Jaka myszka do gier?

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Drovve
Posty: 277
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 01:46
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Drovve » środa, 9 listopada 2011, 16:12

Aszua pisze:Andarist

Pisząc, że mausik powinien się świecić miałam na myśli takie coś! :

http://www.productwiki.com/razer-diamondback/ :D A jakby jeszcze mrugała!
I jeszcze mruczała! :D

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Andarist » środa, 9 listopada 2011, 18:07

Aszua

http://gamingaccessories.productwiki.com/razer-naga/ - znaczek razera może mrugać ;) ale lepszej dyskoteki niestety nie da się zrobić :)
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Eoto
Posty: 182
Rejestracja: piątek, 21 stycznia 2011, 13:57
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Eoto » czwartek, 24 listopada 2011, 10:40

Wcześniej ten wątek ominąłem, ale napisze swoje spostrzeżenia. Jeśli komuś nie zależy aż tak bardzo na trwałości to polecam każda pro-gamerską myszk e typu Razor Naga. Ale jeśli chcecie kupić coś TRWAŁEGO to polecam tylko i wyłącznie produkty Logitecha. W tej chwili mam już 3 myszki tej firmy .Najstarsza ma chyba z 8 lat i jest to zwykła kablowa myszka biurowa w którą kiedyś mocno pocinałem w CS'a. Mysz pracowała intensywnie do tego stopnia że wszystko totalnie się na niej powycierało ale działa cały cza bez zarzutu. Pozostałe myszki bezprzewodowe tak samo działają do dzisiaj i nic kompletnie nigdy w nich mi się nie popsuło. Niestety są to myszy do zwykłej pracy i mają trochę słabą czułość. Dlatego teraz będę kupował kolejną myszkę przewodową stricte pod gry i oczywiście wybiorę logitecha (prawdopodobnie G500). Te mysze są naprawdę o klasę niezawodności wyżej niż wszystkie inne.

@edit chyba jednak skorzystam z bezprzewodowej fullwypas G700
Chcesz być zerem, zostań wardenem.

Awatar użytkownika
Rainox
Posty: 273
Rejestracja: wtorek, 7 września 2010, 20:13
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

AION St. Legionista SWTOR Legionista

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Rainox » czwartek, 24 listopada 2011, 22:48

ja mam a4techa 748k optyczna w zupełności wystarcza :) wygodna i duża zmienialne DPI dla osi x i y :P

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Lagu » sobota, 10 grudnia 2011, 08:20

Jeśli mogę coś polecić będzie to
Mam ją od roku i spisuje sie rewelacyjnie;)

Lik
Patrycjusz
Posty: 108
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 20:50
Medals: 1
Lokalizacja: Chrzanów
Gender:
Status:
Offline

MU Legend Centurion

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Lik » czwartek, 2 lutego 2012, 10:55

Już niedługo pojawi się Naga dla mnie
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Raz ... 38352.html

Kyre
Posty: 291
Rejestracja: piątek, 6 maja 2011, 19:37
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Kyre » czwartek, 2 lutego 2012, 11:00

ja mam taka fajna aa4tech za 30 zl 1 sluzyla mi z 5 lat ta juz 3 :D a anstepna lezy w szafce:) zlego slowa na nia nie moge powiedziec nigdy sie nei zacina ....:)

Awatar użytkownika
Adrathor
Posty: 235
Rejestracja: niedziela, 19 czerwca 2011, 10:36
Lokalizacja: UK
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Adrathor » sobota, 4 lutego 2012, 20:29

hmm.. Naga jest zapewne dobrą myszką...
Też zastanawiałem się nad tym wyborem i dużo czytałem na jej temat... jednak jak się okazało nie każdemu się podoba... w zależności od rozmiaru dłoni i rodzaju Twojego chwytu myszki możesz mieć problem z obsługą wszystkich 12 przycisków - dużo ludzi pisze, że używa tylko 9 gdyż nie wygodnie im się operuje ostatnie 3... zaraz pewnie się posypią posty posiadaczy Nagii, że to nie problem czy coś - ale ja tylko piszę to co mówią o niej inni... po za tym jednym elementem wszyscy zachwalają Nagę...

Jeśli chodzi o mnie od dawien dawna używam Logitecha, bo lubię... nigdy nie miałem problemu... Jeżeli ktoś nie potrzebuje masy przycisków - polecam G9x, a jak ktoś chce ich mieć trochę więcej to polecam G700, którą obecnie posiadam - ma 13 programowalnych przycisków ale umieszczonych w innych miejscach, a nie w 1 jak Naga... w połączniu np z G13 daje naprawdę dużo możliwości - podobnie jak np Naga z klawiturą Anansis, nad którą też się zastanawiałem bo ma fajne przyciski pod kciuka... pozostało jednak na G19+G13+G700....

aha - i jeszcze jedno - miałem myszkę Logitecha G9 (starsza wersja G9x) - w której po 3 latach ułamałem plastikowy "guziczek" w jednej z nakładek (G9 ma dwie nakładki do wyboru - poprostu się zużył). Napisałem do Logitecha, że myszkę mam 2 lata (skłamałem :P), i że niestety zgubiłem paragon przy przeprowadzce (to prawda :P) i czy mogą mi podesłać/sprzedać nakładkę... na drugi dzień dostałem mail żebym odesłał myszkę do nich a oni mi wysłali nową G9x bo G9 już wyszła z produkcji.... To się nazywa "Customer service", co też jest ważne przy wyborze kiedy na sprzęt wydaje się niemałe pieniążki...

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Tzeencz » niedziela, 26 lutego 2012, 16:42

Lik pisze:Już niedługo pojawi się Naga dla mnie
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Raz ... 38352.html
Kurde to chyba będzie też mycha dla mnie - pierwsza naga miała klawiszy imho za dużo, tu się wydaje optymalnie - zwłaszcza pod GW2^^
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Gwalch » niedziela, 26 lutego 2012, 17:16

Tzeencz pisze:
Lik pisze:Już niedługo pojawi się Naga dla mnie
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Raz ... 38352.html
Kurde to chyba będzie też mycha dla mnie - pierwsza naga miała klawiszy imho za dużo, tu się wydaje optymalnie - zwłaszcza pod GW2^^
Hex jest robiona głównie pod dota, action-rpg i rts-y.

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Tzeencz » niedziela, 26 lutego 2012, 17:36

Gwalch pisze:
Tzeencz pisze:
Lik pisze:Już niedługo pojawi się Naga dla mnie
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Raz ... 38352.html
Kurde to chyba będzie też mycha dla mnie - pierwsza naga miała klawiszy imho za dużo, tu się wydaje optymalnie - zwłaszcza pod GW2^^
Hex jest robiona głównie pod dota, action-rpg i rts-y.
Co nie znaczy, że w innych będzie gorsza :P
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

Awatar użytkownika
Onimush
Posty: 128
Rejestracja: środa, 15 lutego 2012, 12:11
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Onimush » wtorek, 24 kwietnia 2012, 14:04

szczerze to od tego Hexa wolał bym chyba (większe pole manewru w przypisywaniu klawiszy ) http://store.razerzone.com/store/razeru ... d.54536600 .. którą posiadam i po przyzwyczajeniu się nie mam zastrzeżeń..

Lik
Patrycjusz
Posty: 108
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 20:50
Medals: 1
Lokalizacja: Chrzanów
Gender:
Status:
Offline

MU Legend Centurion

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Lik » wtorek, 24 kwietnia 2012, 19:05

Kaczor pisze:szczerze to od tego Hexa wolał bym chyba (większe pole manewru w przypisywaniu klawiszy ) http://store.razerzone.com/store/razeru ... d.54536600 .. którą posiadam i po przyzwyczajeniu się nie mam zastrzeżeń..
Nie wszystkim odpowiada ilość przycisków - zastosowanie/wykorzystanie

Dla tych co jeszcze nie widzieli cen HEX
SKĄPIEC
ALLEGRO

Awatar użytkownika
Onimush
Posty: 128
Rejestracja: środa, 15 lutego 2012, 12:11
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Onimush » wtorek, 24 kwietnia 2012, 20:37

Lik pisze:
Kaczor pisze:szczerze to od tego Hexa wolał bym chyba (większe pole manewru w przypisywaniu klawiszy ) http://store.razerzone.com/store/razeru ... d.54536600 .. którą posiadam i po przyzwyczajeniu się nie mam zastrzeżeń..
Nie wszystkim odpowiada ilość przycisków - zastosowanie/wykorzystanie

Dla tych co jeszcze nie widzieli cen HEX
SKĄPIEC
ALLEGRO

wiadomo, że każdemu odpowiada co innego, ale więcej przycisków nigdy nie przeszkadza i wcale nie trzeba używać wszystkich, aczkolwiek w razie zmian zawsze są one dostępne ;)

Awatar użytkownika
Kael
Posty: 1278
Rejestracja: czwartek, 27 stycznia 2011, 09:48
Medals: 10
Lokalizacja: Zabrze
Gender:
Status:
Offline

BF3 Legionista LOTRO Legionista SWTOR Legionista GW2 Trybun ArcheAge Centurion
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Kael » poniedziałek, 11 czerwca 2012, 19:58

Cyborg M.M.O. 7

Czy ktoś się tym bawił?

Awatar użytkownika
Nijel
Posty: 732
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:59
Medals: 3
Status:
Offline

WAR Optio BF3 St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Nijel » poniedziałek, 11 czerwca 2012, 22:37

Myślałem o tej myszce do czasu jak sobie uświadomiłem problem z czyszczeniem jej :) TO nie jest myszka na lata tylko na miesiące - ale wygląda fajnie.

Awatar użytkownika
Fira
Posty: 160
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 17:19
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Fira » wtorek, 12 czerwca 2012, 12:46

Sam mam Nage Epik ale jeżeli nie zależy ci na bezprzewodowej myszce do lepiej już kopić Nage przewodową. Niestety Epiki mają mankamenty z funkcją bezprzewodową.

Aneirin
Posty: 7
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2012, 05:09
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Aneirin » wtorek, 12 czerwca 2012, 16:58

Co do myszek, mam Cyborga Rat 9 , jest naprawdę bardzo ciekawym sprzętem, zwłaszcza że pasuje idealnie do mojej poniekąd dużej ręki :) niestety wysiadł mi laser i właśnie poleciała na reklamację. Jednak polecam ją każdemu , a jak tylko pojawi się Rat 9 mmo odrazu ją wymieniam , przyzwyczajenie do bezprzewodowej jednak wygrywa z przewodową :)

Awatar użytkownika
Aszua
Posty: 661
Rejestracja: niedziela, 23 sierpnia 2009, 01:00
Medals: 2
Status:
Offline

AION Legionista WoW Legionista

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Aszua » wtorek, 12 czerwca 2012, 18:28

Myślałem o tej myszce do czasu jak sobie uświadomiłem problem z czyszczeniem jej
Ooo ja serio pytam - to myszki się czyści? Mam starusieńkiego razer diamondbacka (nie wiem już 6-7 lat pewnie) i w życiu nie był rozkręcany a co najwyżej przejechany szmatą coby dalej było widać, że się świeci calutki i ewentualnie podmucham czasem na laser żeby paprocha się pozbyć. A po co się czyści mausiki? One to lubią, czy żeby futerko ładnie pachniało? :P No chyba że to fanaberie tych nowych generacji. Czyszczenie. Też coś! :twisted:

Aneirin
Posty: 7
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2012, 05:09
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Aneirin » czwartek, 14 czerwca 2012, 01:47

Droga Aszu, niektore myszki siłą rzeczy się brudzą, choćby nie wiem jak często gracze myli łapki to i tak jakiś syf na myszce zostaje niestety;/ , mego cyborga przynajmniej raz na tydzień wrzucałem do kąpieli ( tylko nakladki profilowane gumowane) a w miedzyczasie używałem standardów, ale jednak , brudzą się wszystkie i to paskudnie ( mowa o myszkach ) a zwłaszcza klawie ;p

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Lagu » czwartek, 14 czerwca 2012, 07:55

Oj tam, wcale sie tak nie brudzi. Mam RAT 7 juz jakies dwa lata i zero problemow. Ciekawa jest jeszcze reakcja ludzi gdy ja zobacza "Kur** to jest myszka???"

Awatar użytkownika
Yoschi
Posty: 127
Rejestracja: piątek, 2 marca 2012, 05:41
Lokalizacja: Białystok
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Yoschi » czwartek, 14 czerwca 2012, 11:43

Tandem cyborg r.a.t 7 + belkin n52te nostromo nie zamienie na nic innego, do nagi radze podejść bez emocji osobiście nie grał bym na tym nawet gdyby mi za to płacili.

Awatar użytkownika
Fira
Posty: 160
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 17:19
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Fira » piątek, 15 czerwca 2012, 13:39

Ja tam mam Nage epik i Nostromo a i tak brakuje mi klawiszy :3
Jedyna wtopa i to mega w Nostromo to ten pseudo krzyżak badziewie jak ich mało już by dali wolancik z pada do konsoli i było by miodzio.

Awatar użytkownika
HeruNoTenchi
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 14 czerwca 2012, 19:45
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: HeruNoTenchi » piątek, 13 lipca 2012, 11:33

Od baaardzooo długiego czasu A4tech X750 (Fire) służy mi bezproblemowo mogę więc polecić innym. Odradzam wersję zieloną jakoś wszyscy co mieli narzekali, na czerwone jeszcze nie słyszałem (a niby tylko nadruk inny). Obecnie testuję następcę X760 jest inna kształtem i trzeba się przyzwyczaić, ale też jak do tej pory działa dobrze.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... /2515.html
Mówcie mi po prostu... Brzydal

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: Jaka myszka do gier?

Post autor: Tzeencz » sobota, 14 lipca 2012, 09:47

A4techa sam miałem i z myszy byłem nawet bardzo zadowolony, natomiast soft ssie równo i nic się z nim zrobić nie dało :/. Teraz używam Nagi Hex i jest gites :P.
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości