Civilzation Online

Dział poświęcony grom dla jednego gracza.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Civilzation Online

Post autor: Zawisza » środa, 11 września 2013, 14:26

[ obraz zewnętrzny ]Od 2011 roku krążyły plotki, które zostały potwierdzone dość niedawno. Massively udało się przekonać reprezentanta XLGames oraz 2K Games do rozmowy (w tym także Jake Song'a) o Civilzation Online.

Zobacz oryginalny tekst.

Awatar użytkownika
Lerdoc
Posty: 2557
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 18:55
Medals: 13
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty WAR Weteran MO Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Civilzation Online

Post autor: Lerdoc » środa, 11 września 2013, 16:34

Jeżeli ostatnia dekada czegoś mnie nauczyła o grach, to tego, że jeżeli do dobrego i sprawdzonego tutyłu doda się "Online" to nie ma lepszej recepty na rozczarowanie.

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: Civilzation Online

Post autor: Mexiss » środa, 11 września 2013, 16:38

Np. Neverwinter Online? 8-)

Awatar użytkownika
Lerdoc
Posty: 2557
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 18:55
Medals: 13
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty WAR Weteran MO Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Civilzation Online

Post autor: Lerdoc » czwartek, 12 września 2013, 01:13

Mexiss pisze:Np. Neverwinter Online? 8-)
Nie w moim wypadku, bo doskonale wiedziałem co to będzie za tytuł i się nim nie rozczarowałem :)
Co innego napaleńcy, którzy nie wiedzieli nic poza tytułem, tych to na pewno uderzyła cegła rzeczywistości.
Zresztą tą samą cegłą oberwą wielbiciele Elder Scrolls :P

Netamii
Posty: 727
Rejestracja: środa, 12 września 2012, 22:25
Status:
Offline

Re: Civilzation Online

Post autor: Netamii » czwartek, 12 września 2013, 10:27

Dlatego ja sie takich tytulow nie tykam :D Nigdy nie zmienie zdania i uwazam ze tytuly typowo single player powinny pozostac SP.

Awatar użytkownika
Lerdoc
Posty: 2557
Rejestracja: czwartek, 28 sierpnia 2008, 18:55
Medals: 13
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty WAR Weteran MO Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Civilzation Online

Post autor: Lerdoc » czwartek, 12 września 2013, 10:44

Jeżeli świat się nadaje, to można z powodzeniem wrzucić na online, ale ostatnie czego bym się spodziewał po takim tytule to ilość czy jakość rozwiązań z single playerowych wydań.

Nie mówię, że MMO(czy inne onliny) nie może być zrobione z rozmachem i świetną historią, cut scenkami itd, ale osobiście to nie przypominam sobie, żeby jakiś tytuł z singla przeniesiony na online przyjęty był z takim samym entuzjazmem przez tych samych graczy co wersje single.

A Civilization to już zupełnie sobie nie wyobrażam jako online. Pewnie skończy się jak drugie sim city online.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry single-player”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości