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Apsalar » środa, 1 czerwca 2011, 22:03

Haha a ja mam konto. Jak grać nie będe to czasami to wypożycze je.
A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Awatar użytkownika
Cashaan
Posty: 806
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 20:01
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Cashaan » czwartek, 2 czerwca 2011, 08:27

Dostałem kodzik, zobaczymy jak to wygląda :)
Happily Never After.
For the Kohorte!!

Xortas
Posty: 482
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 12:06
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Xortas » czwartek, 2 czerwca 2011, 13:10

Oczywiscie wczoraj olalem tam polowe tekstu i cos schrzanilem ^^
Kliklem ten baner zanim dostalem kod i teraz zamiast miejsca na wklepanie kodu pojawia mi sie tylko okienko z trescia ''you have been noticed bla bla itd etc'' Da sie to jakos cofnac czy nowe konto musze zakladac?
''Hey If You Don't Like It Go to Russia''

Awatar użytkownika
Weles
Posty: 1080
Rejestracja: niedziela, 5 lipca 2009, 20:33
Medals: 4
Lokalizacja: Legnica
Gender:
Status:
Offline

BF3 Trybun TERA Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Hellgate Global

Post autor: Weles » czwartek, 2 czerwca 2011, 13:45

Nie wiem o co chodzi ale w takich sytuacjach pomaga wyczyszczenie cookies :)
[ obraz zewnętrzny ]
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth.

Awatar użytkownika
Apsalar
Posty: 295
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 17:18
Lokalizacja: Opole
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Apsalar » czwartek, 2 czerwca 2011, 14:42

Download, download client
A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Awatar użytkownika
Mavious
Posty: 94
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 12:08
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Mavious » piątek, 3 czerwca 2011, 19:53

Ech, myślałem, że to 7:30 AM, a okazało się PM, więc z dzisiejszej gry nici... No nic, trzeba czekać.

Xortas
Posty: 482
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 12:06
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Xortas » sobota, 4 czerwca 2011, 15:17

''*Banging on the Gates of Hell, screaming: Let me in, Let me in!!!!!*''
''Seems like there is a mad security guy ... ''

Świerze komenty z forum hellgate ((:
Ogolnie jak narazie nici z grania...Jakies 40 min temu udalo mi sie zalogowac i zagrac jakies 15 minut moze :P
''Hey If You Don't Like It Go to Russia''

Awatar użytkownika
Nijel
Posty: 732
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:59
Medals: 3
Status:
Offline

WAR Optio BF3 St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Hellgate Global

Post autor: Nijel » sobota, 4 czerwca 2011, 15:57

Grałem kiedyś w tą grę nawet przeszedłem ją prawie ;p (znaczy się normal) ale ciągle te same lokacje. Dobra rozumiem, metro ale odrobinę finezji, sprawiło, że grę odstawiłem.

Ciekawy jestem waszych opinii.

Awatar użytkownika
Aszua
Posty: 661
Rejestracja: niedziela, 23 sierpnia 2009, 01:00
Medals: 2
Status:
Offline

AION Legionista WoW Legionista

Re: Hellgate Global

Post autor: Aszua » sobota, 4 czerwca 2011, 16:27

Ja miałam podobnie. Początek bardzo mi się spodobał, tempo i lokacje, ale kolejna stacja i kolejne strasznie podobne q i lokacje a na dodatek często po skończeniu q trzeba było wracać tą samą drogą i znów pojawiały się moby, albo nie wypadł jeden item i trzeba było łazić i łazić i szukać jakiegoś moba coby wydropil i jakoś tak zapał mi malał i malał i chyba też nie skończyłam.

Awatar użytkownika
Swietomir
Patrycjusz
Posty: 751
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 08:08
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Swietomir » niedziela, 5 czerwca 2011, 12:19

Troche pogralem wieczorem.

Na poczatek wielki minus za serwer, oczywiscie T3 nie bylo przygotowane na to ze tak wiele ludzi bedzie cialo grac. W koncu cos kolo popoludnia sobotniego wreszcie mozna bylo na dluzej odpalic gre. Z tego co czytalem od tego czasu juz mozna normalnie testowac Hellgate Global.

Z plusow dodane zostalo kupe rzeczy ktore byly potrzebne:
- dps broni, w koncu mozna latwo obliczyc, ktory gun czy miecz jest lepszy
- mamy aukcje, maile i acount stash (choc ten ostatni byl juz testowany przez FSS, ale nie zdazyli zaimplementowac to do gry)
- zmieniony zostal q na zabicie Beelzebub (juz sie nie kieruje druzynka, po prostu normalnie trzeba go zabic). Przez to zadanie mozna bylo oszalec na wyzszych poziomach trudnosci :D
- pozmieniano tekstury postaci, armorow itp. Ladniej to wyglada, choc akurat te oryginalne nie byly takie zle
- customizacja postaci jest bardziej zroznicowana, mamy teraz znacznie wiecej twarzy i fryzur do wyboru, choc niestety widac, ze to azjaci robili, a nie kazdemu moze to przypasc do gustu
- tutorial zostal zmieniony i nowi gracze szybko sie dowiedza wszystkiego, co powinni wiedziec na starcie (tutoriala nadal mozna ominac zaznaczajac odpowiednia opcje przy tworzeniu postaci)
- poziom trudnosci mozna od razu zmienic na nightmare (nie trzeba juz przechodzic normala), tak wiec jak ktos lubi wyzwania na dzien dobry moze juz sobie utrudnic gre.
- achievementy daja tytuly i male bonusy do brazen, armoru itp.
- widac ze jest jakis system pvp, ale testowac go mozna dopiero na max lvl, wiec poki co nikt nic nie wie.

Co do lokacji, niektore zostaly pozmieniane, pare nowych modeli sie pojawilo, ale trzeba brac pod uwage, ze akcja gry dzieje sie w Londynie, wiec za wiele zmian nie mozna sie spodziewac, albo ruiny, albo kanaly. Oczywiscie byl dodatek Stonehenge, gdzie sie biegalo po otwartym terenie i jaskiniach, ale nie wiem czy Global go zawiera. A Stonehenge byl widoczny w Hg:L tylko jak sie bylo uzytkownikiem premium, wiec nie wszyscy z was mogli go widziec no i trzeba bylo miec 20 ktorys lvl czy cos takiego :P
Questy od 2 stacji praktycznie sa niezmienione (poza nagrodami, te zostaly w koncu ladnie dopasowane) , wiec jak ktos zna kolejnosc ich robienia z oryginalu, tak wiec tutaj sobie bez problemu poradzi.
Swego czasu Aszua napisalem poradnik, ktore q robic pokolei, zeby jak najmniej sie nabiegac, bede musial pogrzebac po dysku, moze gdzies go znajde, bo watpie zeby na necie jeszcze gdzies sie szlajal.

Podsumowujac, ja tam od poczatku szalalem za hellgatem, powrot tego tytulu, w takim stanie, jakim moglem go wczoraj sobie ogladac uwazam za cos dobrego. Ciekaw jestem tylko kiedy gra wyjdzie, bo jakby nie patrzec tworcy hellgate london, na dniach wypuszczaja torchlighta 2 i bedzie kolejna konkurencja w gatunku h'n's.

Awatar użytkownika
Nijel
Posty: 732
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:59
Medals: 3
Status:
Offline

WAR Optio BF3 St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Hellgate Global

Post autor: Nijel » niedziela, 5 czerwca 2011, 13:39

Dzięki za opis, teraz wiem, że pomimo, że gra mi się podobała to raczej nie ma sensu jej instalować.

Najbardziej "boląca" kwestia dotyczy lokacji. Rozumiem, że to jest Londym i metro, ale można się wysilić i zrobić coś ciekawego.

Przypomniałeś mi Stonehenge - najlepszy element gry :) Super się tam bawiłem ze znajomymi.

Awatar użytkownika
Swietomir
Patrycjusz
Posty: 751
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 08:08
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Swietomir » wtorek, 7 czerwca 2011, 09:58

Nijel ciezko mi powiedziec jak bedzie koncowo wygladac ta gra. Moge tylko mowic o tym, co zobaczylem podczas bety, a ze nie gralem jakos opentanczo, to ledwo 23 poziom wbilem (lecac caly czas na bonusie 30%). To co zobaczylem, to wieksza roznorodnosc w miastach, sa otwarte place, czasami barykady z poprzewracanych aut i kawalkow blach, i trzeba szykac przesmykow miedzy domami, w koncu Tower Bridge wyglada ja ten prawdziwy - czyli idzie sie po aktualnym moscie, ciut podniszczonym :) No i sprawdzilem czy da sie do Stonehenge wejsc. Generalnie jezeli najbardziej w tej grze draznil Cie problem z lokalizacja to Hellgate Global ma miec w sobie wszystkie dodatki (czyli Stonehenge, Tokyo, Second Invasion i cos tam jeszcze z glowy mi nazwa wypadla). Kazdy dodatek dodawal nowe miejscowki, mobki, bronie itp. wiec pewnie na brak roznorodnosci gracze nie beda marudzic. Inna sprawa ze poki co nie wiadomo czy, ktorys z tych dodatkow nie bedzie dostepny tylko dla graczy premium.

Awatar użytkownika
Zeiram
Posty: 274
Rejestracja: środa, 22 lipca 2009, 01:38
Lokalizacja: Gliwice/Sosnowiec
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Zeiram » środa, 8 czerwca 2011, 14:08

Xortas pisze:Oczywiscie wczoraj olalem tam polowe tekstu i cos schrzanilem ^^
Kliklem ten baner zanim dostalem kod i teraz zamiast miejsca na wklepanie kodu pojawia mi sie tylko okienko z trescia ''you have been noticed bla bla itd etc'' Da sie to jakos cofnac czy nowe konto musze zakladac?
Miałem tak samo :P Napisało mi, ze 'you're courage has been coś tam" i 'że jestem dopuszczony to enter the gates of hell"...
Tak jak się domyślacie, nie potrzeba było kodu żeby wejść do gry:P
Owszem, potem załozylem drugie konto i normalnie zrobilem to samo z kodem z tamtej stronki playpc i co? w tym okienku napisane jest dokładnie to samo.. Więc spróbuj wejść tak czy tak.

Jak nie, a kodów brak to pisz(cie) to oddam jedno konto ;)

A gra jakoś mnie nie urzekła, choć inv w stylu diablo owszem :P
ale w takie gry to ja nie gram, bo wtedy wiem, że coś się dzieje...

:D pzdr

Awatar użytkownika
Celt
Posty: 92
Rejestracja: niedziela, 20 września 2009, 06:48
Lokalizacja: Gdańsk
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Hellgate Global

Post autor: Celt » środa, 8 czerwca 2011, 17:18

A ja ma takie pytanie gdzie tam jest multiplayer?? bo wszysko tam bylo single
nie widziałem ani jednego questa grupowego ani instancji dla grupy.
CO tam mozna robic jako grupa?

Awatar użytkownika
Swietomir
Patrycjusz
Posty: 751
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 08:08
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Swietomir » środa, 8 czerwca 2011, 18:26

Generalnie normal mozna przejsc solo, ale nightmare (czyli tak od 30 lvl) w niektorych momentach jest nie do przejscia jak sie gra smamemu. Sek w tym, ze jak chcesz grac w party, to moby sa silniejsze, daja wiecej expa i rzucaja lepsze przedmioty, jak nie masz ochoty to biegasz solo. Endgame byl juz stricte pod party, bo jak sie gralo solo to bylo za duzo roboty przy zabijaniu ostatnich bossow.

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Dreghtor » środa, 17 sierpnia 2011, 10:35

[Przywołuję temat z zaświatów]

Pytaliście po co jest cryptex
Once upon a time the Cryptex was a Codex, for the mode below:


"New Mode: Base Defense

Base Defense is an exciting new PvE mode that allows players to partake in either pre-made parties* or match made parties. This allows a player to gain instant access to some truly Hellish action, with lots of new rewards and game play.

How to Participate in Base Defense:
- Obtain a "Codex" item; these can be found as drops from any type of Champion monster (rare, legendary, epic, unique and mutant).

- Visit the base defense station and trade in the Codex.

- If you are in a party, all players in the party must have at least one Codex; otherwise they will be asked to leave the party.

- If you are not in a party, you will be placed in a queue until you are matched up with a party that has an available spot.

Base Defense:

- You will be placed in a waiting area with the NPCs you must protect, they will give you a mission briefing. After you move to the designated area, the monster waves will begin.

- Over the course of the next 10 minutes, players will face increasingly tougher and more numerous hordes of monsters. These hordes can include various champion and boss monsters.

- The objective is to not only defeat the monsters and survive, but also keep the monsters from destroying various Sigils. There are 4 sigils per match; each one has a life bar on the top side of the screen.

- If a Sigil is destroyed, all monsters will receive an enhancement/affix (I.E. More health, immune to an element, etc.)

- The players have up to 3 attempts to repair the sigils and remove enhancements from the monsters.

- If the players all perish, all friendly NPCs are killed and/or the sigils are all destroyed, the match is lost.

- Scoring is based upon how many monsters were killed during the 10 minute period, how many sigils were kept and how many NPCs were kept alive.

- A list of the various rewards for Base Defense will be posted on the site soon.

Base Defense Restrictions
- Parties with members of +/- 11 level differences will not be permitted. For example, a character who is level 34 will not be able to start a Base Defense match with a party that has level 22 and 45 characters.

- Parties must have at least 2 members for the Base Defense match to start.

- During Base Defense, PRDs and Recall are disabled.

- A "Quit" button is added to the screen during Base Defense. Using it will remove the player from the match (and the party if he is not the party leader). However, doing so will forfeit the match."

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Dreghtor » środa, 17 sierpnia 2011, 10:54

I jeszcze to:
The green bar around your mana pool is like rested experience from WoW. It resets to full every morning at around 6-7am forum time.

Awatar użytkownika
Swietomir
Patrycjusz
Posty: 751
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 08:08
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Swietomir » piątek, 19 sierpnia 2011, 11:13

Gra szybko padnie, devsi zamiast zajmowac sie bledami, ktore utrudniaja gre, co patcha dodaja jakies pierdoly do sklepiku, byle by tylko kase wyciagnac od graczy.
Sklepik mial nie dawac zbytniej przewagi graczom, ktorzy z niego korzystaja, a juz sie robi straszna roznica. Tak wiec ja podziekowalem tej grze.

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Dreghtor » piątek, 19 sierpnia 2011, 11:51

A możesz rozwinąć tą myśl? Na czym polega różnica?
Póki co (lvl 12 - jakieś 2-3h grania) nie zauważyłem bym potrzebował czegokolwiek z tego sklepu.

Amarris
Posty: 351
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2008, 10:50
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Amarris » piątek, 19 sierpnia 2011, 13:11

Dreghtor pisze:A możesz rozwinąć tą myśl? Na czym polega różnica?
Póki co (lvl 12 - jakieś 2-3h grania) nie zauważyłem bym potrzebował czegokolwiek z tego sklepu.

Ze sklepu musisz kupić item dający dostęp do dalszej części gry (akt 3 z tego co pamiętam). Czasami da się go dostać na AH za 500k palladium. A poza tym można dokupić 10 skill pointsów i resety skilli.


PS. Mam:
Eng 25 lvl (chyba)
Blade master 4 lvl (chyba)

Jak ktoś miał by ochotę pograć w team to proszę o info bo solo to straszna nuda.

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Hellgate Global

Post autor: Dreghtor » piątek, 19 sierpnia 2011, 13:27

O tym act 3 to wiem, ale jak zauważyłeś można to za in-game kasę kupić. A nawet jeśli chciałbym szybciej to ledwo 4$ kosztuje - tyle to im mogę dać nawet co miesiąc.

Bardziej mnie interesuje co to za itemy dające przewagę? A właściwie to nawet nie tyle jakie itemy tylko jaką przewagę?
Bo jeśli taką zabiję bosa za pierwszym podejściem i w 30 sekund, a nie za 5 i 2 minuty to mnie nie rusza.
Gorzej jeśli się okaże że takich "act3" muszę kupić 10 na miesiąc albo muszę kupić coś żeby grać w drużynie. Wtedy bym się trochę zmartwił, bo to w sumie fajna gra... :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości