Kroniki losów IX Kohorty w świecie Albion Online

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w Albion Online.

Moderators: Pretorianie, Moderatorzy AO

Kroniki losów IX Kohorty w świecie Albion Online

Postby Yeleana » Monday, 20 March 2017, 23:25

Drzwi małej chatki otwierają się z rozmachem, w progu stoi postać w ciężkiej zbroi. W ręce trzyma… motykę a jego strój pobrudzony jest ziemią. Wchodzi, ociera pot z czoła, rozmazując na nim ciemną smugę. W rogu lekko pobłyskuje tajemny kostur. Mężczyzna zrzuca z hukiem blachy, zakłada lekkie szaty i patrzy w stronę stołu na którym znajduje się gruba, świeżo oprawiona w skórę zielonego dzika księga. Zbliża się do niej, otwiera na pierwszej stronie i widzi napis „Kroniki losów IX Kohorty w świecie Albion Online”. Siada przy stole, przewraca kartkę na kolejną stronę i rozpoczyna pisanie:

Wschód Pierwszego Tygnu, Roku 1 Trzeciej Ery.
Ostatni tydzień był niezwykle obfitujący w wydarzenia. Najważniejszym było nasze lądowanie na wyspie królewskiej w świecie Albionu. Wraz z grupką śmiałków wybraliśmy się by odkrywać i zdobywać te nieznane tereny. Nasze szeregi znacznie wzrosły od momentu pierwszego postawionego kroku, przybyło nam towarzyszy dzięki czemu nasza gildyjna wyspa rozbrzmiewa głosami wielu osób, spędzamy czas na rozmowach, wyprawach i wytwarzaniu jakże potrzebnych przedmiotów. Ah tak, nasza własna wyspa, miejsce które możemy nazwać domem i nad którego rozwojem wszyscy ciężko pracujemy to jeden z licznych cudów tego świata. Udało nam się postawić niezbędną infrastrukturę w zastraszającym tempie dzięki czemu jesteśmy już prawie samowystarczalni. Wszystko to dzięki współpracy i zaangażowaniu które wszyscy okazywali od pierwszych dni. Wciąż pracujemy nad jej ulepszaniem, zgrywaniem się i organizacją tak by każdy dobrze się tu czuł i świetnie bawił.

Zachód Pierwszego Tygnu, Roku 1 Trzeciej Ery.
Z dziwniejszych wydarzeń warto wspomnieć o grupie, która została porwana przez tajemniczego zwariowanego maga. Zostali oni magicznie przeniesieni do krainy Larchroad gdzie kazał odpracowywać swoją wolność zbierając surowce… nago! Brzmi to może diabolicznie ale staruszek okazał się całkiem niegroźny, cała sytuacja zakończyła się świetną zabawą, śmiechu było co nie miara a i nagrody dla najbardziej pracowitych pojawiły się znaczne. Uczestnicy tego zdarzenia wręcz tęsknią już do swojego oprawcy i chętnie daliby się „porwać” jeszcze raz jeśli oznaczało by to ponowne przeżycie podobnych przygód. Coś takiego!”
Image
Yeleana
AO Trybun
MU Legionista
User avatar
 
Posts: 3190
Joined: Friday, 1 November 2013, 11:40
Location: Cieszyn
Sex: Male
Medals: 17
AION Optio (2) WoW Legionista (1) WildStar Optio (1) Skyforge Centurion (2)
L2C Legionista (1) BS Trybun (1) Uczestnik zlotów IX Kohorty (6) Mecenas IX Kohorty (2)
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty (1)

Return to Ogólna dyskusja - Albion Online

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Powered by phpBB © phpBB Group.
.Original prosilver designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore. Modified by Gebbeth for IX Kohorta August 2015.