Telewizor

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Yavandir
Posty: 1092
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 20:11
Medals: 2
Lokalizacja: Cork - Irleand
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Telewizor

Post autor: Yavandir » wtorek, 13 grudnia 2011, 19:12

Witam. Znajomy ma zamiar kupić sobie nowy telewizor i prosił mnie bym pomógł mu wybrać jakiś. najlepiej LED KONIECZNIE obługujący przenośne dyski twarde 500GB i oczytujący popularne formaty. Dodam że cena do 2500zł. Ktoś się na tym sprzęcie zna ? Ja się przyznaje że raczej nie bardzo. Wszelkie uwagi mile widziane.
Pozdrawiam.
Nie ma tego złego co by na gorsze nie wyszło

Methil
Posty: 1442
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2010, 15:16
Status:
Offline

Re: Telewizor

Post autor: Methil » wtorek, 13 grudnia 2011, 19:38

Generalnie to wszystkie nowe telewizory ledowe odtwarzaja dyski twarde i popularne formaty.

Znajomy musi sobie zadac pare podstawowych pytan.
-ile cali
-full hd czy nie( teraz razcej wiekszosc jest full hd)
-3d czy nie (szczerze nie polecam, pozatym w tej cenie bedzie ciezko)

I jedyne co musi zrobic to isc do sklepu zobaczyc jaki model mu sie podoba, potem zobaczyc o ile taniej bedzie w necie i kupic, tu nie ma za bardzo co doradzac:), wszystkie sa w miare podobne

z firm polecam

Sharpa, Samsunga, LG

Wiec podsumowujac:

Sklep, zobaczenie 3 telewizorow LG SHARP I SAMSUNG z tej samej polki, dobor rozmiaru ( w zaleznosci od kwoty ktora dyspopnujemy) i tyle, generalnie tu nie ma za bardzo co porownywac bo wszystkie maja to samo;)

Awatar użytkownika
Badalaman
Posty: 271
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2009, 08:34
Status:
Offline

Re: Telewizor

Post autor: Badalaman » środa, 14 grudnia 2011, 10:06

Ja bym go skeirowal na forum pclab.pl
Tam jak zada pytanie dostanie faktycznie precyzyjne odpowiedzi, a zapewne obejdzie sie bez pytania - bo tam juz beda podobne i aktualne watki jak i obszerne recenzje konkretnych modeli, przygotowane przez ich posiadaczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości