2 tyg kod

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w L2C

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Intana
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:12
Lokalizacja: Hull/Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

2 tyg kod

Post autor: Intana » środa, 16 grudnia 2015, 17:41

Chciałbym zapytać czy ktoś zamierza nie wykorzystywać 2 tyg kodu otrzymanego wraz z preorderem. Potrzebuje drugiego by zachęcić potencjalną osobę do grania w naszych szeregach. Chętnie odkupie za odpowiednią opłatą czy to PLN czy Adeny.

Pozdro
"Zgiełk bitwy często jest potężnym i zabójczym uzależnieniem. Bo wojna to narkotyk."
Chris Hedges

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: 2 tyg kod

Post autor: Shinee » środa, 16 grudnia 2015, 17:50

Na 95% ja tego kodu nie uzyje..wiec oddam go za darmo, jeno w weekend kiedy bede na 100% pewny :]

Awatar użytkownika
Ventis
LoA Legionista
Posty: 124
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2015, 04:13
Medals: 5
Lokalizacja: Łochów
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: 2 tyg kod

Post autor: Ventis » środa, 16 grudnia 2015, 19:52

Ja komuś swój podałem, ale mówił że nie będzie grał. Zapytam się czy zdania nie zmienił. W razie czego dostaniesz ode mnie na pw kod.

Awatar użytkownika
Dhol
Posty: 1254
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2015, 00:09
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

L2C Optio

Re: 2 tyg kod

Post autor: Dhol » środa, 16 grudnia 2015, 20:38

Servereen zwrócił mi uwagę na 1 kwestię i mam nadzieję Intana, że nie zrozumiesz tego jako próby podkopania Twojej próby zdobycia kodu, ale jako poinformowanie ludzi bo może nie wszyscy wiedzą:

Kod z 3-miesięcznego preorderu można aktywować na swoim koncie i zrobić z tego subskrypcję na 3.5 miesiąca zamiast na 3 :)

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: 2 tyg kod

Post autor: Bruner » środa, 16 grudnia 2015, 20:57

Do kiedy nalezy aktywowac taki kod?
Dhol pisze:Servereen zwrócił mi uwagę na 1 kwestię i mam nadzieję Intana, że nie zrozumiesz tego jako próby podkopania Twojej próby zdobycia kodu, ale jako poinformowanie ludzi bo może nie wszyscy wiedzą:

Kod z 3-miesięcznego preorderu można aktywować na swoim koncie i zrobić z tego subskrypcję na 3.5 miesiąca zamiast na 3 :)

Awatar użytkownika
Intana
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:12
Lokalizacja: Hull/Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

Re: 2 tyg kod

Post autor: Intana » środa, 16 grudnia 2015, 21:53

Dhol pisze:Servereen zwrócił mi uwagę na 1 kwestię i mam nadzieję Intana, że nie zrozumiesz tego jako próby podkopania Twojej próby zdobycia kodu, ale jako poinformowanie ludzi bo może nie wszyscy wiedzą:

Kod z 3-miesięcznego preorderu można aktywować na swoim koncie i zrobić z tego subskrypcję na 3.5 miesiąca zamiast na 3 :)
Każdy ma prawo do pełnej informacji odnośnie kodów, nikogo nie namawiam tutaj i nie mówie oddaj mi swój kod. Już na pewno nie to co napisałeś iż uznam to za próbę podkopania czy coś. Napisałem, że zapłace w dowolnej walucie jeśli ktoś nie będzie chciał go wykorzystać.
"Zgiełk bitwy często jest potężnym i zabójczym uzależnieniem. Bo wojna to narkotyk."
Chris Hedges

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: 2 tyg kod

Post autor: Shinee » środa, 16 grudnia 2015, 22:37

Dhol pisze:Servereen zwrócił mi uwagę na 1 kwestię i mam nadzieję Intana, że nie zrozumiesz tego jako próby podkopania Twojej próby zdobycia kodu, ale jako poinformowanie ludzi bo może nie wszyscy wiedzą:

Kod z 3-miesięcznego preorderu można aktywować na swoim koncie i zrobić z tego subskrypcję na 3.5 miesiąca zamiast na 3 :)
A tego nie wiedzialem, tazke wycofuje swoja deklarecje...sorka. Dolaczam sie do pytania Brunera.

Asmodeus
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 01:19
Gender:
Status:
Offline

Re: 2 tyg kod

Post autor: Asmodeus » czwartek, 17 grudnia 2015, 03:36

tylko pamietajcie, ze ten kod aktywujesz dopiero po 29, (bez pre-ordera).

Awatar użytkownika
Qunie
Posty: 95
Rejestracja: środa, 9 grudnia 2015, 08:23
Lokalizacja: Myszków k/ Częstochowy
Gender:
Status:
Offline

Re: 2 tyg kod

Post autor: Qunie » czwartek, 17 grudnia 2015, 08:16

Hoshimaru pisze:tylko pamietajcie, ze ten kod aktywujesz dopiero po 29, (bez pre-ordera).
Dokładnie, też myślałem o boxie za ten kod na początek, ale on działa dopiero od 29.12.
http://www.twitch.tv/quniee - Zapraszam do śledzenia ^^

SPS- 51+ Lvl

Awatar użytkownika
Tyliu
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 18:12
Lokalizacja: Katowice
Gender:
Status:
Offline

Re: 2 tyg kod

Post autor: Tyliu » czwartek, 17 grudnia 2015, 08:40

To dziwne bo w FAQ piszę że daje możliwość startu w early access
Q: When I'll be able to invite someone via promo-code? Will that someone be able to start a week earlier like me through pre-order?
A: Promo code also grants early access, so you will be able to start together with your friend. You will be able to activate the code a few days before the early access starts.
źródło: https://4gameforum.com/threads/537578/

Jogurt
Posty: 58
Rejestracja: sobota, 28 listopada 2015, 18:19
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista

Re: 2 tyg kod

Post autor: Jogurt » czwartek, 17 grudnia 2015, 09:01

kod może być użyty jako przy starcie dla preorderów

Awatar użytkownika
Qunie
Posty: 95
Rejestracja: środa, 9 grudnia 2015, 08:23
Lokalizacja: Myszków k/ Częstochowy
Gender:
Status:
Offline

Re: 2 tyg kod

Post autor: Qunie » czwartek, 17 grudnia 2015, 14:29

Tyliu pisze:To dziwne bo w FAQ piszę że daje możliwość startu w early access
Q: When I'll be able to invite someone via promo-code? Will that someone be able to start a week earlier like me through pre-order?
A: Promo code also grants early access, so you will be able to start together with your friend. You will be able to activate the code a few days before the early access starts.
źródło: https://4gameforum.com/threads/537578/
No to diametralnie zmienia postać rzeczy, wcześniej pisali, że nie będzie się dało odpalić, dzięki wielkie za info.. dużo box'ów się pojawi przez to.
http://www.twitch.tv/quniee - Zapraszam do śledzenia ^^

SPS- 51+ Lvl

Awatar użytkownika
Tyliu
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 18:12
Lokalizacja: Katowice
Gender:
Status:
Offline

Re: 2 tyg kod

Post autor: Tyliu » czwartek, 17 grudnia 2015, 19:31

wcześniej? to jest post z 13 Listopada, z ostatnią aktualizacją 20 Listopada

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lineage II Classic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości