AION

... czyli o wszystkim i o niczym ...

Moderators: Pretorianie, Moderatorzy Hyde Parku

Re: AION

Postby Slid » Friday, 25 April 2008, 00:24

Wygląda ciekawie, trochę w stylu Final Fantasy. Planują date wydania na 2008, ale pewnie będą mieli opóźnienie i ukaże się w 2009. Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że będzie to gra niszowa, w sensie popularności.
Slid

Sex: Not chosen

Postby Gradion » Friday, 25 April 2008, 07:29

Z tego co mi wiadomo trwa 2 część beta testów data premiery waha sie miedzi 2a 4 kwartałem tego roku Aion ma być oparty na podrasowanym silniku graficznym stworzony przez CryTek co oznacza że będzie bez wątpienia jednym z najlepiej wyglądających MMORPG-ów
Jak ujawnił Joohyung Jang szef projektu Aion nie tylko grafika ma odróżniać produkcję NC Softu od reszty dostępnych na rynku MMORPG-ów Producenci zamierzają wprowadzić zupełnie przełomową opcję „fabuły kreowanej przez graczy” Nareszcie zerwiemy z ustawionymi na sztywno questami NC Soft zapowiada że w grze wykorzystane zostaną naprawdę zaawansowane procedury sztucznej inteligencji Co więcej nie tylko pojedynczy przeciwnicy charakteryzować się będą cybernetyczną inteligencją ale wprowadzony zostanie również element zachowania tłumu Np: złośliwe orki niemal zawsze atakują całą hordą a każdy z nich realizuje własne zadania w grupie Nasz wojownik chcąc sobie z nimi skutecznie poradzić będzie musiał się nieźle natrudzić i skorzystać ze specjalnych
zdolności

Podsumowanie
świetna grafika dzięki silnikowi CryEngine
doświadczenie producentów z NC Soft
latanie i powietrzne walki
ciekawa fabuła
duże możliwości bitewne postaci
niskie wymagania – dobra grafika dla wszystkich
Tam, gdzie brak pokory, giną ludzie.
Christie Dame Agatha (1891-1976)
Gradion

Postby Marduk » Monday, 5 May 2008, 15:29

U mnie juz odpada, ze wzgledu na mangowa grafike... Nie umiem zdzierzyc takich klimatow, oczywiscie jest to moja subiektywna opinia :). Nie wiem czemu ale tez mam wrazenie, ze gra przejdzie bez wiekszego echa.
Trójkolorowi, Zielono Biało Czerwoni
Marduk
Patrycjusz

Postby Elendir » Monday, 5 May 2008, 16:06

gralem w to kilka dni ale grafika jak Lineage2....tu jest wersja azjatycka w ktora mozna pograc http://aion.plaync.co.kr/ poradnik po polsku jest gdzies na necie jak co pokolei zrobic..tu macie gameplay z wersji koreanskiej w ktora gralem = http://www.youtube.com/watch?v=BRo6cu5iWv4
Elendir

Return to Wolne rozmowy