Założenia sekcji w PU

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderators: Pretorianie, Moderatorzy SC

Forum rules

ABY DO NAS DOŁĄCZYĆ

1. Napisz do oficera sekcji Star Citizen na naszym Discordzie:
https://discord.gg/0kbw7OkxbRX48092


Na Discorda można wejść również poprzez przeglądarkę, wystarczy kliknąć w link powyżej. Oficerowie oznaczeni są poprzez [SC] przy nicku.


[Instrukcja instalacji Discorda] | [Problemy techniczne] | [Pytania]2. Możesz napisać też tutaj KLIK wtedy dostaniesz prywatną wiadomość, kiedy będzie można złapać jakiegoś oficera.STRONA ORGANIZACJI

https://robertsspaceindustries.com/orgs/IXKOH


Ważne linki!

Regulamin IX Kohorty | Założenia sekcji w alfie

Założenia sekcji w PU

Postby Gebbeth » Sunday, 18 January 2015, 16:17

IX Kohorta "Polska Gildia Dojrzałych Graczy" prowadzi sekcję gry Star Citizen na serwerze [REDACTED].

Charakter sekcji Star Citizen to Regular.

Sekcja jest RP-friendly. Jeśli chcesz się bawić w ten sposób, nie ma ku temu przeszkód. Jeśli nie będzie oddzielnego serwera dla graczy RP, będziemy wymagać minimum roleplaya w kontaktach z członkami innych organizacji, aby nie psuć im zabawy.

Członkostwo w IX wyklucza możliwość bycia członkiem innej organizacji.

Sekcja skoncentrowana jest na aktywności in-game wspierającej UEE. W związku z tym podstawową aktywnością jako organizacji będzie wykonywanie misji jako PMC na zlecenie UEE Navy, UEE Advocacy oraz inne legalne środki zarobku nienaruszające prawa Imperium.

Każdy z członków sekcji zobowiązany jest do dbania o dobre imię IX Kohorty poprzez swoje osiągnięcia jak i kulturę osobistą, aby środowisko serwerowe miało świadomość, że IX Kohorta to miejsce w którym członkowie są graczami dojrzałymi.

Sekcja obliguje do aktywnego uczestnictwa w manewrach organizacji oraz regularnego korzystania z forum i komunikatora głosowego.

Bawimy się wspólnie i wspólnie staramy się sobie pomagać pod każdym możliwym względem.

Sekcja jest otwarta na propozycje rozwojowe, a co za tym idzie Trybun wraz z gronem dowódczym będzie rozpatrywał wszelkie możliwe sugestie dotyczące rozwoju sekcji oraz jej usprawnienia.

W sprawach problematycznych / spornych decyzję podejmuje Trybun.

Sekcyjne forum jest to źródło informacji dla obecnych jak i nowo przybyłych członków IX Kohorty i nie ma w nim miejsca na przepychanki słowne czy spersonalizowane ataki.

W przypadku łamania Regulaminu IX Kohorty w życie wchodzą poniższe "achievementy" -
a) ostrzeżenie
b) nagana
c) kary w walucie gry
d) kick/ban ( 2 x nagana w ciągu jednego roku )

Komunikator głosowy ( TeamSpeak 3 ) jest nieodłączną częścią związaną z każdą sekcją IX Kohorty dlatego też jest obowiązkowy. Jesteś in game - wejdź na TS3 pozwoli Ci to poznać ludzi, z którymi wspólnie grasz.

Każda dłuższa niż 5 dniowa nieobecność musi zostać zgłoszona w odpowiednim do tego topiku na forum. W innym wypadku członek sekcji zostaje usunięty z listy członków organizacji.


W każdą ostatnią niedzielę miesiąca organizowane będą zebrania sekcyjne, aby poznać opinię członków sekcji, przeprowadzić awanse/degradacje oraz zakosztować nieco eventów okazyjnych.
Image
Gebbeth
Pretorianin
MU Trybun
SC Trybun
User avatar
 
Posts: 5199
Joined: Friday, 15 June 2012, 12:41
Location: Palatinatus Lublinensis
Sex: Male
Medals: 11
Brązowa falera (1) Fabri (1) SWTOR Centurion (1) ArcheAge Legionista (1)
Uczestnik zlotów IX Kohorty (4) Mecenas IX Kohorty (3)

Return to Rekrutacja - Star Citizen

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Powered by phpBB © phpBB Group.
.Original prosilver designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore. Modified by Gebbeth for IX Kohorta August 2015.