Kroniki losów IX Kohorty w świecie Albion Online

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w Albion Online.

Moderators: Pretorianie, Moderatorzy AO

Kroniki losów IX Kohorty w świecie Albion Online

Postby Yeleana » Tuesday, 21 March 2017, 00:25

Drzwi małej chatki otwierają się z rozmachem, w progu stoi postać w ciężkiej zbroi. W ręce trzyma… motykę a jego strój pobrudzony jest ziemią. Wchodzi, ociera pot z czoła, rozmazując na nim ciemną smugę. W rogu lekko pobłyskuje tajemny kostur. Mężczyzna zrzuca z hukiem blachy, zakłada lekkie szaty i patrzy w stronę stołu na którym znajduje się gruba, świeżo oprawiona w skórę zielonego dzika księga. Zbliża się do niej, otwiera na pierwszej stronie i widzi napis „Kroniki losów IX Kohorty w świecie Albion Online”. Siada przy stole, przewraca kartkę na kolejną stronę i rozpoczyna pisanie:

Wschód Pierwszego Tygnu, Roku 1 Trzeciej Ery.
Ostatni tydzień był niezwykle obfitujący w wydarzenia. Najważniejszym było nasze lądowanie na wyspie królewskiej w świecie Albionu. Wraz z grupką śmiałków wybraliśmy się by odkrywać i zdobywać te nieznane tereny. Nasze szeregi znacznie wzrosły od momentu pierwszego postawionego kroku, przybyło nam towarzyszy dzięki czemu nasza gildyjna wyspa rozbrzmiewa głosami wielu osób, spędzamy czas na rozmowach, wyprawach i wytwarzaniu jakże potrzebnych przedmiotów. Ah tak, nasza własna wyspa, miejsce które możemy nazwać domem i nad którego rozwojem wszyscy ciężko pracujemy to jeden z licznych cudów tego świata. Udało nam się postawić niezbędną infrastrukturę w zastraszającym tempie dzięki czemu jesteśmy już prawie samowystarczalni. Wszystko to dzięki współpracy i zaangażowaniu które wszyscy okazywali od pierwszych dni. Wciąż pracujemy nad jej ulepszaniem, zgrywaniem się i organizacją tak by każdy dobrze się tu czuł i świetnie bawił.

Zachód Pierwszego Tygnu, Roku 1 Trzeciej Ery.
Z dziwniejszych wydarzeń warto wspomnieć o grupie, która została porwana przez tajemniczego zwariowanego maga. Zostali oni magicznie przeniesieni do krainy Larchroad gdzie kazał odpracowywać swoją wolność zbierając surowce… nago! Brzmi to może diabolicznie ale staruszek okazał się całkiem niegroźny, cała sytuacja zakończyła się świetną zabawą, śmiechu było co nie miara a i nagrody dla najbardziej pracowitych pojawiły się znaczne. Uczestnicy tego zdarzenia wręcz tęsknią już do swojego oprawcy i chętnie daliby się „porwać” jeszcze raz jeśli oznaczało by to ponowne przeżycie podobnych przygód. Coś takiego!

Wschód Drugiego Tygnu, Roku 1 Trzeciej Ery.
Praca na wyspie wre aż miło popatrzeć. Powstają kolejne budynki, możemy wytwarzać coraz doskonalsze stroje i bronie. Dzięki nim z pewnością już wkrótce podbijemy Królestwo Albiona! Chwilowo dni upływają nam na pracy w kuźniach i na roli. Oczywiście wraz z towarzyszami wybieramy się zarówno do podziemi by polować na potwory i zdobywać sławę jak i w celu zdobycia surowców potrzebnych do dalszego rozwoju.

Zachód Drugiego Tygnu, Roku 1 Trzeciej Ery
Pierwsze doświadczenia w kontaktach z innymi gildiami już za nami! Cóż to było za spotkanie, grupa podróżników chciała rozgościć się na terenie, z którego mieliśmy zamiar wydobywać surowce. Po krótkiej acz intensywnej dyskusji wywalczyliśmy część łupów i ruszyliśmy dalej.

Wschód Trzeciego Tygnu, Roku 1 Trzeciej Ery
To właśnie w tym czasie zaczęliśmy wypróbowywać nowe sposoby organizacji naszych prac i surowców. Wspólnie wraz z grupą śmiałków ruszyliśmy by zdobywać surowce i bogactwa na rozwój naszej gildii. Wszystko to oczywiście w znakomitej atmosferze i doborowym towarzystwie.

Zachód Trzeciego Tygnu, Roku 1 Trzeciej Ery
Dzisiaj wraz z towarzyszami po raz pierwszy walczyliśmy o własny teren dla naszej gidlii! Mimo, że nie udało się nam go zdobyć było to niezwykle kształcące doświadczenie, dzięki któremu, jak gorąco wierzę, już w krótce pokonamy naszych przeciwników – tym razem w uczciwej walce!”
Image
Yeleana
AO Trybun
MU Legionista
User avatar
 
Posts: 3385
Joined: Friday, 1 November 2013, 12:40
Location: Cieszyn
Sex: Male
Medals: 17
AION Optio (2) WoW Legionista (1) WildStar Optio (1) Skyforge Centurion (2)
L2C Legionista (1) BS Trybun (1) Uczestnik zlotów IX Kohorty (6) Mecenas IX Kohorty (2)
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty (1)

Return to Ogólna dyskusja - Albion Online

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

Powered by phpBB © phpBB Group.
.Original prosilver designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore. Modified by Gebbeth for IX Kohorta August 2015.