Cooking - top vs high vs normal

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy MU

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Cooking - top vs high vs normal

Post autor: Bruner » piątek, 8 kwietnia 2016, 16:37

aloha
W temacie cookingu - czy ktos sprawdzal lub wie na jakiej zasadzie dziala poziom skladnika, czyli ze jesli robie powiedzmy:
Tea With Fine Scent (Rose/Tulip/Sunflower) x4, Mineral Water x7, Cooking Honey x3, (Apple/Grapes/Strawberry) x4

Pytanie o skladnik Sunflower - co jesli mam High? potrzeba wtedy mniej go? Co jesli mam Top Sunflower?
Trzeba to farmic - duzo krytuje, pytanie czy jest sens Top'y sadzic czy lepiej zostac na normalnych Sunflowerach . . .

Berbeluch
Patrycjusz
Posty: 162
Rejestracja: sobota, 8 marca 2014, 18:54
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

ESO Legionista BD Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Cooking - top vs high vs normal

Post autor: Berbeluch » piątek, 8 kwietnia 2016, 16:57

1 top = 5 normalnych
1 high = 3 normalne

Nie stwierdziłem żeby była większa szansa na krytyk.
Top quality maja głównie sens do tradingu, a czy do cookingu ? trzeba by policzyć ile średnio się wyciąga normalnych a ile topowych. Nie robiłem dokładnych notatek bo do recept zazwyczaj potrzeba po 1-2 składniki dostępne tylko z farm, oprócz wymienionego przykładu :P

Moim zdaniem niema sensu , bo więcej się narobisz próbując wyhodować topy niż to jest warte.

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Cooking - top vs high vs normal

Post autor: Bruner » piątek, 8 kwietnia 2016, 17:31

top'y na cala farme zrobilem w 2 dni, takze dosc szybko to idzie. Nie jestem 24h/dobe w grze i zazwyczaj zb ieram z farmy jak jest juz 120% ;/. Pytanie czy ktos testowal czy lepiej wlasnie hodowac te top'y czy normalne.
Hodowanie top'ow - plusy sa takie ze Ci nie wpada do inventory "smieci" typu high sadzonka, high sunflower przez co Ci nie zapycha inventory. Ja zbieram strawberry i sunflowers altem ktory ma male inventory i robi sie problem przez te high sadzonki/itemy.
Berbeluch pisze:1 top = 5 normalnych
1 high = 3 normalne

Nie stwierdziłem żeby była większa szansa na krytyk.
Top quality maja głównie sens do tradingu, a czy do cookingu ? trzeba by policzyć ile średnio się wyciąga normalnych a ile topowych. Nie robiłem dokładnych notatek bo do recept zazwyczaj potrzeba po 1-2 składniki dostępne tylko z farm, oprócz wymienionego przykładu :P

Moim zdaniem niema sensu , bo więcej się narobisz próbując wyhodować topy niż to jest warte.

Miyazu
Patrycjusz
Posty: 379
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 12:38
Medals: 11
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista RO Optio Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Cooking - top vs high vs normal

Post autor: Miyazu » piątek, 8 kwietnia 2016, 18:03

Chyba sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Chyba najlepszym dla ciebie wyjsciem jest hodować właśnie topy, z racji braku miejsca w inv i nie zaśmiecania sobie go niższymi sadzonkami. Sam nie prowadziłem takich zapisek i wątpię żeby ktokolwiek to robił.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Craft”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości