Warhammer Online

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Warhammer Online

Post autor: Aver » środa, 4 sierpnia 2010, 13:50

Nie mogłem znaleźć starego tematu to założyłem nowy.
Mam info dla tych niedowiarków którzy twierdzili że Warhammer jest martwą grą i nie będzie już rozwijany oraz dla tych co są ciekawi co tam w Warze. 22-25 sierpnia będzie ogłoszony duży dodatek do gry, większy od największego do tej pory Land of the dead. Jeszcze nie wiadomo nic o detalach, ale Live Eventy wskazują na coś związanego z Skavenami.
Orderowcy musieli zmagać się z czerwoną plagą, a później dało się spotkać Mysterious Creature w których znawcy tematu mogli rozpoznać plague raty. Fani świata Warhammera wiedzą że rozprzestrzenienie czerwonej plagi i plague ratów to dwa pierwsze etapy inwazji skavenów.
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Gerdhard
Posty: 8326
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 08:46
Medals: 34
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WAR Centurion
AION Centurion WoW Pretorianin LOTRO Pretorianin SWTOR Trybun WildStar Trybun
L2C Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Warhammer

Post autor: Gerdhard » środa, 4 sierpnia 2010, 14:48

Daj jakiś link jak coś .
Obrazek

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Warhammer

Post autor: Aver » środa, 4 sierpnia 2010, 15:22

Narazie jedyne info o nowym patchu jest w niemieckim wywiadzie z developerką WAR'a:
http://www.buffed.de/buffed/features/66 ... ne-Patch-1
ale też podczas zeszłotygodniowej rozmowy z devsami na Ventrilo pytani o ten wywiad devsi, powtarzali cały czas żeby zaczekać na targi w Koloni (18-22 sierpnia) bo na razie nic więcej nie mogą powiedzieć.
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Sarmata
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 18:17
Status:
Offline

Re: Warhammer

Post autor: Sarmata » czwartek, 5 sierpnia 2010, 11:33

Hej
fellow kohortianie - rozglądam się p forum po dłuuugiej przerwie i mam jedno pytanie ... gdzie wcięło warka?

Awatar użytkownika
Lerdoc
Posty: 2557
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 18:55
Medals: 13
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty WAR Weteran MO Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Warhammer

Post autor: Lerdoc » czwartek, 5 sierpnia 2010, 12:10

Sarmata pisze:Hej
fellow kohortianie - rozglądam się p forum po dłuuugiej przerwie i mam jedno pytanie ... gdzie wcięło warka?
Rozdział zamknięty-duże updaty przyszły zbyt późno żeby kogokolwiek zatrzymać. Tylko jedna osoba zostałą dłóżej, ale ostatecznie i tak zrezygnował.

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Warhammer

Post autor: Aver » czwartek, 5 sierpnia 2010, 12:39

Ja wróciłem do WAR'a i powiem że warto. BioWare zrobiło z niego świetną grę. Jeszcze trzeba poprawić tu i ówdzie, ale grywalność jest niesamowita. Co zresztą najwyraźniej nie tylko ja zauważyłem. Tyle osób wraca do War'a że zaczyna się robić ciasno na serwerach :P.
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Warhammer

Post autor: Gwalch » czwartek, 5 sierpnia 2010, 12:56

Aver pisze:Tyle osób wraca do War'a że zaczyna się robić ciasno na serwerach :P.
Do października, czy kiedy tam jak wyjdzie WoW. ;) Jak zwykle zresztą - historia lubi się powtarzać...

Serio, fajnie byłoby, żeby WAR faktycznie się zmienił, ale na razie zmiany ze strony BioWare są na tyle małe, że ciężko powiedzieć, że "zrobiło z niego świetną grę". Grałem od początku ten czas darmowy, co dali (a i to nie cały) - fakt, parę rzeczy się poprawili, ale prawda jest taka, że T4 dalej świecił pustkami, a mechanizm rozgrywki jest taki sam. Problemem tej gry zawsze był endgame, a tu niewiele się tak naprawdę zmieniło.

Mam sentyment do tej gry, jak pewnie wielu z Was, ale umówmy się - rewolucji nie ma. Nie na tyle, żeby do gry wracać.

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Gustr » czwartek, 5 sierpnia 2010, 13:45

Hmm to nie wiem na jakim serwerze Ty grales ale 3-4 miechy temu jak jeszcze gralem w warka z Sorisem to w T4 bylo od groma ludzi, stolice byly po pare razy dziennie i nie sadze ze przez ten czas az tylu odpadlo zeby swiecilo pustkami

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Warhammer Online

Post autor: Gwalch » czwartek, 5 sierpnia 2010, 14:26

Pewnie zależy od czasu, pogody, wakacji, serwera - w końcu serwerów tyle jest, bo gra jest tak popularna... oh wait. :roll: Fakt jest taki, że z perspektywy paru wieczorów dla mnie średnio to wyglądało.

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Aver » czwartek, 5 sierpnia 2010, 15:33

Ja też nie wiem na jakim serwerze grałeś bo ja gram i co wieczór od 18 biorę udział w walkach po 200+ osób na stronę. Wczoraj chyba były największe zergi jakie od dawna widziałem i 2 Warbandy mojego alliancu które pilnowały BO rozpłynęły się jak milka w ustach gdy hordy destro wpadło, a w ally są topowe gildie na serwerze. Podczas rollów za keepy ląduje zwykle w 3 bądź 4 setce w liście. Co do liczby serwerów to jest ich porównywalnie do Aiona który jest o wiele młodszą grą więc nie przesadzaj.

Co do WOW'a to się nie obawiam spadku populacji, bo w WAR'a grają osoby nastawione na PVP, a pod tym względem WAR gniecie WOW'a. Wiem to od osób które przeszły do WAR'a po 5 latach grania w Warcrafta, a sporo ich przyszło do gildii na ostatniej fali nowych ludzi w Warze.
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Cashaan
Posty: 806
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 20:01
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Cashaan » czwartek, 5 sierpnia 2010, 15:49

Hmm.. ciekawe.. może odkurzę moje pudełko WARA CE.
Happily Never After.
For the Kohorte!!

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Warhammer Online

Post autor: Gwalch » czwartek, 5 sierpnia 2010, 16:01

Imho jest dokładnie tak praktycznie jak było te 2 lata temu - community WoW-a i nie tylko (wakacje) obecnie nudzi się, bo czeka na dodatek i część gra w różne inne MMO. Przyjdzie dodatek i znów ludzie wrócą do WoW-a. Różnica tylko jest taka, że mniej obecnie gra osób w WAR-a niż grało przy premierze, stąd może exodus liczbowo będzie mniejszy.

Tak czy inaczej, fajnie że ktoś jeszcze w to gra. W Vanguarda choćby zresztą też - co wcale nie oznacza, że obie gry mają się dobrze imho.

Dobra, nvm. Przepraszam za odmienne zdanie. WAR jest najpopularniejszym MMO i jest na dobrej drodze ku świetlanej przyszłości. Radujmy się. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Badalaman
Posty: 271
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2009, 08:34
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Badalaman » czwartek, 5 sierpnia 2010, 21:50

Gra nie musi byc popularna by byc dobra :P

Taki WAR zatrzymal mnie na rok i moze wroce jeszcze cos powojowac, a taki WoW nie interesuje mnie zupelnie.

Zreszta jakby na to nie patrzec gdyby wszystkim odpowiadalo to samo nie byloby tylu gier MMO ;)

Xortas
Posty: 482
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 12:06
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Xortas » piątek, 6 sierpnia 2010, 01:07

Proponuje skonczyc bezsensowna dyskusje typu war vs wow, a na pewno przystopowac z zbednym sarkazmem i podgryzaniem.
Co do wara, mnie przerazaja ceny prepow, no i na konto wbic nie moglem ostanio. Cos tam przekombinowali -_-
''Hey If You Don't Like It Go to Russia''

Awatar użytkownika
Lerdoc
Posty: 2557
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 18:55
Medals: 13
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty WAR Weteran MO Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Warhammer Online

Post autor: Lerdoc » piątek, 6 sierpnia 2010, 01:23

Xortas jeśli o konto chodzi, zmienili nazwy po tym jak GOA poszło w las na nazwakonta_eur.

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Aver » piątek, 6 sierpnia 2010, 02:54

Prepaidy można kupić za 24.90 zł na allegro na miesiąc bądź w Polskim EA Store za 49 zł na miesiąc. Więc raczej nie odbiega to zbytnio od kosztu innych MMO, a jeśli kupisz na allegro to chyba wręcz najtańsze mmo na rynku.

EA Store:
http://eastore.ea.com/DRHM/servlet/Cont ... =196870300

Allegro:
http://allegro.pl/item1178769404_warham ... ni_eu.html

Co do logowania to tak jak pisał Lerdoc musisz dodać _eur do swojego loginu, a logujesz się na:
https://accounts.eamythic.com/

Jak coś zapraszam na Karak-Azgal na stronę Orderu. Są tu dwie duże gildie PL - Twierdza i Garaż Runkaraki. Dla zwolenników Destro (choć polecam Order gdyż Destro ma lekką przewagę) też się znajdą porządne gildie jak Enklawa i Ravens.


Nie wiem co chcesz osiągnąć takim dziecięcym sarkazmem Gwalch. Ja nie twierdzę że będzie WAR kiedykolwiek w czołówce pod względem popularności MMO, natomiast to ty twierdzisz na podstawie wyssanych z palca informacji że gracze w Warze są tymczasowo bo wszyscy wrócą do najcudowniejszego Warcrafta. Nie musisz lubić gry, ale nie musisz się naśmiewać.
Ostatnio zmieniony piątek, 6 sierpnia 2010, 12:57 przez Aver, łącznie zmieniany 2 razy.
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Badalaman
Posty: 271
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2009, 08:34
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Badalaman » piątek, 6 sierpnia 2010, 08:29

Aver, jestes pewny ze za te 30 zl dostaniemy prepaida a nie tylko nowy klucz do gry, ktory przy okazji daje 30 dni gry?

Bo same prepaidy widzialem za okolo 100 zl na 2 miesiace.

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Gustr » piątek, 6 sierpnia 2010, 09:22

Aver sie chyba troche rozpedzil ;] pre paidy do warka nadal kosztuja okolo 95-100zl na 2 miechy

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Aver » piątek, 6 sierpnia 2010, 12:46

Nie rozpędziłem się. Teraz już nie ma kluczy do gry. Gry aktywuje się prepaidami.

W tym temacie na forum czarnej przełęczy koleś handluje prepaidami nawet za 23.90 i wszyscy mówią że działa. Sprzedaje poprzez allegro.

http://forum.warhammeronline.pl/index.p ... 103259#new

Osobiście nie sprawdzałem bo kupowałem w EA Store, ale następnym razem przetestuje.
Ostatnio zmieniony piątek, 6 sierpnia 2010, 12:48 przez Aver, łącznie zmieniany 1 raz.
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Badalaman
Posty: 271
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2009, 08:34
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Badalaman » piątek, 6 sierpnia 2010, 12:48

Aver, znaczy przedluzyles subskrypcje tym kodem do gry+30 dni za ok 30 zl?

Kiedys bylo to osobno tzn klucz gry + od razu 30 dni subskrypcji, a osobno byly prepaidy na 60 dni.

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Aver » piątek, 6 sierpnia 2010, 12:51

Badalaman pisze:Aver, znaczy przedluzyles subskrypcje tym kodem do gry+30 dni za ok 30 zl?

Kiedys bylo to osobno tzn klucz gry + od razu 30 dni subskrypcji, a osobno byly prepaidy na 60 dni.
Tak kiedyś tak było, ale zmienili to. Teraz aktywacja nie jest potrzebna. Tymi z allegro jeszcze nie przedłużałem, ale w temacie na forum czarnej przełęczy ludzie piszą że przedłużali i działa. W tym miesiącu kupie na allegro i sprawdzę.

Po przeniesieniu na serwery Mythica WAR'a, Mythic przejął obsługe prepaidów i wypuszcza nowe serie. Teraz jest łatwiejszy dostęp, można kupić prepaidy na 30 dni, ale też są dostępne taniej.
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Gustr » piątek, 6 sierpnia 2010, 13:41

No faktycznie 8-) kurde za 24zł to moze i ja sie skusze 8-)



EDIT

Kupiłem dla siebie i Sorisa, kody jak najbardziej dzialaja :)

Awatar użytkownika
Roy
Posty: 330
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2009, 22:21
Status:
Offline

Re: Warhammer

Post autor: Roy » niedziela, 8 sierpnia 2010, 19:20

Aver pisze:Ja wróciłem do WAR'a i powiem że warto. BioWare zrobiło z niego świetną grę. Jeszcze trzeba poprawić tu i ówdzie, ale grywalność jest niesamowita. Co zresztą najwyraźniej nie tylko ja zauważyłem. Tyle osób wraca do War'a że zaczyna się robić ciasno na serwerach :P.
Bioware nie zrobilo prawie nic - bron PvP za setki scenariuszy i nieco zmienione zasady siege miast.
WAR to dobra gra, zawsze taka była. Tylko jesli przez 2,5 roku praktycznie nic sie nie zmienilo w samej grze... to naprawde trzeba ja lubic, by grac.Granie w T4 wygla tak : sc z premadem, locki ludzi i elfow, siege. Dzien w dzien. Czasem Landy, ale tam zasadniczo nuda jest. Ludzi gra calkiem sporo, ale za to wszedzie AoE rox - wiec klasy jak KotBS/Chosen,DoK/WP,BW/Sorc,Slayer/Chopas sa bardziej przydatne, wiec lepsze w zergu (ktory jest jedyna forma open PvP w T4). Czasem mozna sobie pograc, ale mnie to nudzi po kilku dniach.

Awatar użytkownika
Aver
Posty: 625
Rejestracja: niedziela, 15 marca 2009, 20:31
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Aver » niedziela, 8 sierpnia 2010, 19:58

BioWare zrobiło bardzo dużo:
Siege miast jest dużo bardziej grywalne, szybsze, a granie jako Champ Karla jest bardzo podobudowujące :D.
Dzięki nagrodom za scenariusze co 20 sekund jest nowy scenariusz, a żeby dostać broń jednoręczną wystarczy około 150 scenariuszy - co nie jest dużo, zwłaszcza że farmisz podczas pvp, a nie zabijania 1000 mobów.
Stworzyli dużo większy balans klas i zlikwidowali masę bugów.
A przede wszystkim - zlikwidowali lagi.
Poza tym masa mniejszych zmian jak np. nowe sety itp.

No i w 1.3.6 bomb squady już nie rządzą. Znerfowali taktykę close quaters.

Bioware przejęło Wara zaledwie rok temu i skupili się w tym czasie na ugrywalnieniu i poprawieniu tego co istniało zamiast wsadzać masę nowych elementów gdy większość starych nie działała jak należy za co im chwała. Za 10 dni będzie oficjalnie ogłoszony dodatek który wprowadzi nowe rzeczy których tak Ci brakuje ;).
"Potrzebujesz w życiu jedynie dwóch rzeczy – WD-40 i taśmy klejącej. Jeśli coś się nie rusza, a powinno, użyj WD-40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno, użyj taśmy klejącej."
:)

Awatar użytkownika
Roy
Posty: 330
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2009, 22:21
Status:
Offline

Re: Warhammer Online

Post autor: Roy » niedziela, 8 sierpnia 2010, 21:57

Zanik bombsq byl juz wielokrotnie oglaszany.Uwierze jak zobacze. A w WAR brakuje mi open PvP na skale ~WBvsWB. Mniej zergowania, a wiecej kombinowania. Nie to zebym odwodzil od grania w WAR - IMO to dalej najlepsza gra PvP, ale mi po prostu sie przejadla w takiej formie (w koncu ponad rok dzień w dzien prawie). Jak sie pojawi fajny dodatek, to czemu nie. Byleby nie skonczylo sie na jakims evencie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości